Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 33

Gija: Lingių keitimas

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius williuxx Žiūrėti skelbimus
    Laba diena, ne taip seniai įstojau į jūsų klubą Norėjau pasiteirauti ką daryti su galinėmis lingėmis, kaip jas sutvirtinti. Girdėjau prideda lakštą dar vieną arba spiruokles. Norėčiau išgirsti nuomonę žmonių, kuriems taip jau buvo nutike
    Pas I vojadžerį, tai budavo lėkštės spyruoklėm, kaip pas antrą- nežinau. Jei yra, tai jokių problemų jas įsidėt.

  2. #2
    williuxx
    Svečias


    Ačiū kolegos už patarimus, truputi paaiškėjo man Planuoju dėti GAZ 53 po antrą lingę, 1m ilgio Pas mane įdėta berods iš trečiuko kiekvienoj pusėj tik po vieną Jei teisingai supratau viskas turi puikiai pavykti

  3. #3
    Andrius13
    Svečias


    mano vargai su lingem :}

    Paskutinį kartą taisė Andrius13 : 2011.07.19, 22:33 Priežastis: suklydau

  4. #4
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    [QUOTE=Andrius13;3493]mano vargai su lingem :}


    Na be to varžto tu neapseisi,bus išilginis laisvumas tų lapų, kurių galai nesitvirtina.+ varžto galvutė jaučiu turi įtakos tilto geometrijai.Pjauk tu jį ir velniop ir kišk kitą.O"stremiankių" tai gal irgi Lytagroje paieškot.

  5. #5
    Andrius13
    Svečias


    Nera tokiu Lytagroi,pats ten darbuojuos.Nusipirkau 45os markes strypa nunesiau i dirbtuves ir vyrukai padare naujas stremiankes :} o tas centrinis irgi smulkus sriegis tai nusipirkau naujus tik verzliu nebuvo :{ galva nutekino kad apvali butu,ryt ieskosiu verzliu...

  6. #6
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kretinga
    Įrašai
    180
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Andrius13 Žiūrėti skelbimus
    Nera tokiu Lytagroi,pats ten darbuojuos.Nusipirkau 45os markes strypa nunesiau i dirbtuves ir vyrukai padare naujas stremiankes :} o tas centrinis irgi smulkus sriegis tai nusipirkau naujus tik verzliu nebuvo :{ galva nutekino kad apvali butu,ryt ieskosiu verzliu...
    Tai kuom baigesi si pasaka

  7. #7
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Ale daug Pas mane pažiūrėjau 9 cm., bet man normaliai gal kad padangos aukštos.

  8. #8
    Andrius13
    Svečias


    Citata Autorius driusa Žiūrėti skelbimus
    Ale daug Pas mane pažiūrėjau 9 cm., bet man normaliai gal kad padangos aukštos.
    Pas mane pries tai irgi buvo didokas tarpas bet jau linges stovejo tiesiai net visu sediniu nera,tik vos ka ikroviai,sakes sikna zemiau priekio o dabar pasaka pasaka. Tai kai isemiau linges,primyniau su kojom centra,krastus be vargo prilenkiau prie zemes,visai pavargusios,nu bet gazelkos jega !

  9. #9
    AndriusA
    Svečias


    Citata Autorius Andrius13 Žiūrėti skelbimus
    Pas mane pries tai irgi buvo didokas tarpas bet jau linges stovejo tiesiai net visu sediniu nera,tik vos ka ikroviai,sakes sikna zemiau priekio o dabar pasaka pasaka. Tai kai isemiau linges,primyniau su kojom centra,krastus be vargo prilenkiau prie zemes,visai pavargusios,nu bet gazelkos jega !
    Maciau siendien tavo automobiliuka, normaliai atrodo ir vaziuojant nesokineja.

  10. #10
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Netyčiom užtikau tokį variantą:
    http://www.4x4styling.com/Auxiliary-...r-2WD-GS-96-01
    čia vakariečiam ,kurie tingi krapštytis ir galvą sukti kaip nuo kitų modelių pritaikyti
    Born in USSR

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •