Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Gija: Generatoriaus krovimas

Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2017.02.27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    16
    Reputacija
    1

Generatoriaus krovimas

pries kelias dienas pasikeiciau nauja akuma.nes senas pastovei issikrovinejo.Kai keiciau man ji patikrino ar nera iskrovos ,jos neaptiko parode 0,02 v.paskuj nustate kad generas krauna akuma tik iki 13.5v.ko pasekoje tvarkyt nusprendziau.patikrinus pas meistra nieko blogo nerado tik skyvuka sake pasikeist ir issipres problemos.pakeitus ir patikrinus srove pakilo iki 13.65v tai sako kad nepilnai veikia.kas cia gali buti kad nedakrauna?

Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2017.02.27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    16
    Reputacija
    1

siandien patikrinus srove jau rode 14voltu.viskas ok tada..

Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2018.07.16
    Vietovė
    Panevezys
    Įrašai
    3
    Reputacija
    1

Sveiki,
    forume esu naujokas...prasau labai nespardyti
    Klausymo esme yra tokia:
    pagal mano gylius isitikinimus generatorius per mazai krauna,voltmetras rodo tik 13,6-13,7V.Buvau pas vietinius meistrus,tai tipo rado 1 nutrukusi dioda(butent nutrukusi o ne pramusta),pakeite visa diodu tilta,bet rezultatas liko tas pats,krauna tik 13,6-13,7V.Sumokejau 70 euru,o rezultatas nulinis.Tad prasau cia pagalbos,gal kas buvot susidure su sia problema?O gal vistik meistru kreivos rankos?
    Ir dar viena problema yra su IOD saugikliu.Jis ten daug ka turi uzmaitines...kur pradeti ieskoti bedos...nes kai jis vietoje tai ramybes busenoje is akumu ima mazdaug 0,54A.Ryte praktiskai uzvesti auto jau neina.Isemus si saugikli viskas ok,bet neveikia radio,centrinis ir kondisinas isijungia visu pajegumu uzvedus varikli.
    Auto:Crycler Voyager 2.5 CRD dizeliukas 2004 metu.
    Is anksto dekoju uz,bet koki atsakyma ir patarima.

Kas, aš plepys? Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.087
    Reputacija
    1

Citata Autorius vytas121 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    forume esu naujokas...prasau labai nespardyti
    Klausymo esme yra tokia:
    pagal mano gylius isitikinimus generatorius per mazai krauna,voltmetras rodo tik 13,6-13,7V.Buvau pas vietinius meistrus,tai tipo rado 1 nutrukusi dioda(butent nutrukusi o ne pramusta),pakeite visa diodu tilta,bet rezultatas liko tas pats,krauna tik 13,6-13,7V.Sumokejau 70 euru,o rezultatas nulinis.Tad prasau cia pagalbos,gal kas buvot susidure su sia problema?O gal vistik meistru kreivos rankos?
    Ir dar viena problema yra su IOD saugikliu.Jis ten daug ka turi uzmaitines...kur pradeti ieskoti bedos...nes kai jis vietoje tai ramybes busenoje is akumu ima mazdaug 0,54A.Ryte praktiskai uzvesti auto jau neina.Isemus si saugikli viskas ok,bet neveikia radio,centrinis ir kondisinas isijungia visu pajegumu uzvedus varikli.
    Auto:Crycler Voyager 2.5 CRD dizeliukas 2004 metu.
    Is anksto dekoju uz,bet koki atsakyma ir patarima.
    Sveikas, krovimas pas tave yra normalus . Krovimą chrysleri reguliuoja kompas . Yra dar toks " daiktas" ,kaip akumuliatoriaus temperatūros daviklis - kuris "matydamas" akumuliatoriaus temperatūrą tai pat įtakoja krovimą. O temperatūra pats matai kokia šiomis dienomis....
    Ramybės busena prasideda maždaug (grubiai)praėjus pusvalandžiui.
    P.S. Vargu ar ką nors rado, nes nelabai įsivaizdavo ko ieško.Kad nebūtu veltui prarastas laikas - "profilaktiškai" pakeitė diodinį tiltą....
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2018.07.16
    Vietovė
    Panevezys
    Įrašai
    3
    Reputacija
    1

Raimislt aciu uz greita ir isamu atsakyma del generatoriaus.
    P.S.Rytoj bandysiu pats atsakyti i antra klausymo dali del IOD saugiklio.Grazinsiu saugikli i vieta ir pajungsiu voltmetra.Paziuresim ar nukris amperu sanaudos po pusvalandzio ar siek tiek daugiau.

Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2018.07.16
    Vietovė
    Panevezys
    Įrašai
    3
    Reputacija
    1

Dar turiu 1 klausimeli...kas per gnybtas kur parodytas rodiklyte?Jis tiesiogiai susijes su artimiausiu jam diodu.
    Mano manymu sis gnybtas dar turetu jungtis su generatoriaus plastmasiniu dangteliu kuriame yra ilieta aliumine skardele kuri tiesiogiai kontaktuoja su trimis varztais kurie fiksuoja ta dangteli.O gal as klystu?
    http://res.cloudinary.com/vyciune/im...807_hbddpu.jpg
    Ir sitaip atrodo atitrukes diodas(atlenkiau as.kad geriau matytusi.Atitrukimo vieta nei kiek nepazaliavusi ar pajuodusi.Matosi grynas blizgus varis,lyg butu nukirpta pries kelias minutes.
    http://res.cloudinary.com/vyciune/im...851_p2mh22.jpg

Kas, aš plepys? Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.087
    Reputacija
    1

Citata Autorius vytas121 Žiūrėti skelbimus
    Dar turiu 1 klausimeli...kas per gnybtas kur parodytas rodiklyte?Jis tiesiogiai susijes su artimiausiu jam diodu.
    Mano manymu sis gnybtas dar turetu jungtis su generatoriaus plastmasiniu dangteliu kuriame yra ilieta aliumine skardele kuri tiesiogiai kontaktuoja su trimis varztais kurie fiksuoja ta dangteli.O gal as klystu?
    http://res.cloudinary.com/vyciune/im...807_hbddpu.jpg
    Ir sitaip atrodo atitrukes diodas(atlenkiau as.kad geriau matytusi.Atitrukimo vieta nei kiek nepazaliavusi ar pajuodusi.Matosi grynas blizgus varis,lyg butu nukirpta pries kelias minutes.
    http://res.cloudinary.com/vyciune/im...851_p2mh22.jpg
    Kad būtų aiškiau gen.jpg
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •