Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 22

Gija: uzsidega tepalo lempute

  1. #1
    grazvydass
    Svečias


    uzsidega tepalo lempute

    sveiki.vriklis kai gauna didesni apkrovima vanduo pakyla skaleje per viduri uzsidega tepalo lempute ar tempiant kita masina o kai truputi pakrenta vandens temperatura kokius 1,5 mm uzgesta, gal kam nors buvo taip atsitike?

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    reikia slegi matuoti.
    Tepalus tikrinti

  3. #3
    dainius22
    Svečias


    Citata Autorius grazvydass Žiūrėti skelbimus
    sveiki.vriklis kai gauna didesni apkrovima vanduo pakyla skaleje per viduri uzsidega tepalo lempute ar tempiant kita masina o kai truputi pakrenta vandens temperatura kokius 1,5 mm uzgesta, gal kam nors buvo taip atsitike?
    Man buvo pradėjusi užsidegti, bet tik esant karštam varikliui ir dirbant tuščiom apsukom (pvz. sankryžoje). Įsukau mechaninį slėgio matuoklį ir tapo aišku, jog kaltas daviklis. Siūlau pirmiausia to ir imtis.

  4. #4
    grazvydass
    Svečias


    sveiki.pamatavo tepalo slegi sako viskas gerai ant tusciu apsuku 1,7b o ant 2000 apsuku apie 3b sake bus tepalo slegio daviklis blogas pakeiciau ta davikli ir niekas nepasikeite ir klaida meta p0520 gal ja istrinti reikia?

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius grazvydass Žiūrėti skelbimus
    sveiki.pamatavo tepalo slegi sako viskas gerai ant tusciu apsuku 1,7b o ant 2000 apsuku apie 3b sake bus tepalo slegio daviklis blogas pakeiciau ta davikli ir niekas nepasikeite ir klaida meta p0520 gal ja istrinti reikia?
    Gal daviklis blogas, gal srotini dejai?

  6. #6
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    The P0520 is detected when the circuit from oil pressure sensor to PCM is malfunction. Kas reiškia kad yra trūkumu tepalo daviklio grandinėje. 2 galimi sprendimai. Blogas daviklis (bet kadangi jau pakeistas tai gal ne jis kaltas); ne kontaktas fiskeje arba pažeistas laidas. As ieškociau slieku cia ....

  7. #7
    arvis
    Svečias


    O kurioj vietoj yra tas daviklis? Pas mane irgi kai daugiau pasyla kartais uzsidega

  8. #8
    dainius22
    Svečias


    Citata Autorius arvis Žiūrėti skelbimus
    O kurioj vietoj yra tas daviklis? Pas mane irgi kai daugiau pasyla kartais uzsidega
    Reikės duobės, jis yra iš kitos variklio pusės įsuktas į bloką. Šalia yra tepalo temperatūros daviklis. Jei gerai pamenu slėgio į greičių dėžės pusę. Norint išsukt reikės prailgintos (lyg tai 27 ar 24) galvos. Su paprastu raktu jokių šansų.

  9. #9
    grazvydass
    Svečias


    Citata Autorius dainius22 Žiūrėti skelbimus
    Reikės duobės, jis yra iš kitos variklio pusės įsuktas į bloką. Šalia yra tepalo temperatūros daviklis. Jei gerai pamenu slėgio į greičių dėžės pusę. Norint išsukt reikės prailgintos (lyg tai 27 ar 24) galvos. Su paprastu raktu jokių šansų.
    sveiki.problemos dar neisprendziau vis dar lempute deginejas.o del tepalo temperaturos daviklio tai man atrodo pas mane tokio isvis nera greiciu dezes puseje isukta zagluske o uz keliu centimetru lygiagreciai i desne stovi tepalo slegio daviklis. tai gal du viename? ir nebe ispirmo girdziu kad pas kitus vienas salia kito. parasykit kaip istikro turi buti.

  10. #10
    grazvydass
    Svečias


    nusipirkau nauja tepalo slegio davikli ir lempute nebeuzsidegineja tai kaip ir viskas gerai su srotiniu neprasisukau tai tiek.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •