Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 27

Gija: dega "check engine"

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    sekantis zingsnis butu vakumo slangas patikrint ar sandarios,sekmes

  2. #2
    irmantasK
    Svečias


    perskaičiau seną forumą išmokau pratestuo ir išmirksėjo tokius kodus:
    12- šitas viskas aišku
    26 Перед пуском двигателя , компьютеру не удалось протестировать электрические цепи инжектора (надо проверить компьютерные сигналы от инжектора,напряжение и цепи инжекторы) kaip suprantu čia kažkas su purkštukais... jeigu kuri ant bendzo ir važiuoji bendzu tai neužsidega niekas... jeigu jungi dujas tada iškarto užsidega lemputė... gal kas buvot susidūrę su tokiu reikalu?? ar turit minčių??
    15 Никаких сигналов от датчика скорости/расстояния o kur šitas randasi ir ar čia rimtas gedimas??
    55- na čia ir viskas kaip ir aišku...

  3. #3
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Taigi nieko čia blogo, perjungus dujas, atjungiami benzino purkštukai. Matyt 'sugriuvo' purkštukų emuliatorius ir ECU negauna signalo iš jų. Aš jau beveik metai važinėju be emuliatoriaus, jokių pašalinių reiškinių apart "check engine" lemputės.
    Paskutinį kartą taisė sheikhas : 2011.07.13, 20:59

  4. #4
    raganius
    Svečias


    Sako padeda ne tik izoliacija Galima ir kompą pajungus paskaityti ko vanas iš tavęs prašo

  5. #5
    audriusv
    Svečias


    Na, bandysiu derinti apsilankymą pas BOSAS, kad patikrintų rimčiau pirkinį. Galvojau, kad užsidegė dėl dujų įdėjimo. Nes prieš tai nedegė...

    Su izoliacija supratau ... kad tik pasišaipyt iš naujoko...

  6. #6
    audriusv
    Svečias


    Na, aš tik apšylu su mašiniuku, tai vertint sunkoka. Bet pagal mane, tai nesijaučia visiškai ar su benzu sukasi, ar su dujomis. Perėjimo irgi visiškai nejaučiu.

    Bandysiu dar su rakteliu klaidas "perskaityti", jeigu sugebėsiu. Nes iki Kauno, tai tik už poros savaičių galėsiu važiuoti (aišku, jeigu priims...).

  7. #7
    brolisvilkas
    Svečias


    Yra ir Vilniuje kur privažiuoti pradžiai gali ir su kažkuo vietiniu susitikti ir pasilyginti kaip dirba. Aš pvz centre įsikūręs dažniausiai.

    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    Na, aš tik apšylu su mašiniuku, tai vertint sunkoka. Bet pagal mane, tai nesijaučia visiškai ar su benzu sukasi, ar su dujomis. Perėjimo irgi visiškai nejaučiu.

    Bandysiu dar su rakteliu klaidas "perskaityti", jeigu sugebėsiu. Nes iki Kauno, tai tik už poros savaičių galėsiu važiuoti (aišku, jeigu priims...).

  8. #8
    audriusv
    Svečias


    Citata Autorius brolisvilkas Žiūrėti skelbimus
    Yra ir Vilniuje kur privažiuoti pradžiai gali ir su kažkuo vietiniu susitikti ir pasilyginti kaip dirba. Aš pvz centre įsikūręs dažniausiai.
    Na, jeigu kažkas galėtų priimti, pažiūrėti ir įvertinti, bei patarti būtų liuks! Jeigu galima koordinates į AŽ. Pats tai galvojau paskambinti ir nuvažiuoti iki UAB Delsta, kad bent jau kodus nuskaitytų.

  9. #9
    Vitalijus 771
    Svečias


    tai koordinates gali pasiziureti iejes i tave dominanti profili.

  10. #10
    audriusv
    Svečias


    Citata Autorius Vitalijus 771 Žiūrėti skelbimus
    tai koordinates gali pasiziureti iejes i tave dominanti profili.
    Jo, sorry, jau išsiaiškinau, kad ten galima pateikti (ir kai kurie pateikia) savo duomenis.

    Pabandžiau raktelio pagalba pažiūrėti, bet man ta "check engine" lemputė sumirksėjo 10 kartų ir viskas... gal kažką ne taip darau...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •