Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 21 iki 24 iš 24

Gija: Nusipirkau is JAV. Reikia pagalbos.

  1. #21
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Galima

  2. #22


    Sveiki,

    norėjau užduoti greitą klausimą - ar Lietuvoje tiks iš Amerikos atgabento auto galinės ir priekinės lempos? Ar visgi teks pirkti europietiškas, ar gal galima dar kažkaip esamas perdaryti?

    Ačiū

  3. #23
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2017.05.12
    Vietovė
    Utena
    Įrašai
    5
    Reputacija
    1


    Galinį galima perdarinėti dedant LED (pjaunant žibinto korpusą ir užlydant atgal) Pasižiūrėk skelbimuose kas perdarymu užsiima. Aš berods į Šiaulius autobusu nusiunčiau. Minusas, kad po kelių metų pradėjo rasoti, - sandarumo neišlaikė. Paprasčiau ir pigiau priešrūkinį apačioje pasikabinti, laidą iš stopo fiškės paėmus . Priekiniuose žibintuose skylutės pažibinčiams gręžiasi, irgi kas užsiima perdarymu švariai gražiai padaro, pačiam nesunku pasižiūrėjus youtube irgi pasidaryti, bet problema plastiko drožlės. Finale pas elektrikus vis tiek reikės varyti kad valdymą iš salono padarytų dėl TA

  4. #24
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius jalas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    norėjau užduoti greitą klausimą - ar Lietuvoje tiks iš Amerikos atgabento auto galinės ir priekinės lempos? Ar visgi teks pirkti europietiškas, ar gal galima dar kažkaip esamas perdaryti?

    Ačiū
    Sveikas. Ekspertizei netinka galiniai zibintai perdaryti, turi buti pakabintas priesrukas po bamperiu arba jeigu tai dodge grand caravan, dar ir atbulinis. TA nesikabina, del perdarytu zibintu. Prieky, jeigu zibintai dauzti, gali paprastus pirkti su jau padarytu gabaritu arba perki usa varianta ir dedi gabaritus i bamperio apacia, as klientams darau su fyskem, kad lengviau bamperi nuimti butu ir esant norui, po TA galetu atsijungti gabarita, nes pilni uztenka gabarito zibinte, mano akimis. Salone priesruko mygtukas pasidaro programiskai nuo pagrindinio sviesu jungtuko.
    Taigi, ar vargsi pats, ar vesi kas europina, spresk pats. Europinimo kainos prasideda nuo 150eur. Beje, jeigu tai pigesnes komplektacijos ar DODGE, posukius i sparnus patariu negresti, dek veidrodzius su posukiais, posukiai prirprogramuoja.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •