Puslapis 2 iš 10 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 95

Gija: Bagažinės dangčio atsidarymas/fiksavimas PROBLEMA

  1. #11
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius chevy Žiūrėti skelbimus
    Skuduriuką įduok.....
    Arba masina nuplauk....

    O siaip abiem atvejais ieskociau pirmiausia laidu luzio gofroj kuri eina is bagazniko I kuzava....

  2. #12
    juozase
    Svečias


    Sveiki cia tikriausiai opi tema pas mane 2001-3.3 nebuvo tos sistemos nebuvo ir bedu.Sumokejas apvalia sumele Kaune istate ir po 2 men.prasidejo problemos.Gyvenu Vilniui tai gal galit patart gera meistriuka,nes ankciau varinejau i Ozo g-ve,bet jau to zmogelio nera-labai gaila.labai dekoju.

  3. #13
    juozase
    Svečias


    Sveiki kolegos siandien tvarke servyze galinio dankcio uzdaryma,atidaryma.Pagridine problema manau yra pacioje spyneleje ji neardoma stampov ke,bet auksarankis gali padaryt.Joje yra 2 mikrikai jie plasmasiniai ir nusidevi ir nejungia.,o is sroto pirk tai tik pinigu svaistymas va garantijos nedave kiek tai laikys laikas parodys.Mikrikus galima pakeist.Jei kas rastu auksaranki parasykit adresiuka.SEKMES.Sio servyzo adreso nerekomanduoju.Dideli pinigai.CAPRO VILNIUS.Gal kas zino gal galima atsisiust spyna pigiau,nes girdejau apie 600lt.praso LT.
    Paskutinį kartą taisė juozase : 2014.11.03, 16:39

  4. #14
    provokator
    Svečias


    nu nx.... sorry, nesusilaikiau...

  5. #15
    Vitalijus 771
    Svečias

  6. #16
    juozase
    Svečias


    tai va problema isspresta nupirkau srote spyna 80 lt. made in canada o buvu made in china ir galinis dangtis dirba be problemu.Kartais pritraukdavo kartai ne.

  7. #17
    Lnz
    Svečias


    Pas mane bagazine atsidarinedavo tik su pultu arba is salono. Dabar nuspaudus pulta tik sumirksi posukiai. Rankiniu budu is salono siek tiek pradarius dangti ir nuspaudus pulteli pypsi ir pasikele bet uzdaryt taip pat neuzdaro, bagazines dangti nuleidus - spynele dangti pritraukia. Laidai berods sveiki, jei kazko nepraleidau tikrindamas. Spyneles davikliai matuojant testeriu varza i paspaudimus reaguoja. Vis gi pradeti nuo spyneles keitimo ar gali buti, kad bagazines valdymo kompas pametes padeti? Kazkur buvau rades straipsni, kad Chrysler buvo kompu ir spynu pasiruose atsargai, nes zmones dar garantiniu laikotarpiu vaziuodavo tvarkytis galinio dangcio problemas.

  8. #18
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Lnz Žiūrėti skelbimus
    Pas mane bagazine atsidarinedavo tik su pultu arba is salono. Dabar nuspaudus pulta tik sumirksi posukiai. Rankiniu budu is salono siek tiek pradarius dangti ir nuspaudus pulteli pypsi ir pasikele bet uzdaryt taip pat neuzdaro, bagazines dangti nuleidus - spynele dangti pritraukia. Laidai berods sveiki, jei kazko nepraleidau tikrindamas. Spyneles davikliai matuojant testeriu varza i paspaudimus reaguoja. Vis gi pradeti nuo spyneles keitimo ar gali buti, kad bagazines valdymo kompas pametes padeti? Kazkur buvau rades straipsni, kad Chrysler buvo kompu ir spynu pasiruose atsargai, nes zmones dar garantiniu laikotarpiu vaziuodavo tvarkytis galinio dangcio problemas.
    Jai teisingai supratau,su bagažinės mygtuku neatsidarinėjo ir dabar taip pat neatsidaro.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  9. #19
    Lnz
    Svečias


    Mygtuka kazkada buvau susitvarkes, bet nelabai ilgam, buvo laidas nupuves. Spynele kur kisamas raktas nepajudinama, arba raktas netinka arba uzkirmijus amziams....

  10. #20
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Lnz Žiūrėti skelbimus
    Mygtuka kazkada buvau susitvarkes, bet nelabai ilgam, buvo laidas nupuves. Spynele kur kisamas raktas nepajudinama, arba raktas netinka arba uzkirmijus amziams....
    Pabandyk atjungti mygtuko vieną laidą(buna nuo oksidacijos trumpinasi), jai nepadės - tikrink šoninius bagažinės dangčio daviklius.
    Paskutinį kartą taisė Raimislt : 2016.09.30, 09:19
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •