Puslapis 4 iš 6 PirmasPirmas ... 23456 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 52

Gija: del soniniu duru

  1. #31
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Taip, kiekvienos durys ir bagažinė turi savo atskirus "personalinius kompus"
    Bagažinėsh.jpg durų $_57.jpg spynos.
    Paskutinį kartą taisė Raimislt : 2016.02.03, 19:35
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  2. #32
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    o tai reiks ir ta priglaust, nes ten uz kapeikas atidavineja viska.

  3. #33
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Sveiki.
    Ne visai temon, bet apie spyną...Pas mane nėra jokių durų elektrinių darinėtojų, viskas rankinių būdu. Ir penktadienį, važiuojant kaiman, prasidėjo stebuklai...Savaime atsidarinėti bagažinės durys. Nei iš šio nei iš to pajuntu, kad bilda...Sustoju - atkabinta spyna...Užtrenkiu, ...po minutės vel bilda...vėl atkabinta. Taip po kelių kartų sustoju, išjungiu variklį...ir girdžiu kaip gale vžik vžik...suveikinėja ...kažkas. Taip kaip spaudžiant tą mygtuką. Užrakinu auto - viskas, tylu. Atrakinu - pyst ir bagažinė atkabinta....Tada man dašilo, kad ramiai nuvažiuosiu tik užsirakinęs...Taip ir buvo.
    Paskui nusiėmiau tą plasmasinę juostą kur virš numerio su visais pašvietimo žibintėliais ir bagažinės atidarymo rankenėle. Ir ką gi - ten kur tikėjausi rasti mygtuką - radau epoksidkės guzą. Kažkas ten jau turėjo reikalų iki manęs...Giliau nekrapščiau, nes ten išlūš su viskuo...Tiesiog nukirpau laidus nuo to guzo, kuriame mygtukas...Ir stebuklai baigėsi.
    Dabar bagažinė atsidaro tik rakto pagalba.
    Su savim neturėjau jokio testerio, tai neišsiaiškinau...Bet turiu įtarimą kad ten ne šiaip jungiklis...Jis ko gero įvedinėja kažkokią varžą, ..nes patrumpinus tuos mygtuko laidus...niekas nevyksta. Ir dar dingo atdaros bagažinės indikacija skydely...Kada - nepastebėjau. Bet lemputė tikrai gera.
    Tai va...Gal kas nors turėjot reikalų su tuo jungikliu ir patarsit kaip spręst problemą?

  4. #34
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    perki šrote kitą rankenėlę, apie 20€ ir tiek bėdos

  5. #35
    Man sekasi ;) Deimkr avataras
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Varniai. Lt
    Įrašai
    85
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Sveiki.
    Ne visai temon, bet apie spyną...Pas mane nėra jokių durų elektrinių darinėtojų, viskas rankinių būdu. Ir penktadienį, važiuojant kaiman, prasidėjo stebuklai...Savaime atsidarinėti bagažinės durys. Nei iš šio nei iš to pajuntu, kad bilda...Sustoju - atkabinta spyna...Užtrenkiu, ...po minutės vel bilda...vėl atkabinta. Taip po kelių kartų sustoju, išjungiu variklį...ir girdžiu kaip gale vžik vžik...suveikinėja ...kažkas. Taip kaip spaudžiant tą mygtuką. Užrakinu auto - viskas, tylu. Atrakinu - pyst ir bagažinė atkabinta....Tada man dašilo, kad ramiai nuvažiuosiu tik užsirakinęs...Taip ir buvo.
    Paskui nusiėmiau tą plasmasinę juostą kur virš numerio su visais pašvietimo žibintėliais ir bagažinės atidarymo rankenėle. Ir ką gi - ten kur tikėjausi rasti mygtuką - radau epoksidkės guzą. Kažkas ten jau turėjo reikalų iki manęs...Giliau nekrapščiau, nes ten išlūš su viskuo...Tiesiog nukirpau laidus nuo to guzo, kuriame mygtukas...Ir stebuklai baigėsi.
    Dabar bagažinė atsidaro tik rakto pagalba.
    Su savim neturėjau jokio testerio, tai neišsiaiškinau...Bet turiu įtarimą kad ten ne šiaip jungiklis...Jis ko gero įvedinėja kažkokią varžą, ..nes patrumpinus tuos mygtuko laidus...niekas nevyksta. Ir dar dingo atdaros bagažinės indikacija skydely...Kada - nepastebėjau. Bet lemputė tikrai gera.
    Tai va...Gal kas nors turėjot reikalų su tuo jungikliu ir patarsit kaip spręst problemą?
    Taip ten yra varza atskirai prijungta, o pats jungiklis tik kontaktus sujungia, varza pacioj rankenelej imontuota, kazkur buvo tema ten smulkiau aprasyta.
    Chrysler Town & Country 3,8 LXi 2001, benzinas / dujos

  6. #36
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  7. #37
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Dėkui tau, gerasis žmogau...Mano versija buvo teisinga - ten varža 4,7 kom. O aš maniau kad jau visus autošamano filmukus jutūbėj mačiau - pasirodo klydau....

  8. #38
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Kaip sakoma : ka tik mačytų
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  9. #39
    ziogas70
    Svečias


    Soniniu duru reguliavimas Kaune

    Pagarba visiems,
    Gal kas Kaune galetu paziuret sonines duris?
    is pultelio suveikia bet tik atleidzia spyna ir kokius 3-5cm pasislenka. Paskui atidarius ranka uzdarineja pilnai ir is vidaus ir is pultelio.
    mano galva reiktu pareguliuot bet pats nelabai noriu lyst.
    Dekui

  10. #40
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    pagaliau, deka Raimis.lt ir dar vieno biciulio prakonsultavimu, pavyko pasidaryti kad sonines durys ir is lauko darinetusi elektra.

    https://youtu.be/1rK8LkJq75k
    Paskutinį kartą taisė Makacinas : 2016.03.18, 18:54

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •