Rezultatai 1 iki 6 iš 6

Gija: 2005 FL. Grand 2.8CRD Padėkit išgaudyt vaiduoklius

  1. #1
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2017.05.18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    18
    Reputacija
    1


    2005 FL. Grand 2.8CRD Padėkit išgaudyt vaiduoklius

    Automobilį turiu dar tik antras mėnuo. Pirkau iš prancuzijos. Tvarkausi ivairias šio automobilio smulkmenas. Kaip pvz kuro filtras traukia orą per pašidymo jungtį, aušinimo skystis varvantis per aušintuvą, akumuliatorius krovimas vos 13.2... keičiausi automatinės dėžės alyva i ravenol. Norėčiau "salės pagalbos" ar minčių dėl kelių "vaiduoklių".
    Pirma, tai vakar važiuojant greitkeliu, autopilotu apie 103kmh tiesio keliu ir i kalniuką, viskas gerai. Važiuojant šiek tiek "ryškesne" nuokalne pradeda lengvai trukčioti automobilis. Ar tai kuro sistema, ar tai automatas kazkas atrodo nesusigaudo kaip elgtis. Važiuojant lėčiau, statesne nuokalne, gan normaliai stabdoma "ant bėgio"...

    Antras klausimas. Nesenai tvarkėme su draugu mano auto, keitėme diržus su vandens pompa, esmė kad vaikščiojom apie tą mašiną kelias dienas. To pasekoje mano draugas pastebėjo jog ištraukus raktelį mašinoje skamba ispėjamasis signalas. Šviesos užgesintos. Gal su tuo kažka bendra turi tai, jog (kaip ir trečias klausimas) neužgesta salono lubų apšvietimas virš galinių sėdynių, nukepus viena iš keturių lempučių. Vieną kart pavyko sužaisti uzrakinus duris su pulteliu, bet šeip tos švieselės neuzgesta ir tiek. Keisiu lubas, gal joms padaryti atskirą jungiklį...?

    Dėkui komentuojantiems.

  2. #2
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Ar lemputes pajunginejai kiekviena atskirai?. O trukciojimas pas mane irgi pasijaucia autopilotu nuo kalniuko, kazkaip ten nepasiveja variklis ratu

  3. #3
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Pirmas

    Reikia žiūrėti "gyvus"dežės ir variklio parametrus.

    Antras klausimas. Nesenai tvarkėme su draugu mano auto, keitėme diržus su vandens pompa, esmė kad vaikščiojom apie tą mašiną kelias dienas. To pasekoje mano draugas pastebėjo jog ištraukus raktelį mašinoje skamba ispėjamasis signalas. Šviesos užgesintos. Gal su tuo kažka bendra turi tai, jog (kaip ir trečias klausimas) neužgesta salono lubų apšvietimas virš galinių sėdynių, nukepus viena iš keturių lempučių. Vieną kart pavyko sužaisti uzrakinus duris su pulteliu, bet šeip tos švieselės neuzgesta ir tiek. Keisiu lubas, gal joms padaryti atskirą jungiklį...?

    Patikrink ar prietaisų skydelio apšvietimo ratukas-reguliatorius neatsuktas iki viršaus.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  4. #4
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2017.05.18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    18
    Reputacija
    1


    Dėl salono apšvietimo ir pypsėjimo ištraukus raktelį tai 100procentų buvo "kaltas" skydelio apšcvietimas užsuktas iki viršaus. Matyt čia toks bajeris, kad galima uzfiksuoti kad salone apšvietimas neišsijungtų, bet tuo pačiu metu tas pypsėjimas primena "vartotojui" kad salonas akumuliatoriaus netaupys...
    Dėkui už pagalbą!

    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Pirmas

    Reikia žiūrėti "gyvus"dežės ir variklio parametrus.

    Antras klausimas. Nesenai tvarkėme su draugu mano auto, keitėme diržus su vandens pompa, esmė kad vaikščiojom apie tą mašiną kelias dienas. To pasekoje mano draugas pastebėjo jog ištraukus raktelį mašinoje skamba ispėjamasis signalas. Šviesos užgesintos. Gal su tuo kažka bendra turi tai, jog (kaip ir trečias klausimas) neužgesta salono lubų apšvietimas virš galinių sėdynių, nukepus viena iš keturių lempučių. Vieną kart pavyko sužaisti uzrakinus duris su pulteliu, bet šeip tos švieselės neuzgesta ir tiek. Keisiu lubas, gal joms padaryti atskirą jungiklį...?

    Patikrink ar prietaisų skydelio apšvietimo ratukas-reguliatorius neatsuktas iki viršaus.

  5. #5
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2015.09.19
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    75
    Reputacija
    1


    Jei kalba eina apie važiavimą nuo kalniuko autopilotu, tai, manau, trūkčioja pas visus. Ir kaltas čia, pagal mane, autopiloto veikimo algoritmas, kuris šiame auto yra labai primityvus - on/off. Nėr net ką lyginti su žmonos BMW, kur jis "N" kartų inteligentiškesnis - ir švelniai greitėja įjungus, ir palengva trauką mažina išjungus, o apie trūkčiojimus apskritai net minties nėra...

  6. #6
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    380
    Reputacija
    1


    Sveiki

    atsirado svirplys ijungus R arba D ar kita pavara stovit ir vaziuojant girdisi. Ijungus P arba N svirplys dingsta : toks jausmas ,kad parazitinis guolis svirpia,bet parazitinis guolis nieko bendra neturi su pavaromis

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •