Puslapis 3 iš 19 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 190

Gija: Priekiniai žibintai, priešrūkiniai, jų reguliavimas

  1. #21
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    zinau sita beda.isilydes stopas is vidaus .sita lempute vistiek negera tai sulauzyk.o tada su peiliu ar dilde padidink skyle plasmasej nes ji deformavosi ir neislenda

  2. #22
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.16
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Tai va, siokia tokia problema.. Vairuotojo puses lempa isemiau nesunkiai, pasikeiciau lempute, idejau atgal, viskas gerai. Poto bandziau isimt desines puses lempa, tai niekaip neisejo, nenorejau sulauzyt kazko, tai nelupau per jega... Toks vaizdas, kad buferis neleidzia istraukt jos. Zodziu, lempa atsukta, klibint iseina, bet istraukt neissitraukia. Ar cia taip turi buti, ar cia kazkas jau priburta bus? Ir dar kaip tycia butent ta lempa ir perdegus.

  3. #23
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    prie lempos bamperi siek tiek paspausti zemyn ir imt pradeti nuo sparno puses

  4. #24
    Akela
    Svečias


    Jo. Ir dar ten tokia virsui juoda asele yra- sakyciau "ni pa dielu" ji ten, bet uz jos paemus, labai smagiai eina sukinet ir kraipyt ta lempa i visas puses kol randi tinkama pozicija jos isemimui.

  5. #25
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.16
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Nu reikes dar karta pabandyt, bet sakau, kaires puses isemiau lengvai, o desines niekaip :/

  6. #26
    Akela
    Svečias


    Dar buna, kad ten tokie pipsiukai, kurie laiko lempos stikla kabinasi i buferi ir maiso nuimti. Tai turi atdziau pasiziureti. As irgi kelis nulauziau beimdamas

  7. #27
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    o gal tada lengviau,greiciau ir pigiau atsukti tris varztus nuimti zibinta ir pakeisti lempa. Nei kazka suluzti. Ir vaziuoti pora dienu be sviesos todel, kad nuimti nenoriu ir palauksiu kol gausiu gera pataryma....
    P.S.
    o iki siol galima uz KET pazedima del sviesos ir bauda gauti...
    P.P.S.
    o kad paskui (kai nuimei zibinta) nereikejo reguliuoti zibinta,galima pazymeti kur stovejo varztai(nes jie irgi turi biske laisvuma) ir viskas.....

  8. #28
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius MariusL Žiūrėti skelbimus
    Nu reikes dar karta pabandyt, bet sakau, kaires puses isemiau lengvai, o desines niekaip :/
    Tvirtinas lygiai taip pat ir forma lygiai tokia pati. Bandyk dar karta .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  9. #29
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.16
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Akela Žiūrėti skelbimus
    Dar buna, kad ten tokie pipsiukai, kurie laiko lempos stikla kabinasi i buferi ir maiso nuimti. Tai turi atdziau pasiziureti. As irgi kelis nulauziau beimdamas
    Situs tai maciau, bet gal ne visus. Reikes pasiziuret, aciu.

    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    o gal tada lengviau,greiciau ir pigiau atsukti tris varztus nuimti zibinta ir pakeisti lempa. Nei kazka suluzti. Ir vaziuoti pora dienu be sviesos todel, kad nuimti nenoriu ir palauksiu kol gausiu gera pataryma....
    P.S.
    o iki siol galima uz KET pazedima del sviesos ir bauda gauti...
    P.P.S.
    o kad paskui (kai nuimei zibinta) nereikejo reguliuoti zibinta,galima pazymeti kur stovejo varztai(nes jie irgi turi biske laisvuma) ir viskas.....
    Taigi rasiau, kad isimt neisejo.. Man idomu kaip tu neisemes pakeistum lempute, bent jau pas mano T&C 2005 tai nera priejimo per skardas prie lenpos is po kapoto..
    Del baudos, tai nemanau, kad israsytu, ispetu ir tiek.

    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Tvirtinas lygiai taip pat ir forma lygiai tokia pati. Bandyk dar karta .
    Reikes bandyt, bet salta labai ten krapstytis Kol kas priesrukines isijunges vazineju..

  10. #30
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    turbut kai tau salta krapstytis tai manai kad mes tau per foruma pakeisim ar susildysim.varai i servisa duodi keles kapeikas ir pakeis jeigu pats tingi,ir nereikes savaite rasineti kad nesugebi lemputes pasikeisti

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •