Na tai priklauso nuo begales aplinkybių, vairavimo stiliaus ir individo mokumo. Nemanau kad tas kuris gali sau leisti nupirkti ultra high performance naujas padangas dairysis į kažkias restauruotas. Be to kad ir naujų padangų, skirtingų gamintojų kardinaliai skiriasi dėvėjimasis.
Kažkada pirkdavau vien dėvėtas ir restauruotas. N kartų esu 'nudegęs' ypač su visokiomis 'no name' restauruotomis. Vienintelės restauruotos, kurios man patiko buvo jei gerai pamenu STERLING (Mischelin padanga restauruota Mishelin protektoriumi) Bet tai buvo seniai, o dabar kas netingi ir kur netingi kepa tas padangas ir kokybės iš jų tikėtis tikrai neverta...
Aš per metus su VAN'u nuriedu kuklius 30kkm (~20kkm vasaros sezonas 10kkm žiemos). Vairavimo stilius pas mane 'agresyvus ir neteisingas'.
Pvz: dabar baigiu sudrožt Falken FK-452, 225/60R16 kainavo ~280Lt/vnt iš reifendirect'o. 3'čias sezonas, nuriedėjau tik ~40kkm ir nebekažkas liko (gal datrauksiu iki žiemos)... kaina buvo gera, dėvėjimasis greitokas (matyt visgi teisybės yra tame, ką sumoki tą ir gauni). Taip pat buvau nupirkęs taiwanietiškas Federal SS-595 - 200Lt/vnt sudrožiau per sezoną Taigi manau atitinkamomis 'garsių' gamintojų padangos atidirbtų žymiai daugiau.
Tuo tarpu žieminės Nokian Hakkapelita RSi 215/65R15 kainavo irgi panašiai su nepadoria nuolaida (parduotuvėje ~450Lt/vnt). Nuriedėjau 4 sezonus (grubiai >40kkm) protektoriaus indikatorius rodo 4-5mm. Bet tai ypač minkštos gumos sudėties padangos, kurios žiemą dirba nerealiai (kaip sakoma - atidirbo kiekvieną cnt investuotą į jas) tiesiog žiemą važiuoji kaip vasarą, net nereikia keisti vairavimo stiliaus. Taigi kitos žieminės bus tiktai Nokian ar kažkas labai panašaus, nes gyvenant provincijoje negali važinėti tik didmiečiam skirtomis padangomis

O dėvėtas galima pirkti TIK jeigu važinėji MAŽAI (daug važiuojant pavargsti jas keitalioti ir galutiniam rezultate gaunasi tas pats) ir atsargiai