Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kokias padangas renkatės?

Balsavo
118. Jūs negalite čia balsuoti
  • Naujas, garsiausių gamintojų

    43 36.44%
  • Naujas, nesvarbu kas gamintojas

    32 27.12%
  • Dėvėtas, bet garsiausių gamintojų

    47 39.83%
  • Restauruotas

    14 11.86%
  • Kuo pigesnes

    5 4.24%
  • Nepirkau padangų jau 5 metus ir dar tiek laiko nesiruošiu pirkti

    2 1.69%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Puslapis 1 iš 18 12311 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 179

Gija: Padangos

  1. #1
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Padangos

    Sveiki ,

    pirmas dalykas tai atsiprašau mod'ų jei ne vietoj pasireiškiau, bet naujojos svetainėj su forumo tvarka kolkas grybauju...

    dabar mano klausimas - kolkas neužtikau temos apie neamortizuojamą automobilio dalį. Pasidalinkim patirtim apie restauruotas padangas.
    Jau trečia vasara ant trečiuko gale stovi "navarkė". Tai mano pastebėjimai tokie: kaina nesikandžioja, laiko neblogai (nors niekas baisiai nelaksto), nusidėvėjimas minimalus. Tai klausimas kodėl gi ne?
    Born in USSR

  2. #2
    Makena
    Svečias


    Va va, kaip tik į temą ir man aktualu taip pat. Tik noriu paklaust, gal kas restauravo Kaune 215? Kiek išvaikščiojau Aleksoto turgų, tai daugiau kieme turiu nei jų ten radau ir visi aiškina, kad sunku gaut atseit, nes niekas tokių nerestauruoja. 205 yra kiek nori, o 215 -tik dvi plikos po 30 lt. Ant transporterio ėdžiau restauruotas ir labai patenkintas buvau, tad klausimas "kodėl ne", man neaktualus, aš visom keturiom "už". Kur tik jas restauruot, nes kas skelbias internete, tai daugumoj tik furoms, o lengvoms mažiausia kaina - 70 lt už štuką. Gal kas ką žino?

  3. #3
    petrasl
    Svečias


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    Sveiki ,
    ... nusidėvėjimas minimalus. Tai klausimas kodėl gi ne?
    Kiek aš suprantu, jei jau padangos nesidėvi tai yra ne padangos, o vežimo ratų lankai, jie irgi praktiškai nesidėvi. Pas tokias padangas stabdymo kelias turėtų būti ilgas. Gumos kietumas/minkštumas turi nemažiau įtakos nei padangos raštas.
    Paskutinį kartą taisė petrasl : 2011.05.02, 15:56

  4. #4
    AndriusA
    Svečias


    Visiškai pritarių tavo minčiai.

  5. #5
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius petrasl Žiūrėti skelbimus
    Pas tokias padangas stabdymo kelias turėtų būti ilgas. Gumos kietumas/minkštumas turi nemažiau įtakos nei padangos raštas.
    Petrai, sakai tiesą. Kaip ir Daranius. Matyt, kad viskas priklauso nuo galimybių. Padangų reikia, ir dabar, o ne kada grįž Vagnoriaus laikai. Naujos kainuoja nuo 200 iki 350 litų, maždaug. O tai jau nemaža suma, bent jau man. Tad ir sutinku geriau atsargiau važiuot, negu mėnesį badaut. Kiek teko domėtis, jau yra gumos pasirinkimas, nuo minkštesnės iki kietos. O dar vienas argumentas lyg būtų, tai, jog furos duodas tūkstančius kilometrų ir krautos ir visokios, bet restauruoja padangas net necypdamos.

  6. #6
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Važinėjau su restauruotom padangom ir visai buvau patenkintas Naujas padangas perku tik žmonos mašiniukui. Sau tenka ir pataupyt kažkiek

  7. #7
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    vaziuot galima, tik greicio bijo kaip velnias kryziaus.

  8. #8
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius intar Žiūrėti skelbimus
    vaziuot galima, tik greicio bijo kaip velnias kryziaus.
    gal galima apipavidalinti skaičiais?

    Dėl nusidėvėjimo, ir kietumo, labai geras pastebėjimas. Labai brangių padangų gamintojai naudoja skirtingo kietumo gumos mišinius priklausomai nuo jos pozicijos rato centro atžvilgiu - tada salyginai minkštos padangos taip greit nesudyla. Mano atvieju tik norėjau pabrėžti kad "navarkė" nebuvo sugraužta per kelis sezonus, o nusidėvėjimas, kaip galinėm padangom, priekiu varomama automobiliui, sakyčiau yra normalus.

    Kurdamas atskirą tema, turėjau tikslą išsiaiškinti kur Lietuvoje galima įsigyti kokybiškų restaurotų padangų. Arba atrestauruoti savas. Google paieška man pateikė pagrinde vilkikams restauruojamas padangas. Lengvom irgi kažkas daro - tik apie jų kokybę nieko pasakyti negaliu.
    Born in USSR

  9. #9
    Ovaldas
    Svečias


    Lengvai mašinai restauruotu nebandžiau, bet ant fūros ne viena komplektą nuvažinėjau ir išvada tokia kad restauruotos laiko perpus mažiau km. Bet jai reiktu rinktis ar važiuoti pusplikėm ar restauruotom, rinkčiaus pastarąsias.

  10. #10
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    I savo II-ka kakzada buvo nupirkes 4vnt vasarines(205/70/R15) ir 2 vnt ziemines(205/65/R15)naujos-restauruotos padangos, po 3-ju sezonu vasarines buvo beveik kaip naujos,vaziavo su jais tyliai(pvz zmonos uz 300ar 400Lt triuksmavo trigubai),kai lyja irgi auto varo kaip jeepas(zmonos auto buvo visai ne stabili su savo @Firminiu padangu),pora kart prie ezeru is moliu isvaziavau irgi stebuklingai (nors ir nesvarus buvo paskui vaizdelis )....ziemines po pora sezonu susidevejo apie 50% +/- ,nevieno karta nereikejo pripusti oru i ratus( tik tikrinau kas 2-a men.). Tai va,o kainavo man uz ziemines tiksliai dbr. nepamenu gal 160Lt vnt, o uz vasarines apie 120Lt(gal biske maziau) o uz tokia kaina tiek metu pravaziuoti visai be problemu(taip ir pardaviau auto su jais)...manau super!!! ir kol kas manau jei reikes vel pas ta vyruka imsiu!

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •