Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Gija: 5-os kartos pultelis

  1. #1
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2016.05.11
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    16
    Reputacija
    1


    5-os kartos pultelis

    Sveiki. Taip jau įvyko, kad vakar vaikas užrakino T&C 2011 palikęs raktą bagažinėje. Teko kviestis tarnybą ir nepigiai susimokėti už tokią "pramogą". Kadangi antro pultelio pirkdamas auto negavau, tai dabar mąstau, kad jis pasidarė aktualus. Žinau, kad turint abu pultelius papildomus nesunkiai galima prisiprogramuot pačiam, bet deja, aš turiu tik vieną. Gal žinote kiek kainuotų pasidaryti dabartinio pulto kopija ir kas tai galėtų padaryti. Pultelis turi visus įmanomus mygtukus, bet man svarbu tik, kad su naujuoju galėčiau atsirakinti ir užsikurti auto. Iš ankto dėkoju už info.

    Tomas
    Paskutinį kartą taisė AERO_DD : 2019.07.15, 10:44

  2. #2
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    2 ar 3eur kainuoja padaryti nauja "metalinė raktą". Aišku be pulto. Bet atidaryti užrakinta auto galėsi ir is mašinos jau paimti originalą pultą, kai uzrakinai . (kaip avarijinis variantas manau geras)

  3. #3
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius roswell47 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki. Taip jau įvyko, kad vakar vaikas užrakino T&C 2011 palikęs raktą bagažinėje. Teko kviestis tarnybą ir nepigiai susimokėti už tokią "pramogą". Kadangi antro pultelio pirkdamas auto negavau, tai dabar mąstau, kad jis pasidarė aktualus. Žinau, kad turint abu pultelius papildomus nesunkiai galima prisiprogramuot pačiam, bet deja, aš turiu tik vieną. Gal žinote kiek kainuotų pasidaryti dabartinio pulto kopija ir kas tai galėtų padaryti. Pultelis turi visus įmanomus mygtukus, bet man svarbu tik, kad su naujuoju galėčiau atsirakinti ir užsikurti auto. Iš ankto dėkoju už info.

    Tomas
    Pas kinus pirkau berots uz 20eur pilna rakta, su visais mygtukais. Pririsimas koks 40eur bus. Yra pas Egi is chiptiuning originaliu naudotu raktu po 40eur, kiek minejo man. Kreipkis pas ji, jeigu nori greiciau antra rakta tureti.
    PS turint 2 raktus vistiek negalesi trecio priristi be kompo prijungimo, ta funkcija buvo galima tik modeliams 2008-2011m.
    PPS IV-ta karta 2001-2007m (parasyta ant forumo skilties), V-ta karta 2008-2016m ( taip pat parasyta ant forumo skilties)

  4. #4
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2016.05.11
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    16
    Reputacija
    1


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    2 ar 3eur kainuoja padaryti nauja "metalinė raktą". Aišku be pulto. Bet atidaryti užrakinta auto galėsi ir is mašinos jau paimti originalą pultą, kai uzrakinai . (kaip avarijinis variantas manau geras)
    Dėkui už atsakymus. O gal žinot kiek sudėtinga procedūra ir kiek kainuojanti gautųsi pametus abu raktus? Noriu įvertinti riziką tik metalino rakto kopijos padarymo

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •