Rezultatai 1 iki 8 iš 8

Gija: posukiu perjungimo rankenele

  1. #1
    lomonosovas
    Svečias


    posukiu perjungimo rankenele

    sveiki, norejau paklausti, ar ijungus posukio signala ir baigus manevra ar rankenele gryzta atgal i neutralia padeti? nes pas mane reik paciam perjungt atgal, kaip ir nieko baisaus bet....

  2. #2
    Testeris
    Svečias


    Pas mane isdilus buvo del to neatmesdavo

  3. #3
    lomonosovas
    Svečias


    o nuo craislerio tinka dodzui?

  4. #4
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    2 out of 2 members found this post helpful.

  5. #5
    lomonosovas
    Svečias


    Citata Autorius Raivo Žiūrėti skelbimus
    o blyn, liuks, is manes

  6. #6
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Jo, aš irgi tuo šamano video vadovavausi....Dabar galiu pasakyti - jeigu neatmeta automatiškai bet ranka išsijungia švelniai - bus bėda su išdilimu, kaip tame video. Jei ranka išsijungia sunkiai, su negražiu traškesiu - trūkusi spyruoklytė.Pas mane buvo antras variantas. Pritaikiau kažkokią panašią.

    Beje, klausimas beveik į temą:
    Darbiniame VW yra toks navarotas - trumpam bakstelėjus posūkio rankenėlę posukis sumirksi tris kartus...Man tas labai patinka. Ar galima mūsų voniose tai padaryti? Kiek suprantu, jei ir galima, tai tik programiškai, nes visi galai eina į kompą...Paprastai "relinei" sistemai aš net schemutę turiu, ką reikia sumontuoti, net du variantus - valdymas pliusu ir minusu...Buvusiai auto ruošiausi daryt, bet taip ir neprisiruošiau...

  7. #7
    Kestas
    Svečias


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Jo, aš irgi tuo šamano video vadovavausi....Dabar galiu pasakyti - jeigu neatmeta automatiškai bet ranka išsijungia švelniai - bus bėda su išdilimu, kaip tame video. Jei ranka išsijungia sunkiai, su negražiu traškesiu - trūkusi spyruoklytė.Pas mane buvo antras variantas. Pritaikiau kažkokią panašią.

    Beje, klausimas beveik į temą:
    Darbiniame VW yra toks navarotas - trumpam bakstelėjus posūkio rankenėlę posukis sumirksi tris kartus...Man tas labai patinka. Ar galima mūsų voniose tai padaryti? Kiek suprantu, jei ir galima, tai tik programiškai, nes visi galai eina į kompą...Paprastai "relinei" sistemai aš net schemutę turiu, ką reikia sumontuoti, net du variantus - valdymas pliusu ir minusu...Buvusiai auto ruošiausi daryt, bet taip ir neprisiruošiau...
    Ar pavyko pasidaryti sita patogu dalyka Rimai?

  8. #8
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Smagu, kad bent nuo 2008 modelyje metų šis dalykas jau yra.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •