Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 13

Gija: 3.3Ltr. EGR vožtuvas

  1. #1
    rvliekis
    Svečias


    3.3Ltr. EGR vožtuvas

    Pradėjo vis mesti klaidą P0406 - EGR vožtuvo klaida... Pažiūrėjau EBAY.com tai pasirinkimas, nuo kinietiškų (no name) iki MOPAR - noname +- 80USD su viskuo, Mopar apie 140USD su viskuo... Nibeloj, neoriginalas apie 450 lt ir šiuo metu neturi. Ką rinktis ? Dėvėto kaip suprantu nelabai verta.....

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Buvo man tas pats. pirkau shrote, veikia kaip saule!!!
    Bet cia "skonio" reikalas....

  3. #3
    rvliekis
    Svečias


    nu gal.... o jie nėra kokie chroniškai gendantys, ar laikantys ten X km ir viskas. Kaip pavyzdys lambda zondą dėčiau tik naują...

  4. #4
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Cia kaip visad su naudota detale.... Gali laikyti ilgai gali ir ne. Tiesiog jei gerai pamenu pirkau uz apie 100lt. Tai kaip ir rezervo yra iki naujo kainos. Nzn kaip ten tie noname laiko, bet mano galva geriau orgas naudotas negu noname naujas....
    Beje naudota nebus lengva rasti irgi.....

  5. #5
    zaliaakis
    Svečias


    paprastesnis sprendimas tarp egr ir vamzdelio(atsukus) skarda ideti ,,uzglusinti,, ir tiek. Vistiek jis labiau del ekologijos ir tai varge kiek jis ten naudos duoda(vien jo gamyba jau tersia ) . Kad verta butu tiek investuoti i ji ?

  6. #6
    rvliekis
    Svečias


    Perskambinau artimiausius šrotus, tai niekas neturi, parduota... Dėl užglušinimo tai manau tikrai degs check engine lemputė ir neaišku kaip kompas reaguos... Dabar dar paskambinau į Miniveną, tai turi - 230 lt, tai kaina kaip ir krikščioniška, galima pirkti

  7. #7
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Skaitinėju va forumą...ir prisiminiau savo istoriją su EGR. Kai užsikimšo katalizatorius, buvo žiauriai sukilęs slėgis išmetimo kolektoriuj...Pirmas ir nukentėjo EGR. Susilydė plastikinis diafragmos korpusas su atvamzdžiais...Ten dar yra ritė - solenoidinis vožtuvėlis, kris pajungtas į kompą, ir atsidaro kai bent kiek paspaudi gazą...Jį atjungus, iškart klaida atsiranda P 040? nepamenu tiksliai dabar...
    Po problemų su katalizatorium ir liamda kurį laiką važinėjau su užaklintu EGR, o tą solenoiduką laikiau prijungtą..Bet retkarčiais išlįsdavo kita klaida - P 0401 - mažas EGR efektyvumas. Tada šrote nupirkau kitą EGR tą plastikinę galvą ir surinkau viską kaip priklauso...
    Ir tada prasidėjo nesamonės...Bent kiek didesnės apsukos, ir...variklis dūsta...Tas EGR jį dusina. Išardžiau iki varžtelio, išploviau išpūčiau...Atrevizavau net "neardomą" mazgą - diaragmą su vožtuvėliais, bandžiau suprast viso to reikalo principą....
    Reiškias gaunasi kažkas tokio....Kolektoriuje sėdi vožtuvas...Jo prapūsti niekaip neturėtų, nes slėgis pasiduoda į abi puses to vožtuvo...( O pas mane jį prapučia, galimai spyruoklės pasidarė minkštos po įvykių su katalizatoriu....)
    Vožtuvas turi prasidaryti tik esant atdaram solenoidiniam vožtuvui ir kai išretėjimas iš įsiurbimo kolektoriaus nugali slėgį iš išmetimo kolektoriaus ..Šitie dalykai kovoja tarpusavy guminės diafragmos plasmasinėj kameroj...Šiaip nerimtas kažkoks man pasirodė mechanizmas, nes labai priklauso jo veikimas nuo slėgio išmetime, kuris vėlgi gali kaitaliotis užsinešant katalizatoriui ar prakiūrant kokiam bačiokui...
    Kaip minėjau, prapučia pas mane tą mechaninį vožtuvą...
    Tai padariau skardinę tarpinukę ir visai užaklinau išėjimą iš EGR. Ir vėl pradėjo lysti P0401...Va kaip kompas suuodžia kad nėra tų dujų padavimo į variklį - niekaip nesuprantu...Nėra ten jokių daviklių, tiesiogiai kontroliuojama tik solenoido grandinė, bet ji duoda kitą kodą...O per mažą efektyvumą jis kažkaip mistiniu būdu išskaičiuoja....
    Tai va, reiks kažkada susirast tą vožtuvą ir pasikeist....O kol kas skardinėj aklėj padariau 2 mm skylutę...Ir dabar nei variklis dūsta nei P0401 nenervina.

  8. #8
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Man irgi šiandien parūpo, kaip kompas supranta apie EGR efektyvumą.
    Kompas atidaro EGR vožtuvą ir tuo momentu stebi MAP senoriaus parodymus ir variklio apsukas.

    http://www.troublecodes.net/pcodes/p0401/
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  9. #9
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Deja. tas P0401 visdelto vėl periodiškai išlenda..Užaklinau tą pypkę visai, variklis dabar net toks jausmas kad gyviau važiuoja...Tad eksplotacija be EGR tenkina tiek mane tiek variklį...
    klausimas toks: ar įmanoma perprogramuoti ar dar kažką priburti, kad kompas "pamirštų" apie to EGRo buvimą? Jei taip, tai gal žinot kur kreiptis?

  10. #10
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Deja. tas P0401 visdelto vėl periodiškai išlenda..Užaklinau tą pypkę visai, variklis dabar net toks jausmas kad gyviau važiuoja...Tad eksplotacija be EGR tenkina tiek mane tiek variklį...
    klausimas toks: ar įmanoma perprogramuoti ar dar kažką priburti, kad kompas "pamirštų" apie to EGRo buvimą? Jei taip, tai gal žinot kur kreiptis?
    1.Aklinasi ne po, o prieš EGR vožtuvą . Jai viskas tvarkinga - klaidų nemeta.
    2. Yra komplektacijos be EGR. Susirandi kompą nuo tokio auto (dažniau sutinkami Dodge) ir daugiau nematysi klaidų surištu su EGR.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •