Puslapis 14 iš 19 PirmasPirmas ... 41213141516 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 131 iki 140 iš 186

Gija: Kondicionieriaus siurblys

  1. #131
    Gintazas
    Svečias


    Aš pernai prieš vasarą profilaktiškai tvarkiausi. Freono tilpo 900g.nes pildė ryte kada nekaršta.Visą išsiurbė,užpylė šviežio tepalo.Primokėjau tik už 200g.
    Paskutinį kartą taisė Gintazas : 2015.06.21, 19:28

  2. #132
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    jokio skirtumo ar rytas ar vakaras freono telpa kiek tik reikai .
    Cia jau vel kazkas prikure..
    freono yra nustatyta norma pagal sistemos dydi, o ne tai kiek telpa ar netelpa
    ten i ja telpa gerokai daugiau nei nustayta norma.

  3. #133
    provokator
    Svečias


    i mano 1300g suejo.

  4. #134
    Figis
    Svečias


    Kazkaip net nepaklausiau. :-(

  5. #135
    makaras
    Svečias


    Klausimas

    Saugiklis pro kurį eina srovė į komprersorių sudegęs, pakeičiau nauju, kai ijungiu kondizionierių saugiklis nedega, bet kompresorius neveikia vistiek, kas galėtų būti????

  6. #136
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Reiškias taip...Kondicionierius pareina tada kai labiausiai reikalingas...Iki šiol veikė be jokių priekaištų....Vakar vakare gi...Buvau kaimuke, pasikečiau generatorių...Priežastis - jojo sankaba...Generatorių visai netyčia radau pas vieną privatininką Kaune...Praktiškai naujas generatorius sukainavo mažiau nei naujas tas nelemtas skriemulys...Tai va, pakeičiau aš jį be jokių akcesų..Apibandžiau,...veikia...Išvažiuoju iš kiemo - ir pasigirsta žviegimas po kapotu, Šoku lauk, atsidarau kapotą,...o žviegimas dingo...Viskas sukasi, kaip priklauso...Tik gerokai vėliau supratau, kad tuo metu dingo šaltis...
    Koks tai slėgis sistemoj yra - paspaudus ventilį pššš padaro. Įjungus snaigę - siurblys jungiasi...Mačiau vizualiai , o ir apsukos susvyruoja...O šalčio - figuški..Retkarčiais jungiant snaigę pasigirsta keliom sekundėm tas žviegimas...Bet dažniausiai - nieko.

    Klauisimas - Kas atsitiko ???

  7. #137
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Atsakymas.
    Parėjo siurblio mova. Toks žiedas žiede tarpusavy suvulkanizuoti guma. Ir ta guma atplyšo. Anot meistro tepalo sistemoj praktiškai nebuvo, galimai siurblys pradėjo strigt ir , laimei , neatlaikė guma. Nors freono buvo pilna norma. Mova pakeista naudota iš mestro rezervų, atlikta pilna išsiurbimo, vakuumavimo, sandarumo patikrinimo, ( užpylimo 1300g freonas + tepalas) procedūra - viso 70 europinigų
    Kol kas viskas veikia, nors įjungimo momentas kažkoks grubokas, o ir šiaip triukšmelis nuo to skriemulio atsirado...O gal man paranoja...

  8. #138
    romaas
    Svečias


    sveiki, i ta pacia tema - gal kas pasakys, kur ieskoti problemos,nebenubega kondensatas i lauka, bega i salona. pries keleta metu jau buvo ta problema. susitvarkiau. gal gali kas priminti kur ieskoti bedos - salone ar po auto? aciu.

  9. #139
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Salone kanalizacijas uzsikiso i lauka.

  10. #140
    makentosass
    Svečias


    Sveiki. O ar teisingai supratau,kad T&C 01m 3.3 liga yra kondicionieriu siurbliai? Cia kiek ieskojau,tai nieks neturi ir dauguma teige, kad ju liga ir jie ilgai nelaiko. Patare nesiremontuot.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •