Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 13

Gija: Valituvai veikia kada nori

  1. #1
    Den
    Svečias


    Valituvai veikia kada nori

    Sveiki,
    problema sekančia. Jau pora kart radau išsikrovusi akuma. Kaip supratau akuma iskrovineja valituvai, nes ateinant ryte valituvai stovi per viduri stikla. Del ko tai viksta?

  2. #2
    provokator
    Svečias


    siaip tai viskas atvirksciai. kai issikrauna akumas, pradeda spidometras rody idomybes, ir pradeda veikti valytuvai. tikrinkis kaip akumas laiko apkrovas, galbut jam jau paskutinioji. arba kazkas kitas ji iskrauna iki tos stadijos kaip minejau.

  3. #3
    Lnz
    Svečias


    Man taip buvo kai tik nupirkau ir nebuvau prates prie ismaltos spyneles. Istraukiau rakta is paskutines padeties, pora dienu nevaziavau, atejas radau valytuvus piestu stovincius ir zinoma mirusi akuma

  4. #4
    Den
    Svečias


    Citata Autorius Lnz Žiūrėti skelbimus
    Man taip buvo kai tik nupirkau ir nebuvau prates prie ismaltos spyneles. Istraukiau rakta is paskutines padeties, pora dienu nevaziavau, atejas radau valytuvus piestu stovincius ir zinoma mirusi akuma
    O is kokios padeties reikia rakta traukti?? Nes pas mane lyg tai irgi spynele pavargusi.

  5. #5
    Gintas252
    Svečias


    Paspaus kad padidint .:

    Raktas.jpg

  6. #6
    Den
    Svečias


    Citata Autorius Gintas252 Žiūrėti skelbimus
    Paspaus kad padidint .:

    Raktas.jpg
    Taip, is sitos ir istraukineju... tik pas mane kartais pipsi kartais ne, po rakto istraukimo. Man atrodo pipset neturi!?

  7. #7
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    380
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Den Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    problema sekančia. Jau pora kart radau išsikrovusi akuma. Kaip supratau akuma iskrovineja valituvai, nes ateinant ryte valituvai stovi per viduri stikla. Del ko tai viksta?
    tokia liga susitvarke pas manes supurskus su WD valytuvu rele po kapotu, pasiklausiau katra isijungus sutarska ir istraukes rele supurskiau lizda

  8. #8
    Akela
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Gerai tada, kai ištraukus rakteli nepypsi. Tada neiskrauna akumo.

  9. #9
    Kristis
    Svečias


    Citata Autorius Akela Žiūrėti skelbimus
    Gerai tada, kai ištraukus rakteli nepypsi. Tada neiskrauna akumo.
    O ką, gali pasirinkti pypsėtų ar ne? Man raktas išsitraukia iš vienintelės padėties ir atidariis duris pypsi. Tai man iškrauna akumą kažkas?

  10. #10
    provokator
    Svečias


    Jei isjungtos sviesos ir raktelis istrauktas LOCK padetyje- pypseti negali. Vadinasi kazkas negerai su spynele

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •