Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 33

Gija: Dėl magnetolos pakeitimo

  1. #11
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    Pas visus taip jungiau, niekas niekur nesudegė. Kas kaip nori, tegul taip ir daro Man trys per vieną, trijuose taip buvau pasidares, dabar ketvirtame, nieko, gyvenam be jokio streso
    Specialiai dėl taves ,po kelių dienų kai atvarys šeimininkas auto - įdėsiu nuotraukas mano sutvarkymo - forumiečiai galės ivertinti tavo pasiūlyta ir mano
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  2. #12
    provokator
    Svečias


    Susidėliokim taškus. Aš niekam nieko nesiūliau, žmogus paklausė- parodžiau kaip GALIMA padaryti. Man nereikia jokiu tavo meistriškumo apraiškų Pasikartosiu, kiekvienam savo, tu gali tai daryti už pinigus, manes tai neliečia, aš paprastai nuo remote nusitempsiu laidą i saugikline- ir man gerai. O kad dėl to dega mašinos- teorija, ir nieko daugiau

  3. #13
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Tame ir esmė ,kad jokių laidų tampyti nereikia ir rėlių lupinėt .
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  4. #14
    provokator
    Svečias


    Galbūt, nesigilinau.

  5. #15
    Olvis
    Svečias


    Bet kam tada leist per ta ne itin galinga stiprintuva, kai kito magelio isejimai galingesni? Ne geriau butu, atsivest nuo akumo pliusa iki mages(nebereikes raktelio norint grot), ir is mages isejimu tiesiai i garsekalbius. Arba per savo stiprintuva galingesni i garsekalbius oreginalius ar galingesnius sudetus? ...

  6. #16
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Olvis Žiūrėti skelbimus
    Bet kam tada leist per ta ne itin galinga stiprintuva, kai kito magelio isejimai galingesni? Ne geriau butu, atsivest nuo akumo pliusa iki mages(nebereikes raktelio norint grot), ir is mages isejimu tiesiai i garsekalbius. Arba per savo stiprintuva galingesni i garsekalbius oreginalius ar galingesnius sudetus? ...
    Nuo akumo nereik temp laidų ,kad magą galėtum naudoti be rakto. Pastovus pliusas jau yra tavo mago fiškėj - reik tik vieną atjungti o kitą sudubliuoti. Laidus galima tempti naujus iki garsiakalbių, bet galima ir tuos pačius laidus sukonfiguruoti .
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  7. #17
    Olvis
    Svečias


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Nuo akumo nereik temp laidų ,kad magą galėtum naudoti be rakto. Pastovus pliusas jau yra tavo mago fiškėj - reik tik vieną atjungti o kitą sudubliuoti. Laidus galima tempti naujus iki garsiakalbių, bet galima ir tuos pačius laidus sukonfiguruoti .
    Nu arba taip. As savam norejau pasijungt stiprintuva. Guli keletas klecku su mocnais magnetais. Dasikasiau iki gamyklinio, tai ten matosi buvo burta jau kazkieno. Bet tie laidukai labai menki gamikliniai.

  8. #18
    provokator
    Svečias


    Jei jau daryti tada dėti atskirą stiprintuvą, kitus komponentus, ir galima dar subą dėti. Dėti kitus garsiakalbius ir jungti prie mago tiesiai- nu negros... Išbandytas reikalas, kadangi pačiam biški ne visi namie dėl muzikos, bandžiau daug variantu. Vienas iš garsiai grojančių gavosi paemus ne itin galingą stiprintuvą, nebepamenu bet berods 4x80w rms, tada vietoj priekio-galo kairės-dešinės tiesiog padarėm kaire-dešinę, ta prasme faderio neliko, tiesiog po 5 garsiakalbius kairėj ir dešinėj. Ir dar prikabinom tiltu subą. Stipriai grojo Tik va su varža nepamenu kad gavosi. Bet galutiniam variante susidėjau 5x7 Hertz komponentus, galą išvis atjungiau, ir subą, viskas kurenosi nuo Ivolga keturkanalio stiprintuvo. Visko buvo per akis, kokybės, garso, žemo. Bet jei jau lendant gilyn į tą tema- pirmas darbas garso izoliacija durų. Skirtumas diena ir naktis.

  9. #19
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    Jei jau daryti tada dėti atskirą stiprintuvą, kitus komponentus, ir galima dar subą dėti. Dėti kitus garsiakalbius ir jungti prie mago tiesiai- nu negros... Išbandytas reikalas, kadangi pačiam biški ne visi namie dėl muzikos, bandžiau daug variantu. Vienas iš garsiai grojančių gavosi paemus ne itin galingą stiprintuvą, nebepamenu bet berods 4x80w rms, tada vietoj priekio-galo kairės-dešinės tiesiog padarėm kaire-dešinę, ta prasme faderio neliko, tiesiog po 5 garsiakalbius kairėj ir dešinėj. Ir dar prikabinom tiltu subą. Stipriai grojo Tik va su varža nepamenu kad gavosi. Bet galutiniam variante susidėjau 5x7 Hertz komponentus, galą išvis atjungiau, ir subą, viskas kurenosi nuo Ivolga keturkanalio stiprintuvo. Visko buvo per akis, kokybės, garso, žemo. Bet jei jau lendant gilyn į tą tema- pirmas darbas garso izoliacija durų. Skirtumas diena ir naktis.
    Taip galima daug , bet viskas remiasi į EU.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  10. #20
    provokator
    Svečias


    Jei skaičiuojant eur, tada mano nuomone geriausia dėtis kita magą, dėtis perėjimą i euro jungtį, ir palikti oem stiprintuvą. Aišku jei infinity.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •