Puslapis 9 iš 16 PirmasPirmas ... 7891011 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 90 iš 160

Gija: Kuro sanaudos (Dyzelis)

  1. #81
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    viskas cia tvarkoje.

    Pagal kuro kainas dujomis vaziuoti pigiau.

    Taip kad niekas nevare i salerka pats issirinkai. As irgi benzo labiau norejau, bet paemiau saliarka, labai neverkiu jis turi kitu privalumu, nei dujos.
    Bet realybe tokia dyzelis 100 km nuvaziuoja brangiau, nei dujos.
    Beje dujom dar benzino dadeti kai saltis kokius 2 - 3 Ltr tokiam pat eksploatavimo rezime nepamirsk.

  2. #82
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Tiek šildyti nėra prasmės.Jei šildai,pašildyk minutę-dvi,ir pradėk važiuoti.Variklis greičiau kaista turėdamas apkrovos miesto režimu ( apie trasą nekalbu).
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  3. #83
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Citata Autorius aliurc Žiūrėti skelbimus
    sveiki,pirmas ir paskutinis mano dyzelis gyvenime,vasara kazkaip dar nelabai pastebejau bet artejant salciams pradejo kirsti per pinigine mano 2,8 crd(su 3,8/dujos vazinejau pigiau)
    veiksmas Vilnius,ryte apie 0 laipsniu lauke,masina sildoma apie 10min su ijungtu peciuku 21laipsniu,webasta dirba,pradedi vaziout tai t rodykle tik pradeda judet is savo apatines padeties.Nuo namu iki darbo lygiai 10km(jei nenusukineji i Vynoteka)Apie 5km webasta dar birbia,ir pasiekus keliones tiksla variklis buna tik tada pasiekes savo darbine tem,reziume apie 13 l.
    Kas bus kai lauke virs -10l?Sakau gal isvis jos nesildyttepalai sintetika ir t.t.Kaip suprantu cia viskas norma?
    nu CRD biciuliai kaip uzkurem syryt savo ubago dziaugsmus?
    kai as su savo ex auto atvazinejau 5 metus ir jokiu problemu nebuvo, tai nupirkus craisa salcio laukti buvo neramu. o dar perkant pardavejas pasake kad akumas tai tik vos vos.
    tureta auto 2.4JTD nesvarbu kiek karscio ar salcio, uzsikurdavo tik tarp 4os ir 5os kompresijos, tai kurdamas syryt savo lavona likau nustebes. pasuko tikrai ne daugiau kaip iki 4os kompresijos ir dirba lygiai graziai. tik man ydomu kodel buvusi auto tap pat kaip craisas su common rail ypurskimo sistema ( taip pat BOSCH, bet 5iu cilindru) bet kokiom salygom kurdavosi tik nuo 4os kompresijos, o craisas jei pasiles kuriasi vos ne is puses apsukimo. o is po nakties bent maniskis tik nuo 3ios kompresijos.

    ALIURC gal tavo WEBASTO neveikia?, nes mano syryt prie -8 pakurenus varikly ne ilgiau kaip 15min ir nustacius ant karsciausios padeties o vejali ant antro greicio, atejas radau beveik 60laipsniu. pakisus ranka jautesi netgi karstas vejas, tad spyriau gazo ir onnonon su vaikais y darzely, masinoj silta ir jauku, liuks likau patenkintas situ auto

    o del kuro sanaudu tai dabar 100 km pagrinde miesto rezimu nuvaziuoti kainuoja tarp 6iu ir 7iu euru. atpigo
    P.s. darbinis golf III 1.6TD is puses abaroto uzburzge
    Paskutinį kartą taisė Makacinas : 2015.12.29, 22:36

  4. #84
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Jei,Makacinai, sąnaudas skaičiuoji pagal kompo parodymus,teks skaudžiai nusivilti. Jis Pašildytuvo sąnaudų nemato ir nepriskaičiuoja.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  5. #85
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    ne, as skaiciuoju grubiai 10ltr. kiek stebejau tai +- telpa y 10. webasta y valnda kurena tik 0,5ltr, zodziu nuostabus dalykas ta krosnele.

  6. #86
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Na,tai man tada matematika "nesueina" : 10ltr - 6,7 eurai? Beje,Kauno sąlygomis miesto režimu pyliau 13-14 ltr/100km. Kaip tai susidaro? Pvz,važiuojama į darbą 10 km.,užtrunkama 0,5 val. kamščiuose, po darbo tas pats. Per 5 sav. darbo dienas gaunam 100km ir 5 val. važiavimo. Reziume: 10 ltr. sunaudoja variklis ir deklaruojami 0,5 ltr./val. sunaudoja šildytuvas -gauname 2,5ltr. Bendros sąnaudos :12,5 ltr/100km. Jei kamščiai "prieššventiniai",ir važiuojama ne 0,5, o visą val.,per 5 d pirmyn -atgal gausis 10 val. važiavimo. 10 ltr. variklis+5ltr. šildytuvas =15 ltr/100km.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  7. #87
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Na,tai man tada matematika "nesueina" : 10ltr - 6,7 eurai? Beje,Kauno sąlygomis miesto režimu pyliau 13-14 ltr/100km. Kaip tai susidaro? Pvz,važiuojama į darbą 10 km.,užtrunkama 0,5 val. kamščiuose, po darbo tas pats. Per 5 sav. darbo dienas gaunam 100km ir 5 val. važiavimo. Reziume: 10 ltr. sunaudoja variklis ir deklaruojami 0,5 ltr./val. sunaudoja šildytuvas -gauname 2,5ltr. Bendros sąnaudos :12,5 ltr/100km. Jei kamščiai "prieššventiniai",ir važiuojama ne 0,5, o visą val.,per 5 d pirmyn -atgal gausis 10 val. važiavimo. 10 ltr. variklis+5ltr. šildytuvas =15 ltr/100km.
    nesigincinu, alytus palyginus su kaunu tai tuscias, ir man apie mazesnes sanaudas kalbeti paprasciau.
    o su matematika tau viskas ok, turbut skaiciuoji degalines kainom tai ir nesueina. paskutiny karta pirkau po 0.6e uz litra.
    mano darbas 7 km uz alytaus, viso beveik 15km atstumas, bet kelione trunka apie 8min, nu max 10min. o jei tik vaikus y darzely vezt tai 3min iki darzelio ir 3min nuo darzelio.
    aisku dar reiks primest kiek valgo kai jau db salcio narmaliai yra. pilnai tikiu kad sanaudos dar padides

  8. #88
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kaune nesukant galvos ir vaziuojama be jokio taupymo per saltuka ir sventinius kamscius 12 Ltr
    su visais sildymais ir t.t.

    Nera cia jau taip pigu. Na bet dabar nepanikuosim del litro kito.

  9. #89
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Viskas,chebra,čiki,svarbu visada apie sąnaudas pasakoti realiai,o ne svajonėmis.Mano 3,6 šiuo metu ,važiuojant mieste po kelis km ,dujų "naikina" apie 18-19ltr + 2ltr benzino,bet aš žinau,ką su juo išdarinėju,ir dėl to taip pat nesuku galvos. "Už aiškumą,vyrai!"
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  10. #90
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    viskas ok, dabar maniskis jau be 10ltr/100ui tikrai nevaziuoja. kazin ar y 12ltr tilps
    tik va pritrukau salone silumos, variklio temperaura apie 85laipsniai, webasta kaciagarina, o masinoj nesalta, bet toli grazu ne dusna, nors vejalis lyg ir karsta ora pucia, turbut su tuo teks susigyventi?...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •