Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 13 iš 13

Gija: Užgeso važiuojant ir neužsikuria

  1. #11
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    0 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    Raimi... ne kas, oi ne kas su servisais Varėnoje... Pamatę Chrysler'į susiraukia iš karto. Tai gi ne jų mylimas VW, Audi ir pan. Keli iš vis atsisakė žiūrėti...
    Ką aš pačiam galiu patarti, tik kad vežk pas tuos kas su Chrysleriais dirba. Nes jai užlenks, be eksperimentuodami variklio ir dėžės kompą - bus bėda. Šiai dienai ,du bent man žinomi piliečiai paieškose kompo tokių metų auto - nelinkėčiau tapti trečiu.....
    O nuotoliniu būdu esu kelis kart bandes padėti. Pasekmės buvo tokios, kad teko visgi pačiam remontuoti ir ieškoti,bei šalinti kur kas didesnes problemas nei buvo pradžioje.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  2. #12
    audriusv
    Svečias


    Neįvertinau vietinių meistrų . Atstatė viską, suremontavo, važiuoju kol kas .

  3. #13
    JanBars
    Svečias


    Cool

    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    Šiandien iš ankstyvo ryto užvedžiau ir apsukau mašiną kieme, nes dukrą reik į mokyklą vežti. Užsivedė be problemų, apsisukau ir pastačiau šalia durų. Po kokios valandos sėdome su dukra važiuoti - vėl užsivedė ir pajudėjo be problemų. Nuvažiavau ~2km ir bevažiuojant nuo kalniuko ėmė ir užgeso... Ir viskas - neužsiveda. Akumas nenusėdęs, klemai pravalyti... Toks įspūdis, kad mašina likusi ant DRIVE, nežino kas įjungta ir neleidžia užvesti...

    Ar yra buvę kam taip? Ką darėte?

    Išsikviečiau tralą ir nuvežiau iki serviso... Varėnoje. Nes čia dabar bazuojuosi. Bet žinot, nėra daug tikrai suprantančių tokias mašinas, o rajonuose tai dar mažiau...

    Dėkui už bet kokias mintis.
    Sveikasi, esu technines pagalbos kelyje pigustralas imones vadovas, kita karta kai sustosi kelyje skambink mums, padarisim gera nuolaida kaip "savam"! 8)

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •