Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 23

Gija: Ar vera pirkti su DVD?

  1. #1
    Den
    Svečias


    Ar vera pirkti su DVD?

    Sveiki,
    noriu pirkti Voyageri ir ieškoju su DVD, bet labai retas variantas. Ar aplamai vertas demesio tas DVD grotuvas siuose mideliuose? Kokia ten vaizdo kokibe? pagrinde bus naudojamas vaikams.
    Aciu uz nuomones.

  2. #2
    rvliekis
    Svečias


    Turiu su dvd - rodo tik originalius diskus, nors galima pirkti grotuva kad rodytu is korteles ar usb... Vaikai ziurejo gal kelis kartus... o ir tas ekranas mazas, tai neverta tokio ir ieskoti- va pas V tai jau biski didesnis tad ekranas.

  3. #3
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    0 out of 1 members found this post helpful.
    Sutinku ekranas nedidelis.Ir dar reikia ausines, nes kitaip klausis visas ekipažas multfilmus. Bet kai važiuoji ilga kelionė tai vaikams dalykas tikrai geras. Dėl originalų disku neturiu turbūt nevieno. Nusipirkau tuščių DVD diskų, radau programoj reikiamų nustatymų dar kažkiek valandų kompui perversti formatą.... Ir vualia - dukrytę gali žiūrėti visų kolekcijų Masa ir Lokys, Smesarikai ir t. t. Dvd padariau su gražia meniu kad dar galima ir pasirinkti serija kokia nori. O dar pliusas kad kelionei vaikams lengviau su DVD užmigti..... pastatai pasakos ir po kažkiek minučių gale visi miega. Tai finale pasakysiu man tai labai reikalinga opcija, aišku mieste ne bet....

  4. #4
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    labai gera ekrano raiška, nereikia kruštis su laidais ir jungtimis statant "kinietį"

  5. #5
    Den
    Svečias


    O ausines tik gamikliniai eina? ar galima ir kokius savo pritaikyti?

  6. #6
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    ausines gali nebrangiai ebay rasti, apie 20-25€

  7. #7
    Den
    Svečias


    Vyrai, o diskai isistato apacioj po kondiskes ar kur pats monitoriusDVD yra? Nes kai ziuriu nuotraukos skelbimuose tai noresi atpazinti ar yra DVD ar ne...

  8. #8
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2016.05.04
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    43
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Den Žiūrėti skelbimus
    Vyrai, o diskai isistato apacioj po kondiskes ar kur pats monitoriusDVD yra? Nes kai ziuriu nuotraukos skelbimuose tai noresi atpazinti ar yra DVD ar ne...
    Apačioje po kondicionieriumi, pas mane 6 DVD, bet mačiau gali būti ir po vieną. Geras dalykas, vaikai džiaugiasi
    DVD.jpg

  9. #9
    Den
    Svečias


    O CD changer toj pačioj vietoj? Kaip ju atskirti?

  10. #10
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    parašyta ant jo DVD arba CD

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •