Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 12

Gija: Pulsuoja šviesos

  1. #1
    dainius22
    Svečias


    Pulsuoja šviesos

    sveiki, neseniai pastebėjau kad pulsuoja šviesos (t.p. ir salono apšvietimas) dirbančiai mašinai. Matavau krovimą ant klemų, tai šokinėjo nuo 13,4 iki 14,7. Nupirkau šrotinį generatorių (atrodo kaip visiškai naujas), deja nors tokio šokinėjimo nėra (13,9-14,15), bet ant lempų akivaizdžiai matosi. Akumas kuria puikiai, signalinė lemputė "žalia". Tik užkūrus mašiną , kol dar neduoda krovimo, šviečia tolygiai. Buvau atjungęs žvakių, kuro pašildymo, kondišino reles-jokių pokyčių. Laukiu pamąstymų.

  2. #2
    Lnz
    Svečias


    Pas mane taip pat siek tiek jumtamas mirgejimas ant laisvos eigos, bet davus gazo lyg ir normaliai. Pas mane slangines dujos, juntamas netolygus variklio darbas, apsukos pagrybauja, tai ir sviesos kiek pamirga. Bet krovimas nepastebejau, kad sokinetu. Siaip neturejau masinos kurioj nesijaustu mirgejimo, tai neimu i galva.

  3. #3
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dainius22 Žiūrėti skelbimus
    sveiki, neseniai pastebėjau kad pulsuoja šviesos (t.p. ir salono apšvietimas) dirbančiai mašinai. Matavau krovimą ant klemų, tai šokinėjo nuo 13,4 iki 14,7. Nupirkau šrotinį generatorių (atrodo kaip visiškai naujas), deja nors tokio šokinėjimo nėra (13,9-14,15), bet ant lempų akivaizdžiai matosi. Akumas kuria puikiai, signalinė lemputė "žalia". Tik užkūrus mašiną , kol dar neduoda krovimo, šviečia tolygiai. Buvau atjungęs žvakių, kuro pašildymo, kondišino reles-jokių pokyčių. Laukiu pamąstymų.
    Viskas normaliai. Toks modelis...
    Salone susidek LEDus - nesijaus.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  4. #4
    sbairis
    Svečias


    sveiki , pas mane ta pati beda, 2001 m. 2.5 d. pulsuoja sviesos, keiciau smegenis, nepadejo ,keiciau kita generatoriu taspats, idejau papildoma mase su kebulu nepadeda, meistrai siauliuose neikerta , burtai tesesi , meistrai kele rankas i virsu , viena radau meistriuka isleidau 200 litu niekas nepasikeite, gerai kad zmogus pilnas optimizmo , sako man paciam idomu kas galetu buti, jei pasiseks isspresti beda parasysiu daugiau.

  5. #5
    sbairis
    Svečias


    + esu girdejas kad i generatoriu deda papildoma rele ir isveda i isore , tiesa sako vieni kad neilgai laiko jei keli uzlinks akumo nebekraus isvykus uz sienos kils rimtu nemalonumu , dar vieni meistrai pasakojo kad idejo kitos masinos generatoriu kurio viduje yra sroves lyginimo rele ??????........

  6. #6
    Trioškis
    Svečias


    Akumuliatoriu pilnai įkrauk, jei nepadės tada keisk.

  7. #7
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    O gal kažkuris lempų saugiklis nukepė? Man su durangu kai nudegė stopu saugiklis panašiai buvo

  8. #8
    sbairis
    Svečias


    Citata Autorius Trioškis Žiūrėti skelbimus
    Akumuliatoriu pilnai įkrauk, jei nepadės tada keisk.
    akuma buvau kita idejes ,niekas nesikeite ,visvien tas pats, mirkcioja

  9. #9
    sbairis
    Svečias


    motoristas pasakojo laidus ziurek su kebulu gal kur nedaeina, bet sviesos kaip ir visos dega , tiesa kaip kaledine eglute, per naujaka reikes varyt i centra prie eglutes ,bus vaikuciam dziauksmo

  10. #10
    zaliaakis
    Svečias


    mase papildomai nuo akumo pasijunk ar storesni laida dekis. Pliusa ir ... Seip jei akumas geras tai turetu uzmaitinti ir issilyginti ? Ar i lemputes bloga mase ateina(sujungimai parudyja, laidai papuve nuo dregmes ?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •