Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 19

Gija: Kondicionierius neveikia po užpildymo

  1. #1
    audriusv
    Svečias


    Kondicionierius neveikia po užpildymo

    Praeitais metais rudeniop jau jautėsi, kad kondicionierius prastai veikia. Bet taip ir liko viskas. Šiemet, prasidėjus karščiams, aišku, jis buvo prisimintas. Nuvažiavau užpildyti kur arčiausia. Patikrino sandarumą, leido per radiatorių. Pakeitė radiatorių, užpildė. Iš pat pradžių atrodė, kad veikia kondicionierius, bet nė velnio... Nuo ko pradėti sliekų ieškoti? Vietiniai meistrai sako, kad reikia važiuoti pas turinčius kompą ir žiūrėti gal sklendė durniuoja... Bet anksčiau viskas buvo gerai. A, dar garsas šnypščiantis toks atsiranda, kai kondicionierių įjungiu. Gal kas iš patirties ką patars...

  2. #2
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Pas mane tas garsas buvo kai sistemoje buvo per mazai duju. Jungesi bet pute silta ora ir girdejosi cirkuliacija. Dapilde ir ok.

  3. #3
    audriusv
    Svečias


    Kažkaip ir man taip atrodo... Nes slėgis geras, siurbliukas dirba...

    Gal kas žino kiek į mano Chryslerį pilasi?

  4. #4
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    Praeitais metais rudeniop jau jautėsi, kad kondicionierius prastai veikia. Bet taip ir liko viskas. Šiemet, prasidėjus karščiams, aišku, jis buvo prisimintas. Nuvažiavau užpildyti kur arčiausia. Patikrino sandarumą, leido per radiatorių. Pakeitė radiatorių, užpildė. Iš pat pradžių atrodė, kad veikia kondicionierius, bet nė velnio... Nuo ko pradėti sliekų ieškoti? Vietiniai meistrai sako, kad reikia važiuoti pas turinčius kompą ir žiūrėti gal sklendė durniuoja... Bet anksčiau viskas buvo gerai. A, dar garsas šnypščiantis toks atsiranda, kai kondicionierių įjungiu. Gal kas iš patirties ką patars...
    Uzpildyk normaliai tuscia sistema kaip pas tave nedirbs. Beto pasitikrink kad tepalo i sistema ipiltu priklauso apie 200 ml

  5. #5
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Jeigu gale yra klima, o greičiausiai yra, tai bus virš 1kg freono. Bijau suklysti, kažkur ties 1,1-1,2kg pilasi. Jeigu būtų vienguba sistema, apie 700-800g

  6. #6
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Turiu tokią situaciją su kondicionieriumi. Žodžiu buvo taip, kad užeina šaldo užeina nešaldo. Nuvažiuoju pas meistrus, patikrina, sistemoje likę 700 su biškiu gramų. Sako biškį trūksta, turi būti 820. Na ok, patikėjau, papildė iki tų 820 ir dabar siurblys visiškai nebeveikia. Sako, ko tu nori, 12v iki siurblio ateina, vadinasi užlinko siurblys. Klausimas ar gali siurblys neveikti dėl nepilnos sistemos, nes vietoj 820 pasirodo turi būti 1220.

  7. #7
    Tomashokas
    Svečias


    Jei i siurbli priverstinai paduodi 12V,tai siurblys veikia net ir esant visai tusciai sistemai.

  8. #8
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eegis Žiūrėti skelbimus
    Turiu tokią situaciją su kondicionieriumi. Žodžiu buvo taip, kad užeina šaldo užeina nešaldo. Nuvažiuoju pas meistrus, patikrina, sistemoje likę 700 su biškiu gramų. Sako biškį trūksta, turi būti 820. Na ok, patikėjau, papildė iki tų 820 ir dabar siurblys visiškai nebeveikia. Sako, ko tu nori, 12v iki siurblio ateina, vadinasi užlinko siurblys. Klausimas ar gali siurblys neveikti dėl nepilnos sistemos, nes vietoj 820 pasirodo turi būti 1220.
    Ne. Sistemoje gali buti ir maziau nei 700gr, turi dar veikti, tiesiog silpnai saldys. Iki kokiu 400-500gr nukritus nebeveiktu. Tau gali buti siurblys, siurblio sankaba, slegio daviklis, laidai sugede...Diagnostika daryt, kad pamatyt koki slegi rodo sistemoje ir tada ieskoti kitur gedimo.

  9. #9
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Pas mane ne priverstinai, o paspaudus snaigę į siurblį 12v ateina, bet siurblys neveikia.

  10. #10
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Ne. Sistemoje gali buti ir maziau nei 700gr, turi dar veikti, tiesiog silpnai saldys. Iki kokiu 400-500gr nukritus nebeveiktu. Tau gali buti siurblys, siurblio sankaba, slegio daviklis, laidai sugede...Diagnostika daryt, kad pamatyt koki slegi rodo sistemoje ir tada ieskoti kitur gedimo.
    Ačiū, bandysiu pradėti nuo diagnostikos.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •