Puslapis 3 iš 30 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 292

Gija: Radijo imtuvas

  1. #21
    Arturienas
    Svečias


    Citata Autorius Zydrius Žiūrėti skelbimus
    Ziureti saugiklius (su testeriu persijungus "omus"):
    Nr. 14 (20A) ir 5 (20A)

    Pirotechnika uzsiimineji kolega , pas jus Siauliuose yra "Lemona", nuvaziuoji, nusiperki "perejima" usa-eu http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=61117 ir nereikes jokiu litavimu.....
    TAI pas mane prie saugikliu nera jokios numeracijos... saugiklei po kapotu ant dangteliu reiksmes surasytos su multimetru praskambinau viskas ok.

  2. #22
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arturienas Žiūrėti skelbimus
    na skaityti netingiu ponuli o jungtis ne tokia o toke http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=61116
    Ar tikrai lemonoje tokia fyske? Jei titai pagal paveiksliuka ziuri, tai jie daznai uzdeda bet kokius paveiksliukus, tik tam, kad uzdeti. Jei matei gyvai, tada tyliu


    P.S. man atrodo, kad salono irangos saugikliai salone, po vairu.

  3. #23
    Arturienas
    Svečias


    nu taip pats lemonoi buvau ir vadybininkas rode sake va toke gali buti nu saku taip toke pas mane kisasi.. tikslaiu ten amerikoniskas gala mamka o pas mane papka o ten zemaiu kur brezinukas yra iso/ crysler jeep

  4. #24
    Arturienas
    Svečias


    na saugikli pakeiciau reikejo visus patikrinti rankiniu, akies budu. fiske nepadejo.... elektrikas sake stiprintuvas stovi pas mane.... tai as taip suprantu ten tipo lineęikos iseina is radijos..... tai gal jei lineikas padaryti tipo tulpes tai gal veiktu ta prasme butu garsas nes tipo per kompa radija pasileidzia ?

  5. #25
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arturienas Žiūrėti skelbimus
    na saugikli pakeiciau reikejo visus patikrinti rankiniu, akies budu. fiske nepadejo.... elektrikas sake stiprintuvas stovi pas mane.... tai as taip suprantu ten tipo lineęikos iseina is radijos..... tai gal jei lineikas padaryti tipo tulpes tai gal veiktu ta prasme butu garsas nes tipo per kompa radija pasileidzia ?
    Tipo supratai ko pats paklausei? Koks stiprintuvas stovi pas tave? Gal kiekvienas garsiakalbis su stiprintuvėliu? Iš originalios radijos manau jokių lineikų neišeina. Stiprintuvėlius tipo paleidžia originalus magas. O prie ko kompas?
    O jeigu pas tave papildomai įdėtas neoriginalus stipriakas, tai jis turi turėti savo maitinimą ir būti sužadinamas per "remote" iš mago (koks magas bebūtų). Iki stipro gali ateit lineikos ir ne lineikos. O kompas ir tokiu atveju visiškai ne prie ko, nebent jungi iš laptopo garsą į "audio in" įėjimą neoriginaliam mage.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  6. #26
    Arturienas
    Svečias


    nu audinei tai buvo atskiras stiprintuvas ir kolonkes su kazkokeis cipais.... o elektrikas sake gad gale desnei bakavynoi yra stiprekas.... tai kaip pajungti neorginalu maga nekeiciant kolonkiu ....? lineika tai is mago iseinantis nesustiprintas signalas kuri sustiprina atskiras stiprekas

  7. #27
    Zydrius
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    pas mus FCM (metaline dezute, prisukta prie reliu bloko) duoda "komanda" - t.y. valdo garsiakalbiu stiprintuvu maitinimo rele. Ta dezute meistras ir ivardino kaip kompa. Senam forume esu rases apie tai.

    P.S. Arturienas stenkis rasyti lietuviskai

  8. #28
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arturienas Žiūrėti skelbimus
    nu audinei tai buvo atskiras stiprintuvas ir kolonkes su kazkokeis cipais.... o elektrikas sake gad gale desnei bakavynoi yra stiprekas.... tai kaip pajungti neorginalu maga nekeiciant kolonkiu ....? lineika tai is mago iseinantis nesustiprintas signalas kuri sustiprina atskiras stiprekas
    Is tavo nerealiai rastingai vaizdingo pasakojimo visi isivaizduojame kokia skani uogiene, bet jei nori, kad kazka realiai atsakytume, nufotkink viska ir idek nuotraukas.

  9. #29
    Arturienas
    Svečias


    per daug alaus raides kartais pametu.... pabandysiu nufotkint... gal tada bus aiskiau...

  10. #30
    Arturienas
    Svečias


    Citata Autorius Zydrius Žiūrėti skelbimus
    pas mus FCM (metaline dezute, prisukta prie reliu bloko) duoda "komanda" - t.y. valdo garsiakalbiu stiprintuvu maitinimo rele. Ta dezute meistras ir ivardino kaip kompa. Senam forume esu rases apie tai.

    P.S. Arturienas stenkis rasyti lietuviskai
    kiek suprantu ta fcm ijunge kazkoks tai impulsas pasiustas is orginalo mago? tai kaip priverst neorginalu maga ijunkti sita fcm kad pradetu veikti orginalios kolonkes? nupirkau perejima, nepadejo. tai sakau gal is magnetolos ne orginalios turi iseiti nesustiprintas signalas o tipo lineikos? lineiku signala gal sustiprins prie kolonkiu esanti stiprintuvas?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •