Puslapis 1 iš 5 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 48

Gija: ABS bedele

  1. #1
    provokator
    Svečias


    ABS bedele

    Zodziu situacija tokia. Pradzioj per lietu pradedavo uzsidegineti abs lempierka, pervaziuoji per bala, ir uzsidega. Patikrinus per obd rodo priekini kairi rata. Po kazkurio laiko balu nebereikejo, uzsidegdavo ir taip neis sio. Uzvakar prie ABS uzsidege dar ir stabdziu lempute, ta kuri dega ispyrus stovejimo stabdi.Apsisukau ir pastates masina pasijungiau kompa, jis parode bedas su abiem priekiniais ratais, kiek suprantu davikliais, ir su ABS kompresorium 4 klaidas. Manyciau ABS blokas eina i gala?

  2. #2
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    nu bet ir bėdos pas tave pastoviai lenda. Gal jau laikas mašiną nusipirkt ?

  3. #3
    provokator
    Svečias


    Laikas. Sita reikia kazkam ikist.

  4. #4
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    As ieškociau pažeistos izoliacijos ant laidu..... Arba sukirmijusios jungties.

  5. #5
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    Zodziu situacija tokia. Pradzioj per lietu pradedavo uzsidegineti abs lempierka, pervaziuoji per bala, ir uzsidega. Patikrinus per obd rodo priekini kairi rata. Po kazkurio laiko balu nebereikejo, uzsidegdavo ir taip neis sio. Uzvakar prie ABS uzsidege dar ir stabdziu lempute, ta kuri dega ispyrus stovejimo stabdi.Apsisukau ir pastates masina pasijungiau kompa, jis parode bedas su abiem priekiniais ratais, kiek suprantu davikliais, ir su ABS kompresorium 4 klaidas. Manyciau ABS blokas eina i gala?
    Vienas prie vieno taip buvo ir man (su visa chronologija, balomis ir lemputėmis). pakeitė dešnės pusės ABS daviklį ir bėdos neliko.

  6. #6
    Lnz
    Svečias


    Jei nustoja veiki 1 daviklis uzsidega abs, kai nustoja veikti ir 2 ar daugiau uzsidwga ir brake. Pirmiausia pasikeisk daviklius, po to ziurek toliau ka autocomas rodys.... Jei ka, dar turiu tavo abs valdymo bloka nepanaudota

  7. #7
    viktismo
    Svečias


    0 out of 1 members found this post helpful.
    Jei daviklis numirę,visai.tai reiškia kad atsijunge abs sistema.

  8. #8
    Vygis
    Svečias


    Ar pavyko Sauliau išsispręst nes pas mane viskas taip pat tik dešinys daviklis. Daviklis geras laidai lyg ir geri.

  9. #9
    provokator
    Svečias


    savaime susitvarke

  10. #10
    Vygis
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    savaime susitvarke
    Jo pavasari ir man taip susitvarke meistro beiskant tik va sniegui iskritus i vel abs sviecia diagnostai saukia desinys priekinis daviklis keisk kiek nori taspac

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •