Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 27

Gija: bega antifrizas per issipletimo bakeli.

  1. #11
    arvydasg
    Svečias


    O ar negali radiatoriaus kamštis kaltas buti? Vožtuvas jame. Pas mane slegis sistemoj, matuojant subjektyviai, maigant šlangas, gerokai virš 2 atmosferų. Skystis veržiasi per sujungimus. Bet jeigu jau karštam varikliui nuleidžiu slėgį, tai gazuok kiek nori, slėgis nebekyla. Pakišau vielos po kamščiu. 500km skystis nebedingsta, kai prieš tai litro reikėdavo.

  2. #12
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius arvydasg Žiūrėti skelbimus
    O ar negali radiatoriaus kamštis kaltas buti? Vožtuvas jame. Pas mane slegis sistemoj, matuojant subjektyviai, maigant šlangas, gerokai virš 2 atmosferų. Skystis veržiasi per sujungimus. Bet jeigu jau karštam varikliui nuleidžiu slėgį, tai gazuok kiek nori, slėgis nebekyla. Pakišau vielos po kamščiu. 500km skystis nebedingsta, kai prieš tai litro reikėdavo.
    Reiktu pabandyt su kitu kamsciu!!!

  3. #13
    Ramutis
    Svečias


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Reiktu pabandyt su kitu kamsciu!!!
    paimi sena kamsti,isuki stuceri,uzmauni skaidria slangute,kurios kita gala ikisi i tuscia talpa,uzvedi varikli ir ziuri ar nusiorina sistema ar varo isvien oro burbulus.Jei varo-amen.

  4. #14
    arvydasg
    Svečias


    Citata Autorius Ramutis Žiūrėti skelbimus
    paimi sena kamsti,isuki stuceri,uzmauni skaidria slangute,kurios kita gala ikisi i tuscia talpa,uzvedi varikli ir ziuri ar nusiorina sistema ar varo isvien oro burbulus.Jei varo-amen.
    Sudėtinga konstrukcija gaunasi. Stuceris ir taip yra ytaisytas į radiatoriaus garlaviną ir slangute sujungtas su išsiplėtimo bakeliu. Bakelyje puikiai matosi, kad nėra nei menkiausių oro burbuliukų. Gal dyzeliui kitokia konstrukcija.

  5. #15
    arvydasg
    Svečias


    Ar kas žino, kaip turėtų veikti slėgio vožtuvas? Pas mane ant radiatoriaus kamščio parašyta 18PSI (apie 1,2atmosferos). Tai galvoju, kad net jei variklis stumia dujas y aušinimo sistemą, tai slėgis vis tiek neturėtų pakilti daugiau nei 1,2 atmosferos. Ar aš neteisingai kažką suprantu?

  6. #16
    Ramutis
    Svečias


    Kas virs nurodyto slėgio turėtu iseiti per kamsti, jei ne, tai mus slangas.

  7. #17
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Reiktu pabandyt su kitu kamsciu!!!
    man atrodo pradžiai paprasčiausiai užtektų apsižiūrėti kokios būklės yra kamščio guma - būna jau patrūkinėja ir pradeda leisti per šonus.
    Born in USSR

  8. #18
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    man atrodo pradžiai paprasčiausiai užtektų apsižiūrėti kokios būklės yra kamščio guma - būna jau patrūkinėja ir pradeda leisti per šonus.
    Nemanau kad cia kaltos kamscio gumos. Jei jos butu blogos tai slėgis nesukiltu, o cia panasiau kas nesuveikia kamštis ir neisleidžia perteklio i bakeli.

  9. #19
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Nemanau kad cia kaltos kamscio gumos. Jei jos butu blogos tai slėgis nesukiltu, o cia panasiau kas nesuveikia kamštis ir neisleidžia perteklio i bakeli.
    teisinai - ne taip supratau: galvojau čia apie išiplėtimo bakelio kamštį
    Born in USSR

  10. #20
    Gintazas
    Svečias


    pnvz nera tokiu krutu motoristu,kurie istirtu antifrizo sudeti

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •