Puslapis 10 iš 11 PirmasPirmas ... 891011 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 91 iki 100 iš 102

Gija: Salono apsvietimas

  1. #91
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Kam isvis sukineti ta sviesu ratuka? Gal kazko nesupranti, kaip sviesa salone, kad nedegtu pastoviai, o tik duris atidarius ir spidometras sviestu gerai? Man tai kazkaip viskas idealu ten. Va opel Insignia turi nesamoninga apsvietima:negali atskirai pritemdyti multimedijos apsvietimo, turi ir spidometras kartu tamseti Spidometras galetu sviesti maximaliai, bet vien del multimedijos ekrano turi stipriai mazinti apsvietima, nes nakti ziauriai nemaloniai spigina ekranas.

  2. #92
    Tomashokas
    Svečias


    Pas mane vanas ne zmones veziot,o tarkim prekes ir t.t. centre nera sedyniu,guli dezes ir vakare bet kur stabtelejus turiu arba sukt ratuka arba visas apsisviest kaip akvariumas,o kai tarkim sustoji kur aplink pilna liaudies,vistiek atkreipi demesi kas viduj sukrauta,ir kaip sakoma saugokis pats ir dievas apsaugos,tai kam provokuot apsisvieciant? Nezinai kas tuo metu eina salia ir t.t. O su ratuku gesini ir spidometra,radija,klima,uz.iso ji sukinet ir tiek,specifinis masinos naudojimas,specifiniai ir norai,nesakau kad imkit visi ir taip darykit,taciau yra kam nepatinka toks algoritmas.
    Tai va dabar pas mane jau yra papildomas mygtukas,kuris atjungia visas lubines lempas,atidarius duris uzsidega tik lemputes duryse (kad i bala neiliptum )ir bagazines dangtyje.
    Dancio irgi perdarinesiu,kad ne BCM uzdeginetu nuo mikriko paspaudimo ar atidarius duris,o tik kad sviestu kai pakeli galini dangti,kada butent tos sviesos ir reikia.

  3. #93
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Ai nu tada aiskiau as tai tiesiog niaukciau langus tamsiausia pleve, dar uzdeciau ant langu lipuckas is vidaus. ir isvis, perdeciau galini suola i viduri, butu patogiau zmonem vaziuoti, o dezes ir pan deciau i gala. nuo pat vidurio dedasi uzuolaida, uzsitrauki iki pat dangcio, apsiniauki 3 galinius langus ir prasom, niekas nieko nemato tikrai o dabar paprasciausiai dienos metu mato, nakti su zibintuveliu pasisviecia ir taip pat mato.

  4. #94
    Tomashokas
    Svečias


    Langai pas mane tamsinti pakankamai nemazai,diena tik priglaudes nosi gali pamatyt kas viduj,o vakare kai pasvietimas isijungia viskas matosi jei pro sali eitum,arba jei reikia kazka paimt ir atidarai sonines duris,tada vakare isvis viskas kaip parduotuvej,o viduj uztenka viena nedidele deze pavogt ir man jau nuostolis 300-600€,neskaitant dar kad kokia spyna ar langa reiktu keisti.Per gala nepatogu,o ir purviniesi i buferi bandydamas ka nors is giliau paimt,todel man patogiau viska det viduryje,priejimas is abieju pusiu yra,o jei kazka pavezt reikia,tai greit viska perkeliu i viena sona ir galima sestis i galini suola.
    Siaip dar pamascius,na gerai,padare pas vonia gamintojas visa apsvieciama salona,jei su zmonem vaziuoji,tebunie tai patogu,bet kam uzsidega bagazines dangtyje lempos? tipo kad persisveres galetum knistis? Logiskai sakyciau butu,kad atidarai dangti ir uzsidega,o kol jis uzdarytas tol ner ten ko sviest.Pvz pas audi ten ir pakelus uzsidega,ir pastoviai gali uzdegt,ir visai isjungt gali,tai vasara niekad pas mane nedega,nes vazineju pagrinde sviesiu metu,o jei jau prireike,tai atsidarai ir uzsidegi,o kai pradeda anksti sutemt tada perjungiu ant automato ir taip buna iki pavasario...Toks as zmogus,nepatinka man kai veikia tai kas man nereikalinga.

  5. #95
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Teisingas pastebėjimas, jei kažką atsiveži tamsiu paros metu prie namų ir palieki per naktį automobilyje, išjungi apšvietimą prieš lipdamas, nesvarbu ar krovinys salone ar bagažinėje, daugiabučių kiemuose iš visų pusių viskas matoma įsijungus apšvietimui atidarius dureles ir tamsinti langai jokio efekto neturi šiuo atveju.
    Dėl bagažinės apšvietimo, amerikonai nuo 2004 metų paliko tik vieną plafoną dangtyje, europiečiai turi po du. Chrysler'yje jis protingai padarytas, tiek šviesos srautas stiprus ir dėl to, kad plafonai dangtyje, apšviečiama ir bagažinė ir plotas aplink ją atidarius dangtį, patogu garažą užrakinti tamsoje, tuo tarpu kokiam sharan'e ar galaxy'je žiba viena mažo ploto spingsulė šone ir jei ji užkrauta daiktais, nieko nesimato viduje.
    1. Chrysler Town & Country 3,8 Limited 2007 --- 2. Dodge Caravan 3,3 SE 2004 --- 3. Dodge Caravan 3,3 SXT 2005

  6. #96
    zaliaakis
    Svečias


    Kam tas himarojus...? Išimi galinės lemputės ir prožektorių nusiperki. Visas stebuklas...

  7. #97
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Kam isvis sukineti ta sviesu ratuka? Gal kazko nesupranti, kaip sviesa salone, kad nedegtu pastoviai, o tik duris atidarius ir spidometras sviestu gerai? Man tai kazkaip viskas idealu ten.
    Matai, Džiugesiuk, kad iš tavo vojų salono krovinį pavogs, logiškai mąstant, tikimybė mažesnė, nei iš kitų...
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  8. #98
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Tomashokas:
    "vakare isvis viskas kaip parduotuvej,o viduj uztenka viena nedidele deze pavogt ir man jau nuostolis 300-600€,neskaitant dar kad kokia spyna ar langa reiktu keisti.Per gala nepatogu,o ir purviniesi i buferi bandydamas ka nors is giliau paimt,todel man patogiau viska det viduryje,priejimas is abieju pusiu yra"

    Po šio posto, net ir visų(kiek yra) vojaus šviesos šaltinių atjungimas nepadės - nes po tokios " prezentacijos "
    - padidinai tikimybė, tavo vojų "aplankyti autonominių šviesos šaltinių savininkams"....
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  9. #99
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1



  10. #100
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Matai, Džiugesiuk, kad iš tavo vojų salono krovinį pavogs, logiškai mąstant, tikimybė mažesnė, nei iš kitų...
    bet ir mano viena dezute verta buna 200-300eur

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •