Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 31 iki 33 iš 33

Gija: Aušinimo ventiliatorius

  1. #31
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Biskį užsiparinau naviguoti po senus/nesenus forumus...Turiu P1491 klaidą....Pagal schemą aišku, kad 1 su antru kojas patrumpinus, ventiliatoriai turi veikt...O ką ir kur ir kaip paduot, kad nustotų lysti iš kompo ta klaida 1491....????
    Na tai matyt pašalinti gedimą, o nedaryti tokias interpretacijas...

  2. #32
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Och...nu tai kiek padėjai tai tiek tau ačiū.....Pašalinsiu, tik noriu suprast....Yra dvi manęs laukiančios relės pas pusbrolį kitam LT krašte, pas kurį aš būsiu tik per velykas....
    Priverstinai paleist ventiliatorius esant reikalui, būdą radau. Įdomu būtų sužinoti, koks yra tas valdymo signalas....Analoginis mA, ar V....Ar koks dažninis ar amplitudinis skaitmeninis...Kokiu būdu kompas stebi relės darbą ir nustato klaidą 1429....
    O pirk, keisk, kreipkis servisan, mokėk pinigus ir neuždavinėk klausimų....šitą receptą aš žinau. Jei ką - dar kart ačiū.

  3. #33
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Nu pas mane relė pakeista...kita sena relle...tiesa...rele tą ežį vadinti yra neteisinga...Tai raktas...tranzistorinis ar tiristorinis...Bandysiu išsiaiškint...gal.
    Gedimas nusiėmė...ventiliatoriai sudirba...Mažu greičiu...ko anksčiau nebūdavo...
    Ežiukas prikniedytas...nuimti galima tik drelės pagalba.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •