Rezultatai 1 iki 2 iš 2

Gija: Pagrindinio stabdziu cilindro gedimas

  1. #1
    sydnex
    Svečias


    Pagrindinio stabdziu cilindro gedimas

    Sveiki, gal kas galit pagelbet, reikia keisti pagrindini stabdziu cilindra. Nusiunciau i imone win koda, atsiunte kad man reikia stabziu cilindro 23.81diametro toks cilindras ejo ant 3 kartos voyagerio iki 2001 03, mano modelis naujesnis IV kartos 2001-2008, dokumentuose 2001 9 men. Meistras isemes cilindra ismatavo kad diametras 25mm su trupuciu, bet jis sako kad gali but neorginalus idetas. Lipuskej nusitrynes oem numeris. Kuom dabar tiketi? Mano auto be abs. Gal kaip nors imanoma suzinot OEM numeri pagal win koda koks tikrai gamyklibis cilindras turetu buti?

  2. #2
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sydnex Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, gal kas galit pagelbet, reikia keisti pagrindini stabdziu cilindra. Nusiunciau i imone win koda, atsiunte kad man reikia stabziu cilindro 23.81diametro toks cilindras ejo ant 3 kartos voyagerio iki 2001 03, mano modelis naujesnis IV kartos 2001-2008, dokumentuose 2001 9 men. Meistras isemes cilindra ismatavo kad diametras 25mm su trupuciu, bet jis sako kad gali but neorginalus idetas. Lipuskej nusitrynes oem numeris. Kuom dabar tiketi? Mano auto be abs. Gal kaip nors imanoma suzinot OEM numeri pagal win koda koks tikrai gamyklibis cilindras turetu buti?
    Turiu visą su vakuumu centrinį cilindrą nuo 2002m be ABS. Jai domina skambink sutarsim tel869979879
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •