Puslapis 11 iš 15 PirmasPirmas ... 910111213 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 101 iki 110 iš 150

Gija: 3.8 ir 4.0 + 3.6

  1. #101
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Na tai paziurek youtube kiek kartu per tukstanti apsisukimu ir taip nesudirba net naujos zvakes naujam varikliui (neskelia kibirksties, arba skelia nepakankama), suprasi, kad senos zvakes nesudirba dar dazniau. Nesudirbusi zvake per viena cikla viiename cilindre, reiskia, kad is to cilindro negauta energija, o oro/kuro misinys isejo per kamina. Taip kad zvakes turi tiesiogine itaka kuro sanaudoms.

  2. #102
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Aš nesakau ,kad neturi itakos, bet tik ne tokia kaip cia deklaruota ,jei sanaudos sumazejo 2,5l/100 tai pries tai ta masina turejo visai netraukti,drebeti,kratytis ir panasiai. Zmogus raso apie 15% sumazejusiais sanaudas, tai cia praktiskai 1-as cilindras niekada nesudirbdavo. Cia tiktai del pasikeitusiu duju kokybes ar vaziavimo rezimo galejo taip atsistikti.

    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Na tai paziurek youtube kiek kartu per tukstanti apsisukimu ir taip nesudirba net naujos zvakes naujam varikliui (neskelia kibirksties, arba skelia nepakankama), suprasi, kad senos zvakes nesudirba dar dazniau. Nesudirbusi zvake per viena cikla viiename cilindre, reiskia, kad is to cilindro negauta energija, o oro/kuro misinys isejo per kamina. Taip kad zvakes turi tiesiogine itaka kuro sanaudoms.

  3. #103
    Tadas4x4
    Svečias


    Siaip rasau kaip yra, dujas piluosi visalaika Klaipedoje Lukoil prie progreso -17ct atsiskaitant grynais, marsrutas tas pats naimai-darbas. Skirtumas tas, kad kai pradejau skaiciuoti buvo nauja iranga ir nauji balionai (minejo, kad pirmus 5 kartus pilnu ju neiseis uzpilti, tai taip iseina, kad pilant 2,3,3... kartus ju kaskart uzsipildavo vis daugiau ir skaiciavimas gavosi kitas). p.s. vaziavau Klaipeda-Gargzdai-Kaunas 220km ir like Kaune 244km. Sudeginau 14.33l. Neturiu tikslo kazka kazkam irodyti, tik vedu apskaita del idomumo sau paciam.

  4. #104
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Ka reiskia daugiau uzsipildavo, tipo koloneles skaitliukas rodo ta pati ,o telpa daugiau ? Jei cia tik 1-o bako rezultatas tai nieko vertas, nes nuo juros vaziuojant jei vejas i nugara tai labai negreziant labai grazios sanaudos buna.
    Ar cia visa laika vazinejote Klaipeda -Gargzdai -Kaunas ir 18 vidurkis buvo?

    Citata Autorius Tadas4x4 Žiūrėti skelbimus
    Siaip rasau kaip yra, dujas piluosi visalaika Klaipedoje Lukoil prie progreso -17ct atsiskaitant grynais, marsrutas tas pats naimai-darbas. Skirtumas tas, kad kai pradejau skaiciuoti buvo nauja iranga ir nauji balionai (minejo, kad pirmus 5 kartus pilnu ju neiseis uzpilti, tai taip iseina, kad pilant 2,3,3... kartus ju kaskart uzsipildavo vis daugiau ir skaiciavimas gavosi kitas). p.s. vaziavau Klaipeda-Gargzdai-Kaunas 220km ir like Kaune 244km. Sudeginau 14.33l. Neturiu tikslo kazka kazkam irodyti, tik vedu apskaita del idomumo sau paciam.

  5. #105
    brolisvilkas
    Svečias


    Ar raidės ar skaičiai nepažįstami? Rašo žmogus, kad kasdien taip važinėjo, pylė pirmą baką ir užpylė mažiau, antrą daugiau, trečią dar daugiau kol nusistovėjo tas užpildymas - viskas normaliai. Pas mane ir pradžioj 80 netilpo, po trečio bako, visiškai išvažinėjus telpa 85. Max 85,5.

    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Ka reiskia daugiau uzsipildavo, tipo koloneles skaitliukas rodo ta pati ,o telpa daugiau ? Jei cia tik 1-o bako rezultatas tai nieko vertas, nes nuo juros vaziuojant jei vejas i nugara tai labai negreziant labai grazios sanaudos buna.
    Ar cia visa laika vazinejote Klaipeda -Gargzdai -Kaunas ir 18 vidurkis buvo?

  6. #106
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Nu ir kaip tai itakoja sanaudu vidurkio pasikeitima,jei raso skaiciavimas visai kitas,jei maziau supylei maziau ir skaitliukas parode ? Jei kabinejames prie zodziu - tai iki galo As cia atejau sukritikuoti 2.5L/100 sumazejima del zvakiu pakeitimo, tuos savo balionu mankstinimus jus patys istraukete

    Citata Autorius brolisvilkas Žiūrėti skelbimus
    Ar raidės ar skaičiai nepažįstami? Rašo žmogus, kad kasdien taip važinėjo, pylė pirmą baką ir užpylė mažiau, antrą daugiau, trečią dar daugiau kol nusistovėjo tas užpildymas - viskas normaliai. Pas mane ir pradžioj 80 netilpo, po trečio bako, visiškai išvažinėjus telpa 85. Max 85,5.

  7. #107
    Tadas4x4
    Svečias


    Dzoniui: Uzsipili pilna baka ir vaziuoji tol kol liks viena zalia arba uzsideks raudona lemputes, tada vel piliesi pilna baka. Susipyliai kazkoki duju kieki(pilnas bakas), pasiziuri kiek kilu nuvaziavai ir issivedi vidurki.Pvz. nuvaziavai 290 mil = 470km, supylei 67l duju: 67/470=0.14*100=14.26 l/100km. O del pirmu uzpilimu, tai supildavai kaskart 2-3 l daugiau negu sunaudodavai(du toroidai).

  8. #108
    Tadas4x4
    Svečias


    Pas tave ziuriu irgi tokios pacios roges, kokie tavo skaiciai?

  9. #109
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Tai visu pirma tos lemputes duju likucio rodo taip +- 20% tikslumu Is cia ir tokie svyravimai pas pati. Mano skaiciai nuo 12L nevirsijant 100 trasoje ir neperkrautam (greiciausiai ir ne pries veja) iki 18 tame paciame Kaune pasportuojant.
    Dazniausiai vidurkis buna ~16 . 16-18 litru taip pat buna laikant 140 vaziuojant link juros gerai pakrautam su dviraciais ant kablio.

    Citata Autorius Tadas4x4 Žiūrėti skelbimus
    Pas tave ziuriu irgi tokios pacios roges, kokie tavo skaiciai?

  10. #110
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Tiesa as skaiciuoju kai persijungia i benzina, o ne pagal lemputes,nes jos tikrai rodo netiksliai. Pas mane pilasi ~66 litrai su kuriais ~ nuvaziuoju 250 myliu. Tai prie 100 mazdaug myliu pas mane is pilnu (4 berods zaliu lempuciu) persijungia i 3, o prie 200 tai buna dazniausiai 1 belikusi.

    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Tai visu pirma tos lemputes duju likucio rodo taip +- 20% tikslumu Is cia ir tokie svyravimai pas pati. Mano skaiciai nuo 12L nevirsijant 100 trasoje ir neperkrautam (greiciausiai ir ne pries veja) iki 18 tame paciame Kaune pasportuojant.
    Dazniausiai vidurkis buna ~16 . 16-18 litru taip pat buna laikant 140 vaziuojant link juros gerai pakrautam su dviraciais ant kablio.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •