Rezultatai 1 iki 10 iš 10

Gija: nupirkčiau dujų kontrolerį

  1. #1
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    nupirkčiau dujų kontrolerį

    STAG -300 - 6
    Maniškis užlūžinėja vis dažniau ir dažniau...

  2. #2
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Perskambink per dujininkus kurie stato STAG, LPG-Tech, BRC, gal atrasi naudota gera.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #3
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Naujas su garantija ne kažką kainuoja http://www.setaltas.lt/goods/cat,929...300-6-ISA.html
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  4. #4
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Naujas su garantija ne kažką kainuoja http://www.setaltas.lt/goods/cat,929...300-6-ISA.html
    Vistiek nusipirkus pas dujininkus teks vaziuot, tai gal geriau is ju ir imt, na ir garantija tuo paciu gaut
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #5
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Vistiek nusipirkus pas dujininkus teks vaziuot, tai gal geriau is ju ir imt, na ir garantija tuo paciu gaut
    Pamiršau , kad ne visi turi su kuo susikonfiguruoti dujų kompą
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  6. #6
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    STAG -300 - 6
    Maniškis užlūžinėja vis dažniau ir dažniau...
    Vakar pas pažystamą žmogų užmačiau parduodamą STAG -300 - 6 dujų įranga. Už įrangą nori 100 eu (6 purkštukai,reduktorius ir kompas). Sakė gali ir iškompektuoti. Kompą atiduotu už 50 eu .
    Jai domina ,skambink sutarsim - kaip persiųsti.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  7. #7
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Ačiū Raimi...Pasiūlymas tikrai vertas dėmesio.
    Tiktai po šio savaitgalio eksperimentų jau mano dujikės visai nesijungia. Ir dabar aš pasimetęs - ar tas kompas visai nupušo....Ar aš pasilkydau tarp 7 laidų... Tikrinau pertikrinau - klaidos kaip ir nėr...O kompas nemato dabar 1 ir 2 purkštukų...Anksčiau nematė purkštuko Nr. 6 Ir klaida nusiresetindavo tik ataušus varikliui....Dabar - niekaip. O viso labo padariau naują laidų pynę nuo kompo į visus 6 purkštukus.
    Jei ką - STAG softą, laidą turiu , inete informacijos pilna. Sukonfigūruot. suderint STAGą - juokų darbas. Bet ne mano dabartiniu atveju...

    Raimi, jei ką, aš tau paskambinsiu.

  8. #8
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Ačiū Raimi...Pasiūlymas tikrai vertas dėmesio.
    Tiktai po šio savaitgalio eksperimentų jau mano dujikės visai nesijungia. Ir dabar aš pasimetęs - ar tas kompas visai nupušo....Ar aš pasilkydau tarp 7 laidų... Tikrinau pertikrinau - klaidos kaip ir nėr...O kompas nemato dabar 1 ir 2 purkštukų...Anksčiau nematė purkštuko Nr. 6 Ir klaida nusiresetindavo tik ataušus varikliui....Dabar - niekaip. O viso labo padariau naują laidų pynę nuo kompo į visus 6 purkštukus.
    Jei ką - STAG softą, laidą turiu , inete informacijos pilna. Sukonfigūruot. suderint STAGą - juokų darbas. Bet ne mano dabartiniu atveju...

    Raimi, jei ką, aš tau paskambinsiu.

    "Kuo giliau į mišką, tuo riebesni partizanai....."
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  9. #9
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    .....dielo bylo nie v babinie, a durak sidiel v kabinie...
    Vienžo, STAG kompas nekaltas. ...Nekaltas ir aš, pasidaręs naują purkštukų pajungimo pynę...
    Problema slėpėsi jungty...toj didžiojoj, 56 kojų (lygtais). Pasvilę VISI purkštukų valdymo kontaktai. O su testeriu "skambinosi" normaliai. Nes tos jungtelės tokios.. . kaip ir dviejų aukštų. Šiaip įdomus atvejis...Du maisteriai dujinykai problemos nerado, vienas net isterijon puolė, kad mano laiduose jis nesikapstys, nes turi rimtesnių darbų (čia po to kai jo nuliovas kompas vos pajungtas parodė tas pačias klaidas. ..)
    Priežasties vis tik teko ieškoti pačiam.
    O meistrams vistiek AČIŪ.
    Vieno dėka pamačiau, kad ta fiškė vis tik ardosi...Ir gana paprastai. Jis buvo labai netoli teisingo sprendimo.
    Antrajam - už tai kad davė pasijungt naujutuką kompą.
    Ir abiems - už tai, kad užmokesčio...atsisakė.
    AČIŪ vyrai. Jums, savaime žinoma - irgi.
    Tema kaip ir uždaryta.....

  10. #10
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    .....dielo bylo nie v babinie, a durak sidiel v kabinie...
    Vienžo, STAG kompas nekaltas. ...Nekaltas ir aš, pasidaręs naują purkštukų pajungimo pynę...
    Problema slėpėsi jungty...toj didžiojoj, 56 kojų (lygtais). Pasvilę VISI purkštukų valdymo kontaktai. O su testeriu "skambinosi" normaliai. Nes tos jungtelės tokios.. . kaip ir dviejų aukštų. Šiaip įdomus atvejis...Du maisteriai dujinykai problemos nerado, vienas net isterijon puolė, kad mano laiduose jis nesikapstys, nes turi rimtesnių darbų (čia po to kai jo nuliovas kompas vos pajungtas parodė tas pačias klaidas. ..)
    Priežasties vis tik teko ieškoti pačiam.
    O meistrams vistiek AČIŪ.
    Vieno dėka pamačiau, kad ta fiškė vis tik ardosi...Ir gana paprastai. Jis buvo labai netoli teisingo sprendimo.
    Antrajam - už tai kad davė pasijungt naujutuką kompą.
    Ir abiems - už tai, kad užmokesčio...atsisakė.
    AČIŪ vyrai. Jums, savaime žinoma - irgi.
    Tema kaip ir uždaryta.....
    Tai ir yra įdomiausia, dėl kokios priežasties jie VISI pasvilo.... Manau dar reiktu atverti kompą ir pažiūrėti ,ar nereikia perlituoti jungties kontaktų plokštėje
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •