Rezultatai 1 iki 10 iš 10

Gija: Keletas klausimu

  1. #1
    renka
    Svečias


    Keletas klausimu

    Sveiki.turiu klausima apie webasta.kadangi pries tai atvazinejau du benzininius chryslerius tai tokio daikto nebuvo.netoli vairo yra ekranelis .bet jis man neisijungia.tamsus.ka jis turetu valdyti.laika kazkoki ijungimo ar dar kazka.uzkurus masina sildyma buvau padidines tai pati webasta buvo isijungus ir dege virs spidometro ekrane webastos zenkliukas.
    Antras klausimas labai cypia generatoriaus itempejo guoliukas.jis keiciasi? Ta prasme persipresuoja?

  2. #2
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius renka Žiūrėti skelbimus
    Sveiki.turiu klausima apie webasta.kadangi pries tai atvazinejau du benzininius chryslerius tai tokio daikto nebuvo.netoli vairo yra ekranelis .bet jis man neisijungia.tamsus.ka jis turetu valdyti.laika kazkoki ijungimo ar dar kazka.uzkurus masina sildyma buvau padidines tai pati webasta buvo isijungus ir dege virs spidometro ekrane webastos zenkliukas.
    Antras klausimas labai cypia generatoriaus itempejo guoliukas.jis keiciasi? Ta prasme persipresuoja?

    Ekranas su mygtukais yra skirtas - valdymui: paleidimo laikui suprogramuoti ir t.t. Jai į mygtukų paspaudimus nereaguoja,gali būti atjungtas, sugedęs arba "sukirmijus" maitinimo grandinė.
    Kas liečia prietaisų skydelio, ten matai gamyklinės (automatinės ir nereguliuojamos) webastos valdymo indikacija.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #3
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Taip, persipresuoja guoliukai.

  4. #4
    renka
    Svečias


    Dekui uz informacija.grys masina is serviso reiks issiaiskint del tos webastos
    .parktronikai gal yra sudeti.ten kaip suprantu palei galini dangti virsui lubose stovi indikacija.bet keli raudoni diodai dega ir daugiau jokio veiksmo

  5. #5
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius renka Žiūrėti skelbimus
    Dekui uz informacija.grys masina is serviso reiks issiaiskint del tos webastos
    .parktronikai gal yra sudeti.ten kaip suprantu palei galini dangti virsui lubose stovi indikacija.bet keli raudoni diodai dega ir daugiau jokio veiksmo
    Parėjas daviklis arba daviklių pravodkė.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  6. #6
    renka
    Svečias


    Neveikia vienas gabaritas.srove neateina iki lemputes.turbut nebus saugiklis vienai lemputei.turbut reikua bedos jieskot laiduose?

  7. #7
    renka
    Svečias


    Dar klausimas.kokios apsukos buna vaziuojant sakykim 90 km i valanda.variklis 2.8 crd.pas mane 2000 apsuku.benzinui prie tokio greicio pakrisdavo iki 1800

  8. #8
    renka
    Svečias


    Dar vienas klausimas atsirado.vakar ir siendien ryte uzkurus masina, klimato kontrole neisijunge visai.vejelio nepute,skaiciukai nedege.po kokiu 4-5 minuciu isijunge.daugiau dienos begyje viskas gerai.snksciau rytais viskaz gerai budsvo.kas cia per mistika su tuom crd.pas mane yra vebasta papildoma ideta.na ta prasme vebastos vsldymas yra.bet ekrsnas tamsus,nedaejau iki jo probldmos kodel nevrikis.ar klimato kontrole surista kuom su tuom vebasto,nezinau

  9. #9
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius renka Žiūrėti skelbimus
    Dar vienas klausimas atsirado.vakar ir siendien ryte uzkurus masina, klimato kontrole neisijunge visai.vejelio nepute,skaiciukai nedege.po kokiu 4-5 minuciu isijunge.daugiau dienos begyje viskas gerai.snksciau rytais viskaz gerai budsvo.kas cia per mistika su tuom crd.pas mane yra vebasta papildoma ideta.na ta prasme vebastos vsldymas yra.bet ekrsnas tamsus,nedaejau iki jo probldmos kodel nevrikis.ar klimato kontrole surista kuom su tuom vebasto,nezinau
    Taip , surišta.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  10. #10
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2019.04.03
    Vietovė
    Marijampolė
    Įrašai
    69
    Reputacija
    1


    Situacija tokia yra: TC 2015 mustas i priekio apacia, ant kazko uzlekes ir prakirstas ne pats karteris, bet virs dangtelio ta dalis. Zodziu pro tarpine karterio mazdaug isbegt turejo tepalas. Pagalves sove aisku... Tai vat dabar klausimas ar jau varikliui kaput ar yra tokia funkcija sitose masinose, kuri uzgesina varikli avarijos metu? Nes esu girdejas, kad buna tokia. Isjungia kuro tiekima ar kazkas panasaus... Ar cia tiketis blogiausio, t.y variklio uzlenkto del tepalo stygiaus? Kazkur sitame forume buvau rades, kad Pacifikos saugos oro pagalviu nesutvarkius po avarijos neuzkursi. Tai gal cia susija sitie dalykai ir buna gesinamas variklis?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •