Puslapis 3 iš 10 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 95

Gija: Bagažinės dangčio atsidarymas/fiksavimas PROBLEMA

  1. #21
    Lnz
    Svečias


    Na reiks atrast laiko pabandyt. Taip nesinori nuimineti tos juostos su mygtuku, gerai uzhermetizaves, kad vanduo nepakliutu vidun. O kaip soninius daviklius patikrint? Varza buvau mataves, kiek pamenu abieju vienodai rode.

  2. #22
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Vietoi mygtuko isidek gerkona ir su magnetu visada suveiks. Isidek ten kur patogu.

  3. #23
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Lnz Žiūrėti skelbimus
    Na reiks atrast laiko pabandyt. Taip nesinori nuimineti tos juostos su mygtuku, gerai uzhermetizaves, kad vanduo nepakliutu vidun. O kaip soninius daviklius patikrint? Varza buvau mataves, kiek pamenu abieju vienodai rode.
    Nenori nuiminėti,tada atjug fiškę,prijung testerį ir pažiūrėk ką rodo mygtukas.
    Jai daviklių važos vienodos, mažai tikėtina - kad abu davikliai nusprogo kartu...
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  4. #24
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Lnz Žiūrėti skelbimus
    Pas mane bagazine atsidarinedavo tik su pultu arba is salono. Dabar nuspaudus pulta tik sumirksi posukiai. Rankiniu budu is salono siek tiek pradarius dangti ir nuspaudus pulteli pypsi ir pasikele bet uzdaryt taip pat neuzdaro, bagazines dangti nuleidus - spynele dangti pritraukia. Laidai berods sveiki, jei kazko nepraleidau tikrindamas. Spyneles davikliai matuojant testeriu varza i paspaudimus reaguoja. Vis gi pradeti nuo spyneles keitimo ar gali buti, kad bagazines valdymo kompas pametes padeti? Kazkur buvau rades straipsni, kad Chrysler buvo kompu ir spynu pasiruose atsargai, nes zmones dar garantiniu laikotarpiu vaziuodavo tvarkytis galinio dangcio problemas.
    nu buvau ta spyna isiardes iki kiek ymanoma, po siokiu tokiu ale patvarkymu, pradejo veikti, bet neilgai apie puse metu, pradejo vel tai atidaryt tai neatidaryt iki tol kol nei atkelia nei pritraukia. pakeiciau kita spyna ir viskas ok. beja isimta spyna made in CANADA. ydejau rigi canada. manau kad kaltas buna davikliukas esantis paciame uzrakte.

  5. #25
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makacinas Žiūrėti skelbimus
    nu buvau ta spyna isiardes iki kiek ymanoma, po siokiu tokiu ale patvarkymu, pradejo veikti, bet neilgai apie puse metu, pradejo vel tai atidaryt tai neatidaryt iki tol kol nei atkelia nei pritraukia. pakeiciau kita spyna ir viskas ok. beja isimta spyna made in CANADA. ydejau rigi canada. manau kad kaltas buna davikliukas esantis paciame uzrakte.
    Taip dažniausiai ir buna: "ten tikrinau,ten tikrinau- lygtais viskas gerai..."

    Mano manymu buna trys variantai:

    1. Patikrini taip ,kad 120% "ten yra gerai arba blogai"
    2. Keiti
    3. Atiduodi , kad sutvarkytu.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  6. #26
    Lnz
    Svečias


    Tikras lietuvis kol galutinai visko nesugadins ar nesulauzys i meistrus nesikreips...!!! Bosas pasiule idomu varianta, bet siuo metu kol bagazine neveikia, vietoj magneto butu gerai virvele is isores, kad nereiktu i vidu landziot Buvau ta fiske atjunges, bet po ranka testerio nebuvo, nors kiek suprantu, fyske atjungus trumpinimas turetu dingti, nes tas mygtukas nesudaro jokios grandines, kol nenuspaustas. Reiks dar karteli bandyt laidus tikrint ir(arba) ieskoti gero sroto darbuotojo, kad leistu isbandyti kita spyna. Nors toj spynoj nieko nera, 2 mygtukai ir varikliukas, kuris sukasi i abi puses. Varikliukui isardyk, neturejau tinkamos zvaigdutes, o atsuktuveli buvo gaila gadinti. Ir nelabai supratau, nuo ko sudirba pritraukimas. Na bet iki vasaros kol reiks technikine varyt, gal issiaiskinsiu, ziema vistiek lopeta ir sluotele salone vezioju

  7. #27
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Lnz Žiūrėti skelbimus
    Tikras lietuvis kol galutinai visko nesugadins ar nesulauzys i meistrus nesikreips...!!! Bosas pasiule idomu varianta, bet siuo metu kol bagazine neveikia, vietoj magneto butu gerai virvele is isores, kad nereiktu i vidu landziot Buvau ta fiske atjunges, bet po ranka testerio nebuvo, nors kiek suprantu, fyske atjungus trumpinimas turetu dingti, nes tas mygtukas nesudaro jokios grandines, kol nenuspaustas. Reiks dar karteli bandyt laidus tikrint ir(arba) ieskoti gero sroto darbuotojo, kad leistu isbandyti kita spyna. Nors toj spynoj nieko nera, 2 mygtukai ir varikliukas, kuris sukasi i abi puses. Varikliukui isardyk, neturejau tinkamos zvaigdutes, o atsuktuveli buvo gaila gadinti. Ir nelabai supratau, nuo ko sudirba pritraukimas. Na bet iki vasaros kol reiks technikine varyt, gal issiaiskinsiu, ziema vistiek lopeta ir sluotele salone vezioju
    Fiškę atjungus ,atjungi ir temperatūrinį daviklį . Pritraukimas sudirba nuo vieno iš jungiklių spynoj.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  8. #28
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Fiškę atjungus ,atjungi ir temperatūrinį daviklį . Pritraukimas sudirba nuo vieno iš jungiklių spynoj.
    gal Raimislt gebi sutvarkyti (pakeisti) tuos davikliukus esncius spynoje?

  9. #29
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makacinas Žiūrėti skelbimus
    gal Raimislt gebi sutvarkyti (pakeisti) tuos davikliukus esncius spynoje?
    Taip.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  10. #30
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Taip.
    o tai kai prisiruosiu tai sukontaktuosim ir atsiusiu pora. turesiu zapaso

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •