Puslapis 3 iš 7 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 82

Gija: gesta saltas variklis

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius olegovic Žiūrėti skelbimus
    Na va,laidu paketimas man nepadejo,vel uzvedziau salta masina is 3 karto. Pirma karta net ne uzkibo,antra uzkibo bet neuzsivede,o trecia su "gazo" paspaudimu uzsivede. Galvoju rekia vazioti diagnostika daryti (pajungti prie kompo). Vilniuje prie mitsubishi salono 80-90 Lt diagnostika, atrodo brangoka?
    Pabandyk paskambinti ir susitarti su Arvydu(860027749)! Jis tau galesi irgi padaryti diagnostika(manau bus pigiau) ir jei ka tai gal ir sutvarkis tavo auto.

  2. #2
    nerijus
    Svečias


    Pas mane lygiai tas pats. Tik kur ir pas ką kreiptis Kaune, patarkit

  3. #3
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Priezastys gali buti ir tos pacios ir kitos.
    Ten ivairiai gaunasi, net yra buve kai peles laidus nugrauzia ir simtomai tokie patys taip, kad .....

  4. #4
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nerijus Žiūrėti skelbimus
    Pas mane lygiai tas pats. Tik kur ir pas ką kreiptis Kaune, patarkit
    Taigi tituliniam puslapy partenrių baneriai ne šiaip sau išrikiuoti
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  5. #5
    Vertejas
    Svečias


    Sveiki,

    pas mane taip pat įdomi situacija. T&C 2001, 3.3 benzas/dujos.
    Prasidėjo nuo to, kad šaltas sunkiai kurdavosi ant benzino ir apie 10 sec dirbdavo negražiai (lyg be poros cilindrų). Pakeičiau žvakes (jau ir laikas buvo) - jokios naudos.
    Pamėginau šaltą kurti ant dujų - kuriasi puikiai, dirba gražiai.
    Klaidų jokių nėra.
    Pradėjau važinėti vien ant benzino (nes įtariu ne elektros, o kuro sistemos defektą) - po poros savaičių nustojo važiuoti ant benzino visai, springsta, gęsta. Ant duju dirba gerai.
    Pripyliau papildomai naujo benzo.

    Situacija dabar: Ant benzo šaltas užsikuria iš pusės abaroto, dirba laisvom apsukom gražiai. Judant iš vietos ir bandant pagreitėti - gęsta. Toks jausmas, kad kol benzinas mažu srautu - dirba, didesnio srauto reikia - nebeužtenka. Su dujom viskas veikia 100% ok. Klaidų nėr.
    Nuo ko pradėti knisti? Filtras? Siurblio "sietka"?, Siurblys? Purkštukai?


    Ačiū,
    Vertėjas

  6. #6
    AndriusA
    Svečias


    Citata Autorius Vertejas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    pas mane taip pat įdomi situacija. T&C 2001, 3.3 benzas/dujos.
    Prasidėjo nuo to, kad šaltas sunkiai kurdavosi ant benzino ir apie 10 sec dirbdavo negražiai (lyg be poros cilindrų). Pakeičiau žvakes (jau ir laikas buvo) - jokios naudos.
    Pamėginau šaltą kurti ant dujų - kuriasi puikiai, dirba gražiai.
    Klaidų jokių nėra.
    Pradėjau važinėti vien ant benzino (nes įtariu ne elektros, o kuro sistemos defektą) - po poros savaičių nustojo važiuoti ant benzino visai, springsta, gęsta. Ant duju dirba gerai.
    Pripyliau papildomai naujo benzo.

    Situacija dabar: Ant benzo šaltas užsikuria iš pusės abaroto, dirba laisvom apsukom gražiai. Judant iš vietos ir bandant pagreitėti - gęsta. Toks jausmas, kad kol benzinas mažu srautu - dirba, didesnio srauto reikia - nebeužtenka. Su dujom viskas veikia 100% ok. Klaidų nėr.
    Nuo ko pradėti knisti? Filtras? Siurblio "sietka"?, Siurblys? Purkštukai?


    Ačiū,
    Vertėjas
    Tokia pati situacija buvo man su Passat. Bėda buvo kuro siurbli, kad nesukelia reikiamo spaudimo.

  7. #7
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    manau pats ir isvardinai gedimus,as tai pradeciau nuo kuro filtro,ir tt kuro padavimo

  8. #8
    Vertejas
    Svečias


    Nu viskas aisku, reiks varyt i garaza ir megint pasiknisti, pranesiu kaip sekesi.

  9. #9
    grazvydas
    Svečias


    Sveiki. Pas mane ryte ir ilgiau pastovejus labai sunkiai uzsiveda (po 10-20min kankinimo). Bando, bando lygtais griebti, bet niekaip. Itariu mazas kuro slegis, gal kas turit informacijos koks jis turi buti. Chrysler T&C 3,3 2002metu.

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    apie 3 atm

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •