Puslapis 5 iš 14 PirmasPirmas ... 34567 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 41 iki 50 iš 132

Gija: galiniai amortizatoriai

  1. #41
    AndriusA
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Kodel turetu netikt?
    Gal kokiu niuansu yra su anglais. Prieš paieška reikia išsiaiškinti kad tikrai tinka
    .

  2. #42
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Kokie niuansai? Vaziuokles tokios pacios... Esu dejes.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #43
    provokator
    Svečias


    skaitau skaitau,ir itariu kad susidejus galan plonus bus blogiau. kita vertus dabar abu galiniai visai negyvi,tai labai blogiau nebus. nes paieskojus srote storu kazkaip nesiderina man po 150 litu pirkt neaisku kokio stovio amortikus. plonu kaina isvis neaiski kazkokia,nuo 58 litu prasideda http://www.savasauto.lt/shop/Product...110/100121/0/0

  4. #44
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    tas blogumas pasireikš kai pakrauta mašina, o tuščiai ten nelabai maskatuojasi ta uodega.
    Born in USSR

  5. #45
    provokator
    Svečias


    diduma laiko vazineju vienas,sedynes isimtos,tik viena vidurines eiles palikta,savaitgaliaias pasikraunu iki duok dieve 0.5 tonos,realiai gal dar maziau,apie 300kg. subine dabar pasikelus kaip reikalas, manau desiu pabandymui pigiausius plonus ir matysiu kas bus. 100 litu paaukosiu,o paskui ziuresim,gal pasiteisins, o jei ne,tai geriau jau ploni nauji,nei negyvi stori netiks tai ieskosim storu

  6. #46
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    diduma laiko vazineju vienas,sedynes isimtos,tik viena vidurines eiles palikta,savaitgaliaias pasikraunu iki duok dieve 0.5 tonos,realiai gal dar maziau,apie 300kg. subine dabar pasikelus kaip reikalas, manau desiu pabandymui pigiausius plonus ir matysiu kas bus. 100 litu paaukosiu,o paskui ziuresim,gal pasiteisins, o jei ne,tai geriau jau ploni nauji,nei negyvi stori netiks tai ieskosim storu
    arba galima Nivos susidėti, pas mane jau seniai stovi, bet nesu patenkintas - kai važiuoju ne vienas matosi akivaizdžiai kaip galas supasi. sunku palyginti, nes storų niekad ta mašina neturėjo...
    Born in USSR

  7. #47
    provokator
    Svečias


    Na katik uzsisakiau tuos ''brangius'', po 53 litus ziuresim rezultata

  8. #48
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    rezultatas aiskus. kiekviena kelio iduba jausi. net uzpylus pilna baka vaziuojant keliu radus iduba dungses. as irgi vargau pakol neprisidejau storu amortiku. tik aisku kai nezinai skirtumo tai galvosi kad taip turi but. bet skirtumas didziulis patikek

  9. #49
    provokator
    Svečias


    patikek,dabar dar blogiau, dauzosi taip,kad net baisu vaziuot, pasikrovus zymiai pagereja situacija. taip kad kaip laikinas sprendimas bus gerai,tikrai geriau nei dabar
    beja apie skirtuma. tai ne pirmas mano crysleris taip, kad zinau

  10. #50
    Sauliuss
    Svečias


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    rezultatas aiskus. kiekviena kelio iduba jausi. net uzpylus pilna baka vaziuojant keliu radus iduba dungses. as irgi vargau pakol neprisidejau storu amortiku. tik aisku kai nezinai skirtumo tai galvosi kad taip turi but. bet skirtumas didziulis patikek
    pas mane ploni, bet niekas nedunksi

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •