Puslapis 2 iš 6 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 55

Gija: Iškrauna akumuliatoriu

  1. #11
    julijus
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    na mano pastovejus pora trejeta dienu irgi ne visda uzsiveda...
    Bet čia ne sprendimas

  2. #12
    julijus
    Svečias


    hmmmm...kad man atrodo, kitoje nei priešpaskutinėje ir neleidžia ištraukti

  3. #13
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Jeigu spynelė išklerusi - leidžia ištraukti visose padėtyse
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  4. #14
    mafo
    Svečias


    julijau Autoeroje dirba toks Trioškis, susirask forume kontaktus, jis kaip tik elektrikas, jei jau pats neįveiksi varyk ten ir bėdos dings.

  5. #15
    bombike.lt
    Svečias


    Sveiki pries menesi isigijau vojageri ...ir ka jus manote kas ryta akumas mires, nusipirkau nauja nes maniau kad sena ikiso pardavejas... ir po 3 dienu vel mire akumas ,,,,,, nuvaziavau i pionier servisa .....patarimas labai paprastas rakteli reikia nedasukti iki galo pries istraukiant ....ir ka jus manote problema dingo ..pasirodo assilas pardavejas neispejo apie tokius bairius , turejau daug masinu bet tokio cirko neteko matyti kad negalima dasukti raktelio.....

  6. #16
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Jei butum paskaites sia tema nuo pradziu, arba bent jau tris postus zemiau, butum sutaupes ir naujo akumo pinigus ir vaziavima i Pioneer servisa...
    Bet giriu uz tai, kad nepuolei naujos temos kurti...
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2015.04.29, 11:28
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  7. #17
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    236
    Reputacija
    1


    Man atrodo kad atsakus iki galo raktelio neina isktraukti, nebent sulauzyta kas nors (bent jau ankstesnes kartos).

  8. #18
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    33
    Reputacija
    1


    Sveiki, turiu analogišką problemą su akumuliatoriaus iškrova. Svyruoja nuo 0.29 iki 0.69. Saugiklių traukinėjimas nedavė nieko, generatoriaus atjungimas taip pat. Atjungus pliusą nuo saugiklių dėžutės nukrenta iki 0,03. Gal turit protingų minčių ar protingo elektriko tel. Nr Klaipėdoje ar apylinkėse? Iš anksto nuoširdžiai dėkoju. Tiesa, akumuliatorius geras, nuiminėjant klemą mašina užsiveda ir po 2-3 dienų, o neatjunginėjant po 2-jų dienų starterio jau neprasuka.

  9. #19
    julijus
    Svečias


    Pas mane tokie iskrovimai buna ziema, gal ten kazkas su kazkokia rele ar laidais. Realiai istraukiant viena saugikli (atjungia salona) nebeiskrauna. Kartais girdis klak klak istraukiant ikisant saugikli, o kartais lyg ir ne.

  10. #20
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    33
    Reputacija
    1


    Ir kaip sprendžiate šia problemą? Man saugiklių ištraukimas nepadeda, o pastoviai atjunginėti klemą, labai nepatogu.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •