Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 38

Gija: Prakiuro aušinimo skysčio vamzdelis

  1. #21
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Acadas Žiūrėti skelbimus
    Tas "atjungi, ką reikia" neskaniai skamba - juk realiai nelabai ką matai pievoj, o nutraukus kokį subliautą laiduką reikalų gali būti nemenkai. Atsirado vienas žmogelis, kuris tvirtina, kad, nulūžus 4 varžtams, sugebėjo PRIKLIJUOT pompą epoksidiniais klijais (na, kur toks epoksidinis plastilinas būna). Skamba neįtikėtinai, bet jis aiškina, kad važinėja taip jau 4 mėnesius be problemų.... Kitą savaitę būsiu netoli nuo jo, bandysiu palindęs po mašina pasižiūrėt. Kadangi mano mašina dar vienos pompos tikrai nepergyvens, tai man toks variantas kaip ir tiktų. Nors skamba tikrai nerealiai - ten gi ir vibracijos, ir temperatūra, ir diržo apkrova...
    o čia jau darosi įdomu - einu popkornų...
    Born in USSR

  2. #22
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Acadas Žiūrėti skelbimus
    Tas "atjungi, ką reikia" neskaniai skamba - juk realiai nelabai ką matai pievoj, o nutraukus kokį subliautą laiduką reikalų gali būti nemenkai. Atsirado vienas žmogelis, kuris tvirtina, kad, nulūžus 4 varžtams, sugebėjo PRIKLIJUOT pompą epoksidiniais klijais (na, kur toks epoksidinis plastilinas būna). Skamba neįtikėtinai, bet jis aiškina, kad važinėja taip jau 4 mėnesius be problemų.... Kitą savaitę būsiu netoli nuo jo, bandysiu palindęs po mašina pasižiūrėt. Kadangi mano mašina dar vienos pompos tikrai nepergyvens, tai man toks variantas kaip ir tiktų. Nors skamba tikrai nerealiai - ten gi ir vibracijos, ir temperatūra, ir diržo apkrova...
    Atvirai pasakius, man tokia mintis buvo kilusi( dėl klijų )
    Manau realu, tik reiktų rimtų (ne už kelis EU)
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #23
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Manau dbr yra galymybe daug ką gerai priklijuoti pan kaip loktytite klijai, bet su tokiu remontu geriau iš Lietuvos ne išvažiuoti! Mažai ką...

  4. #24
    Acadas
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Na, popkornai pravers . Bet klijuot nesiryžtu - kažkaip per daug neįtikėtinai man tas atrodo. Bet mintis yra. Vieną varžtą (patį viršutinį) teks gręžt - čia jau niekur nesidėsiu (bet kaip prieit - lyg ir sugalvojau). O likusiems dviem sugalvojau tokį mini spaustuvėlį pasidaryt (na, paprašyt, kad padarytų). Gal kam dar pravers idėja - ji man pasirodė nebloga:
    cKg9MN0.jpg
    Mintis tokia, kad uždedu aš ta daiGtą ant tvirtinimo taško, kur kiaurai kyšo varžto galiukas - valio, jis neleis nuslyst detalei, iš kitos pusės nušlifuojam varžtą lygiai su korpusu ir veržiam varžtu. Ant varžto sriegio klijų lašiuką srieginių (kad neatsisuktų) ir kaip ir užfiksuota bus. Kur nėra išlindusio varžto - suku iš kitos pusės kiek pasmailintą varžtą ir taip užfiksuoju detalę nuo nuslydimo. Mazgo pliusas - lengvai ardomas, jei vėl lūžo varžtas - pjaunu detalę per pusę be pavojaus kažkokio varikliui. Manau, kad yra ir daugiau vietų mašinoj, kur tokį principą galima pritaikyt. Kai jau šamanysiu - bandysiu pafotkint etapais - gal kam įdomu bus.

  5. #25
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Nenoreciau tai suremontuotos masinos nusipirkti. Jei neturit pinigu nuvaryt i servisa gal viesuoju transportu geriau vazinekit.

  6. #26
    Acadas
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Nenoreciau tai suremontuotos masinos nusipirkti. Jei neturit pinigu nuvaryt i servisa gal viesuoju transportu geriau vazinekit.
    Na, šios mašinos sekanti stotelė kaip ir aiški - naujo savininko nebebus... Tiesiog norėčiau, kad šią žiemą ji man dar patarnautų. O dėl tvirtinimo - aš tokio mazgo nebijočiau - jis puikiausiai ardomas (priešingai, nei suklijavus) - kokie dar pavojai potencialūs? Varžtas nutrūks? Netikiu. Suluš pati detalė? Galimas daiktas (ypač jei iš netinkamos medžiagos padaryta) -viskas kartais lūžta, bet tokiu atveju grįžtu į pradinę (dabartinę) padėtį. Nukritimo klausimas kaip ir apgalvotas...
    O dėl nuvarymo į servisą - niekas nenori jos imt, bent iš aplinkinių servisų. Ir aš juos suprantu - čia gaunasi spėliojimas, kas dar nepasiseks . Va BOSAS kiek prašytum už tokį darbelį - išsukt 3 lūžusius varžtus ir uždėt atgal pompą, kaip priklauso? Skamba neįsigilinus - kaip nėr ką veikt, o realiai - tikrai nemažai reikalų. A, vieną buvau suradęs- išsuka tuos 3 varžtus už 200€ ir prieš tai aš turiu iškelt variklį..... Variklį iškėlęs, manau, aš ir pats įveikčiau šią kliūtį...
    Žinau - pats kaltas. Pradėjo leist pompa - pasiskambinau į servisą. Užsikasę darbais, geriausiu atveju po savaitės - pusantros. Kadangi netoli servisų pertekliaus nėra , o maltis su tokia pompa (arba ant troso) po atsitiktinius nelabai norėjosi- nusprendžiau, kad pasikeisiu pats ramiai per pusdienį. Nulūžo varžtai. Ir dabar tai MANO problema. Jei būčiau palaukęs savaitę-pusantros - tai jau būtų SERVISO problema. Aišku, šiek tiek ir mano - problemos už "ačiū" nesprendžiamos, bet čia jau detalės.

  7. #27
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Nematant kalbeti tiksliai dazniausiai sunku, bet tokie darbai apie kelesdesim eur gaunasi. Jokiu varikliu imt nereikia tai jau n kartu buve. Pragrezi isriegi ir viskas. Zinoma geriausiai pamatyt gal jau kazkas ten pas tave priburta nezinau

  8. #28
    Acadas
    Svečias


    Na, situacija juk kaip ir aiški - pagal Merfio dėsnį - 2 lengviausiai prieinami varžtai atsisuko, likę 3 - nulūžo. Pompa, aišku, nuimta. Kad n kartų buvę lūžę varžtai - pilnai tikiu. Čia gi servisų kasdienybė. Įdomu, ar buvo lūžę konkrečiai chrysler 3,3 l pompos varžtai? Nes priėjimas dėl "pragręži įsriegi" labai jau nekoks (nuotrauką įmetęs buvau), kitaip mašina jau važiuotų (tikriausiai ). Net pompos ištraukimui teko atleidinėt variklio tvirtinimą. Ech, būtų Boso servisas arčiau - vis kaip nors įsiprašyčiau.

  9. #29
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Acadas Žiūrėti skelbimus
    Na, situacija juk kaip ir aiški - pagal Merfio dėsnį - 2 lengviausiai prieinami varžtai atsisuko, likę 3 - nulūžo. Pompa, aišku, nuimta. Kad n kartų buvę lūžę varžtai - pilnai tikiu. Čia gi servisų kasdienybė. Įdomu, ar buvo lūžę konkrečiai chrysler 3,3 l pompos varžtai? Nes priėjimas dėl "pragręži įsriegi" labai jau nekoks (nuotrauką įmetęs buvau), kitaip mašina jau važiuotų (tikriausiai ). Net pompos ištraukimui teko atleidinėt variklio tvirtinimą. Ech, būtų Boso servisas arčiau - vis kaip nors įsiprašyčiau.
    Ech,žmonės tavo Dodge iš USA atplugdė, o tau iš Vilniaus į Kauną toli.....
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  10. #30
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Praėjo beveik mėnuo po paskutinių temos autoriaus minčių. Kaip ši istorija baigėsi ir koks Dodge likimas?
    1. Chrysler Town & Country 3,8 Limited 2007 --- 2. Dodge Caravan 3,3 SE 2004 --- 3. Dodge Caravan 3,3 SXT 2005

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •