Puslapis 25 iš 31 PirmasPirmas ... 152324252627 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 241 iki 250 iš 302

Gija: Ar verta pirkti voyager?

  1. #241
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    tokie jau tie lietuviai.. nemegsta dyzeliu nors tu ka siaip provincijoj didesne dalis masinu yra dyzeliai, miestuos bendzinai ir miesto zmones bendzinais vazinejantys visada stumia ant dyzeliu pasakoja nesamones kad cia jie genda kad brangus islaikyt bla bla.. ta pati girdziu nuo pirmos masinos pirkimo bet kiek pasiziuri aplink visi su dyzeliais vazineja ir visi dziaugisi.. is mano pazystamu kazkur 80% zmoniu vazineja dyzeliais ir vargo nemato..
    Tikrai nejaučiama neapykanta dyzeliams.Pvz, mano šeimos autoparke iš 3 auto 2 yra dyzeliniai. Tiesiog yra gerų dyzelių ir nelabai. Vojus dzl statistiškai pagal forumiečių nusiskundimus,lyginant su kitu kuru varomais vojais, užsirekomendavęs nekaip. Tai tiek.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  2. #242
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    galeciau ryt i meeta atvaziuot bet bijau kad dar akmenim kas nors uzmetys
    Atvirkščiai, pamatysi gyvai benzinus, dujas, ir viduje leis pasėdėti bei skirtumus pačiupinėti. Aš už dyzelį, nes man dujos nepatinka ir nervuoja kai reikia specialiai važiuoti piltis į centrą vien dėl to, nes aplink aleksotą statoilas neturi dujų Visa laimė, pas mane 90 litrų dujų balionas ir vienu pylimu nuvažiuoju apie 300 mylių. Jei su standartiniu 60 litru baku tai net nebūčiau pirkęs.

  3. #243
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Ši tema, jei nepastebėjai, yra apie viską ... Atvažiuotų Sopuku į vasaros Meetą 'Poškynėn", apžiūrėtų ir ištyrinėtų visų vojus, ir per tris dienas būtų išsiaiškinta tiek, kiek čia, forume dar metus "klalvą lesim"
    Rinkis arba aš, arba... nenorėčiau tris dienas marazmais užsiimt, jau dabar alergija

  4. #244
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Niekas neužmėtys-maloniai prašom . O Vasarinis Meetas bus nuo treč.-liepos 5-os vakaro ,tęsis laisvą liepos 6-ą, na, o penktadienį laisvadienį darysim pagal darbo galimybes . Beje, dalyvauti galima ir ne visas dienas. Ir apskritai, atsakant į pagrindinį temos klausimą: pirkti voyager verta vien dėl kolektyvo .
    na as ir liepos 5 ir liepos 6 ir piepos 7 liepos 8 nedirbsiu tai darbus namuose reikes apsidirbti nera man tokiu iseiginiu ir nedarbo dienu. nedarbo dienos pas mane sventines tai metuose 2: kaledu pirma ir antra diena ir velyku pirma diena. Neturiu ilguju savaitgaliu ar kitu nedarbo dienu tai bet kokiu atveju tokiuose renginiuose vykstanciuose kelais dienas negaliu dalyvauti. Pas mane atsotogos sausis ir vasaris tai likusius metus reikia atidirbti. ir as "ramuz" bijau jis manau galetu akmenim uzmetyt

  5. #245
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius liutukas Žiūrėti skelbimus
    Atvirkščiai, pamatysi gyvai benzinus, dujas, ir viduje leis pasėdėti bei skirtumus pačiupinėti. Aš už dyzelį, nes man dujos nepatinka ir nervuoja kai reikia specialiai važiuoti piltis į centrą vien dėl to, nes aplink aleksotą statoilas neturi dujų Visa laimė, pas mane 90 litrų dujų balionas ir vienu pylimu nuvažiuoju apie 300 mylių. Jei su standartiniu 60 litru baku tai net nebūčiau pirkęs.
    Na as taip pat duju nemegstu ir del papildomu baku kas yra papildomas svoris ir uzimta vieta ir del to kad reikia daznai piltis. tai dar gerai kai reikia tik i centra nuvaziuot kad duju uzsipilt..mane labiau nervina mintis kad gyvendamas provincijoj automatiskai turiu moketi 10-11 centu daugiau uz litra duju nei gyenant mieste.. o dar kai reikes pyinetis per savaite po pora kartu tai ne kazka.. turejau kazkada dujas.. uzkniso piltis po pora kartu per savaite ir bendzinu vazinet pradejau nebenaudojau duju su dyzeliu geriau. uzsipylei ir pamirsai kada pyleisi..

  6. #246
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    Na as taip pat duju nemegstu ir del papildomu baku kas yra papildomas svoris ir uzimta vieta ir del to kad reikia daznai piltis. tai dar gerai kai reikia tik i centra nuvaziuot kad duju uzsipilt..mane labiau nervina mintis kad gyvendamas provincijoj automatiskai turiu moketi 10-11 centu daugiau uz litra duju nei gyenant mieste.. o dar kai reikes pyinetis per savaite po pora kartu tai ne kazka.. turejau kazkada dujas.. uzkniso piltis po pora kartu per savaite ir bendzinu vazinet pradejau nebenaudojau duju su dyzeliu geriau. uzsipylei ir pamirsai kada pyleisi..
    vsio diskusijos išseko..pasirinkimas aiškus, mindai užrakink temą..pleeease

  7. #247
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Manau, kad Ramuz teisus. Ir išpasakota viskas, ir pasiūlyta gyvai įvairius variantus patyrinėti. Jei žmogui nerūpi, per prievartą auto nusipirkti nepriversi.Daugiau nėra ką daryti.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  8. #248
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    381
    Reputacija
    1


    bent supras zmogus,kad kreiserius eksplotuoja tolerantiski,psichologiskai stabilus vairuotojai)) kas nori tegu postringauja,negi gaila. Cia gi ne BMW f...as

  9. #249
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    vsio diskusijos išseko..pasirinkimas aiškus, mindai užrakink temą..pleeease
    Nelysk i sia tema. Tegul diskutuoja. Nustebino mane sapoku savo ramiu bendravimu. Nebuvo cia is jo puses issisokimu negraziu nepagarbos kitiems ir stumimo.
    O jei tau neidomu apeik sia tema.

  10. #250
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Nelysk i sia tema. Tegul diskutuoja. Nustebino mane sapoku savo ramiu bendravimu. Nebuvo cia is jo puses issisokimu negraziu nepagarbos kitiems ir stumimo.
    O jei tau neidomu apeik sia tema.
    Ką reiškia apeit..romanas darosi, visiems jau senai pabodo šitos nesamonės. Tu daugeliu anstesnių kartų daug greičiau palūšdavai nuo nesamonių. Šiuo atveju tavo tolerancija man kaip ir suprantama, sėkmės auginant naują klientą, tikiuosi pastovų :-D
    Ir nelinkiu tau ant šito ar panašaus grėblio užlipti.
    Paskutinį kartą taisė ramuz : 2017.05.25, 09:02

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •