Puslapis 19 iš 19 PirmasPirmas ... 9171819
Rezultatai 181 iki 190 iš 190

Gija: Priekiniai žibintai, priešrūkiniai, jų reguliavimas

  1. #181
    Darius77
    Svečias


    Čia radau tokį seną 2014.02.15 postą:
    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Panasiai kaip siule Bosas, as deciau prieki nuo 2005 m, taciau tai nebus pigu, ir tikrai nedeciau EU faru del keleto priezasciu:
    1. Nebetinka USA buferis - Eu faros kitokios formos.
    2. Eu buferis ne toks grazus, be moldingu (usa kitoks, ir kitokios formos , kaip ir lempos beje...).
    3. EU faros brangios- tikrai neproporcingai ju svietimo naudai (esu turejes ir tokiu ir tokiu)
    4. Su USA tipo Taivanio farom (Eagle eye 2005-2007) vaziuoju jau 4 metus. Nei "Stiklas" nei reflektoriai net nepradejo matintis- remiantis tuo, esu isitikines - cia daugiau faru pardaveju mitas. Ir sviecia jos normaliai.
    Viska sudejus - naujas taivanio USA Limited buferis (nuo 2005) apie 250 Lt (be dazymo), groteles su zenklu apie 300 Lt ir USA faros (nuo 2005) apie 140 Lt/vnt. Buferio dazymas su dazais, speju ~300-350 Lt.
    Taigi, papigiai atnaujinimas iki 2005 m kainuotu: 250+300+280+300= 1130 Lt ir dar isoriniai LED gabaritai (jei patys isirengsit) po ~ 20 Lt. Viso 1170 Lt
    EU varijantas butu brangesnis del brangesniu faru.

    Cia , aisku , be reikalu su kapotu...
    Ar vis dar svarstytinas varijantas? ....
    Kokius konkrečiai ir iš kur priekinius baltus gabaritus naudojate? Vakar prametė per tech apžiūrą dėl pernelyg mėlynos spalvos. Na ji tikrai pernelyg mėlyna, bet tokie jau buvo sumontuoti, kai mašiną nupirkau. (prametė ne tik dėl gabaritu).

  2. #182
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Daziausiai montuoju tokius: http://usamotor.weebly.com/gabaritin...82ibintas.html
    http://usamotor.weebly.com/uploads/1...05319_orig.jpg
    Buna legaliu varijantu ir su DRL funkcija.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #183
    Darius77
    Svečias


    Ačiū už info. Buvau radęs juos ir kitose temose jie minimi. Pagal fotkes tai spalva irgi tokia mėlynoka. Tik usamotor tokie paslaptingi... nei telefono, nei kontaktų, nei lokacijos vietos, nei kainų, nei kaip pirkti, nei koks pristatymo būdas. Užpildžiau jų paklausimo formą... Gal, Arnai, čia tavo verslas?

  4. #184
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Žibintų aukščio reguliatoriai. Dėžutė su varikliuku, reduktoriuku ir keletu nerimtai atrodančių detalių. Tarp jų - 8 kojų mikroschema LMB1021NF. Kuri mano vonios dešinėj faroj buvo virtusi degėsiuku...
    LEMONA už tą mikruškę prašo !!! 28 !!!!! eurų ir mėnesį palaukti. Nu neblogai...
    Iš e-bay..ar tai alibaba...su draugo pagalba...parsiunčiau 5 vnt pakuotę ...už 6 eurus.Per dvi savaites.
    Vieną panaudojau. Levelingas jau veikia...
    4 vnt. mikroschemų liko...Jei kam reikia - aš atviras pasiūlymams...

  5. #185
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Gal kas galit pasakyti kokios lemputės statosi i ruko žibintus,nes nerandu info forume.Vieni rašo h3,kiti h10.Kaip ten yra ištikro.

  6. #186
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius chevy Žiūrėti skelbimus
    Gal kas galit pasakyti kokios lemputės statosi i ruko žibintus,nes nerandu info forume.Vieni rašo h3,kiti h10.Kaip ten yra ištikro.
    geriausias būdas išsiaiškinti, mano galva, būtų tiesiog pasitikslinti žymėjimą ant žibinto stikliuko
    Born in USSR

  7. #187
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius chevy Žiūrėti skelbimus
    gal kas galit pasakyti kokios lemputės statosi i ruko žibintus,nes nerandu info forume.vieni rašo h3,kiti h10.kaip ten yra ištikro.
    H3 - europa, H10 - usa.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  8. #188
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    H3 - europa, H10 - usa.
    Dekui

  9. #189
    Fibo
    Svečias


    O priminkit prasau europiniuose zibintuose trumpos h7, ilgos h9, ar ne? Visai susibalamutijau
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2018.10.25, 09:46

  10. #190
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    2 out of 2 members found this post helpful.
    Citata Autorius Fibo Žiūrėti skelbimus
    O priminkit prasau europiniuose zibintuose trumpos h7, ilgos h9, ar ne? Visai susibalamutijau
    Visos H7
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •