Puslapis 1 iš 19 12311 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 190

Gija: Priekiniai žibintai, priešrūkiniai, jų reguliavimas

  1. #1
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Priekiniai žibintai, priešrūkiniai, jų reguliavimas

    Dariausi Dagryje geometrijos patikros pažymą, tuo pačiu paprašiau patikrinti stabdžius bei žibintų aukštį, kad kelis kartus nevarinėti iki technikinės be jokių numerių.
    Viskas ok, tik viena problema: vairuotojo priešrūkinis šviečia per aukštai ir nesireguliuoja, sakė niekuom daugiau negalim padėti.
    Klausimas senbuviams: ar buvote susidūrę su IV-uko su pailgais priešrūkiniais reguliavimo problema? Ar verta bandyti išiminėti priešrūkinį ir pačiam kažką remontuoti ar ten niekas nebeišsiardo ir reikia važiuoti kito priešrūkinio į sąvartyną?
    Ačiū už patarimus.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  2. #2
    Administrator Zenka avataras
    Įstojimo data
    2010.10.31
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    266
    Images
    3394
    Reputacija
    1


    Problemų nebuvo, bet gal paprasčiausiai lemputė iki galo neįkišta? Europiniai ir USA priešrūkinių žibintų tvirtinimas skiriasi - bet šiaip tai ten lygtais 3 varžtais prie buferio veržiasi - gal ten ne iki galo prisukta?
    Linksma bėgti takeliu, kai visiems padėt galiu

  3. #3
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Na nemanau kad tie Dagrio šviesų reguliuotojai ant tiek buki ir nemokėjo lemputės patikrinti. Teks po darbo pulti po mašina ir lupt lauk tą prešrūkinį. Iki pirmadienio bet kokiu atveju turiu sutvarkyt, nes užsirašęs ekspertizei...
    O šiaip priekis nebuvo nei daužtas, nei dažytas pas mane, todėl nemanau, kad problema gali būti žibinto neprisukime (Lietuvoje niekas jo neardė), o dėl lemputės tai patikrinsiu.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  4. #4
    Zydrius
    Svečias


    Keiciau priesrukini savajam, kai buvo montuojami DRL'ai ta pacia proga, vieno buvo iskiles korpusas, prastai ir sviete labai....
    Tvirtinasi ruko "lempa" is bamperio vidaus, gal galima pabandyti atsukti ir is apacios su galvute, berods 10-ies. Reguliavimui yra ratukas plastmasinis, greiciausiai nuo dregmes ir laiko bus uzrudyjes reguliavimo mechanizmas. Riebalas purskiamas turetu pagelbeti , issilupti reikes vis vien...
    Naujas apie 100,- Lt (jei bus nepataisomas visiskai...)

  5. #5
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Reguliuojasi, bet gali buti uzrudijes. Naujas 85 Lt. KLP.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #6
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Vakar buvau išlupęs tą priešrūkinį, tiesa sakant neužmačiau jokio reguliavimo ratuko Tik įsitikinau, kad lemputė įdėta gerai, nes ją blogai nelabai įmanoma įstatyti.
    Priėjimas tai atsiprašant... Du varžtus atsukau iš apačios, o vieną iš viršaus farą nuėmęs. Šiandien matyt vėl bandysiu, ieškosiu to ratuko...
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  7. #7
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Reguliavimo ratuko ant savo priešrūkinio neužmačiau, nes jo ten nėra. Jisai nulūžęs ir kažkas (nenorėčiau tikėti, kad amerikonai, o tai reiškia Dagris) bandė ant viršaus į tą reguliavimo ratuko skylę įsukti varžtą ir jo pagalba pakreipti reflektorių į apačią. To pasekoje reflektorius buvo iššokęs iš vienos "guoliavietės", ko pasekoje švietė į dausas.
    Bandžiau įstatyti reflektorių į guoliavietę pirštu pro lemputės skylę - nepavyko. Tada pabandžiau įrankio pagalba, ko pasekoje sulaužiau reflektorių.

    Susirinkau trupinius ir viską parsinešiau į virtuvę.

    Pašildžiau lempą orkaitėje, kad nuimti stiklą

    Kas "kepsite" farą - būkite atsargūs, nes pradžioje šyla lėtai, o paskui reikia laiku ištraukt, kad nepersistengt.
    Reflektorių suklijavau su super klijais, bet kadangi tarpai nebuvo gražūs, plius dalies "trupinių" truko, ant viršaus klijuotos vietos priklijavau aliuminio foliją
    .
    Paskui reflektorių įstačiau atgal į "guoliavietę" (įsideda gan sunkiai, neišardžius to padaryt ir nebuvo įmanoma), nukreipiau reflektorių į apačią (jei šviečia per žemai priešrūkinis - technikinei tinka) ir suklijavau žibintą.
    Su tuo žibintų technikinę praėjau legaliai, visai neužkliuvo.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  8. #8
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.16
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Question Priekiniu lempuciu pakeitimas

    Sveiki. 05 metu Chrysler T&C, europines lempos. Ar norint pakeist lemputes reikia isimti visa lempa? Jei taip, tai ar poto vel per nauja reikia jas sureguliuot? Dekui.

  9. #9
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius MariusL Žiūrėti skelbimus
    Ar norint pakeist lemputes reikia isimti visa lempa? Jei taip, tai ar poto vel per nauja reikia jas sureguliuot? Dekui.
    Paprasciau tikrai isimti zibinta ir lengvai pasikeisti tas lemputes, o reguliavimas butinas jei keiciasi tvirtinimas ar reflektoriaus padetis. Naujos lemputes nieko neitakos tikrai...

  10. #10
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.16
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Aciu

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •