Puslapis 6 iš 14 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 132

Gija: galiniai amortizatoriai

  1. #51
    zaliaakis
    Svečias


    o ilgesnius verstus idejus, eina du i kruva plonus sudeti Dasidetu antra, kad nebutu pinigai i bala ir visiems kitiems butu idomi atrakcija

  2. #52
    provokator
    Svečias


    man irgi siek tiek keista,kam gaminti tada isvis tuos plonus? eitu visi su storais ir gatava. bet jei gamina su plonais, vadinasi turi buti normaliai ir su jas.

  3. #53
    provokator
    Svečias


    Citata Autorius zaliaakis Žiūrėti skelbimus
    o ilgesnius verstus idejus, eina du i kruva plonus sudeti Dasidetu antra, kad nebutu pinigai i bala ir visiems kitiems butu idomi atrakcija
    tokio bajerio dar negirdejau

  4. #54
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.06.27
    Vietovė
    jonava.kedainiai.ukmerge
    Įrašai
    161
    Reputacija
    1


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    patikek,dabar dar blogiau, dauzosi taip,kad net baisu vaziuot, pasikrovus zymiai pagereja situacija. taip kad kaip laikinas sprendimas bus gerai,tikrai geriau nei dabar
    beja apie skirtuma. tai ne pirmas mano crysleris taip, kad zinau
    originalus amortikai dirba i dvi puses, zemyn -aukstyn ,jeigu amortikas dirba i viena pusia pvz-''NIVOS'' vaziuodamas jausi duobes

  5. #55
    provokator
    Svečias


    issiaiskinkim viena dalyka iki galo. ne visi ejo is gamyklos su storais, ejo ir su plonais,tai kaip iseina? jei ne stori tai neoriginalas? nesusikalbam man rodos. ir kas yra originalas? chrysleris amortiku negamina, gamina kazkuri is gamyklu tuo uzsiemanti.

  6. #56
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    važinėju su plonais jau daugiau nei metai ir jokio blogumo nepajutau , nors prieš tai buvo stori Tiesa jie buvo pirkti po 100 lt

  7. #57
    provokator
    Svečias


    po 53 litus+pristatymas=120 litu uz du. rytoj zadejo atvezt,tai nieko nelaukes ir susidesiu

  8. #58
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius mindaugasss4 Žiūrėti skelbimus
    originalus amortikai dirba i dvi puses, zemyn -aukstyn ,jeigu amortikas dirba i viena pusia pvz-''NIVOS'' vaziuodamas jausi duobes
    Tai galima daryt kaip buvo pasiulyta dedi ilgesnius varztus ir du nivos amortikus viena viena salia kito tik kita apverti ir gausi normalius amortikus dirbancius i abi puses

  9. #59
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Tai galima daryt kaip buvo pasiulyta dedi ilgesnius varztus ir du nivos amortikus viena viena salia kito tik kita apverti ir gausi normalius amortikus dirbancius i abi puses
    arba susivirinti juos galina vieną šalia kito
    Born in USSR

  10. #60
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.06.27
    Vietovė
    jonava.kedainiai.ukmerge
    Įrašai
    161
    Reputacija
    1


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    issiaiskinkim viena dalyka iki galo. ne visi ejo is gamyklos su storais, ejo ir su plonais,tai kaip iseina? jei ne stori tai neoriginalas? nesusikalbam man rodos. ir kas yra originalas? chrysleris amortiku negamina, gamina kazkuri is gamyklu tuo uzsiemanti.
    ''originalius '' turejau omeny-skirtus chrysleriu,jie gali buti ploni svarbu ,kad dirbtu ,kaip priklauso!!!

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •