Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 21 iki 25 iš 25

Gija: Generatoriaus krovimas

  1. #21
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Viskas tame sakinyje parašyta, galiu dar pacituoti jei ne visas kontekstas įsiminė:
    "man tai kaip netiesioginis indikatorius, kad laikas keisti ir pagalvę per tiek metų kol nutrūko laidas pagalvė jau bus "atidirbusi". " Specialiai paryškinau įvardį "man", nėra jokių gamintojo rekomendacijų nei Petrui iš garažo nei Sergejui iš "Kemi".
    1. Chrysler Town & Country 3,8 Limited 2007 --- 2. Dodge Caravan 3,3 SE 2004 --- 3. Dodge Caravan 3,3 SXT 2005

  2. #22
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Joks cia ne indikatorius. Cia tik gamintojo taupymas an medziagu.

  3. #23
    seselis
    Svečias


    Na visos pakeistos tik si palikta nes gerai atrode. Bet prie progos ir sia pakeist bus galima. Dabar laidas toks nepatinka tad reik kad butu kaip priklauso

  4. #24
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2012.04.04
    Vietovė
    Kauno apskritis
    Įrašai
    41
    Reputacija
    1


    Citata Autorius seselis Žiūrėti skelbimus
    Na visos pakeistos tik si palikta nes gerai atrode. Bet prie progos ir sia pakeist bus galima. Dabar laidas toks nepatinka tad reik kad butu kaip priklauso
    To "laido" gali visai nebuti - niekas nepasikeis, masina kaip vaziavo, taip ir toliau vaziuos... Tikras "masinis" laidas prisuktas su varztu netoli starterio.

  5. #25
    seselis
    Svečias


    Citata Autorius GGT Žiūrėti skelbimus
    To "laido" gali visai nebuti - niekas nepasikeis, masina kaip vaziavo, taip ir toliau vaziuos... Tikras "masinis" laidas prisuktas su varztu netoli starterio.
    Būtinai ir ta laida reiks pasižiurėti

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •