Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 13 iš 13

Gija: 3.3Ltr. EGR vožtuvas

  1. #11
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    A vat idomu...pas mane matosi buves EGR, uzdetos ploksteles, metosi fyske, bet nemeta jokiu klaidu, tai gal isprogramavo?

  2. #12
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    A vat idomu...pas mane matosi buves EGR, uzdetos ploksteles, metosi fyske, bet nemeta jokiu klaidu, tai gal isprogramavo?
    Fiškės EGR yra ir be EGR komplektacijoj. Gali būti keistas motoras ( jai pas patį buvo gamyklinis be EGR ) arba keistas kompas.
    P.S. Ant variklio be EGR iš gamyklos būna užaklinta plokštele - įsiurbimo kolektorius išlietas be skylės vamzdeliui.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #13
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Fiškės EGR yra ir be EGR komplektacijoj. Gali būti keistas motoras ( jai pas patį buvo gamyklinis be EGR ) arba keistas kompas.
    P.S. Ant variklio be EGR iš gamyklos būna užaklinta plokštele - įsiurbimo kolektorius išlietas be skylės vamzdeliui.
    Pas mane berots ant abieju pusiu ploksteles uzdetos. Buvo su Olandiska duju iranga, kazkoks mandras duju kompas su pagrindiniu sujungtas ar kazkas ale gamyklisko padaryta. Pries 6m iseme, jau tiksliai nebepamenu, tik kad vargo imdami.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •