Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Gija: Abs

  1. #1
    Porkis
    Svečias


    Abs

    Sveiki gal kas zino kur galima butu rasti ABS daviklius nusipirkti naujus? Nes Chrysler servise reikia uzsakineti ir tenka laukti ilgai,noretusi kad iskarto galima butu nupirkti.

  2. #2
    Gintas252
    Svečias


    O tu esi tikras , kad tau ju reikia ir tikrai daviklių gedimas . Pvz pas mane 2002 metų voyager du kartus degė ABS .:
    1 Karta perrinko suporta (rem komplektas,cilindriukas..) priekis kairė pusė .
    2. Dabar užvakar užsidegė vėl ABS - matau kad gale kaladėlėms - "batai" .
    Ar tikrai tau reikia ABS daviklių ??

  3. #3
    Figis
    Svečias


    Pas mane ABS buvo užsidegęs kai laidai prie ABS bloko nupuvo. Is pradžių irgi maniau, kad davikliai.

  4. #4
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gintas252 Žiūrėti skelbimus
    O tu esi tikras , kad tau ju reikia ir tikrai daviklių gedimas . Pvz pas mane 2002 metų voyager du kartus degė ABS .:
    1 Karta perrinko suporta (rem komplektas,cilindriukas..) priekis kairė pusė .
    2. Dabar užvakar užsidegė vėl ABS - matau kad gale kaladėlėms - "batai" .
    Ar tikrai tau reikia ABS daviklių ??
    Abs del kaladeliu sudilimo nedega.

  5. #5
    juzeg
    Svečias


    Man ABS užsidegė nors ABS mano vonia neturi

  6. #6
    Rėmėjas sobos avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    44
    Reputacija
    1


    o man ABS degė nuo pirkimo. Su kompu žiūrėjo, sakė daviklis, bet neturėjo pakeisti, tai taip ir važinėjau. Maždaug po pusmečio savaime užgeso keletui metų. Vėliau kartais užsidegdavo keliom savaitėm ir vėl užgesdavo.

  7. #7
    Porkis
    Svečias


    Jo jau tikrai esu tikras kad ABS davikliai nes viskas nauja apart suporto ir pas keleta elektriku buvau tai visiem per diagnostika rode kad davykliai neveikia nei prieki nei gale kaires puses ir anti prabuksavimo sistema kitaip sakant TRACK OFF neveikia del ju.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •