Puslapis 10 iš 11 PirmasPirmas ... 891011 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 91 iki 100 iš 101

Gija: Variklio aušinimo radiatorius

  1. #91
    Sol
    Svečias


    Bijau būti blogu pranašu, bet problemos su aušinimo skysčiu dyzeliams baigiasi daugmaž vienodai - tarpinė

  2. #92
    Gintas252
    Svečias


    Tai gal pas zmogu tik slanga trukus kokia ir buvo nepakankamas ausinimo skyscio lygis (jei ryte matai kur isbego) variklio tarpine , neturetu matyti ausinimo skyscio stovejimo vietoje po nakties .

  3. #93
    Kristis
    Svečias


    Citata Autorius Sol Žiūrėti skelbimus
    Bijau būti blogu pranašu, bet problemos su aušinimo skysčiu dyzeliams baigiasi daugmaž vienodai - tarpinė
    labai galimas daiktas. tikrai nesu optimistiskai nusiteikes juolab kad ir mistiski dalykai dedasi. kuri laika lasejo dabar nebelasa skyscio irgi nebetruksta (pripyliau per bakeli) dabar normoj stovi. zodziu planuoju remontus pradeti kita savaite nes meistriukas mano tik atsilaisvina tai bus matyti (tikiuosi) kas kaip. gal dar ardant ausinimo sistema pasimatys kas nors negero. esu pasiryzes sutvarkyti kaip turi buti nes masina pradejo patikti nuo pat pirmo isedimo.
    p.s. nuspaudus pedala ant laisvu kiek duoda gazuojant iki 2,5 rpm meta baltai melsva duma dabar jau tikrai ta pastebejau. stovint ant laisvu padidejes dyzelio kvapas. jei tai dyzeliu galima pavadinti. tai manau dega kazkur tas ausinimo skystis.

  4. #94
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    mažeikiai
    Įrašai
    202
    Images
    2
    Reputacija
    1


    Manau jei tarpine butu ar galva, tai manau butu tepalo antifrize, arba tepale antifrizo. Dar simptomas butu jei net ir uzvedus ausinimo bakelyje burbuliuotu ir saltam. Jei tepalo buna antifrize gali buti dar viena beda, tepalo ausintuvas kiauras.
    2004. 2,8crd lx ne viskas grazu, kas i papus panasu

  5. #95
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    mažeikiai
    Įrašai
    202
    Images
    2
    Reputacija
    1


    Manau cia ausinimo sistemos bedos. Gal radiatorius uzsikises.Reikia ziuret kat temperatura pakilus ar jis karstas. Kaip iejimas isejimas is jo.
    2004. 2,8crd lx ne viskas grazu, kas i papus panasu

  6. #96
    Kristis
    Svečias


    Citata Autorius eimis74 Žiūrėti skelbimus
    Manau cia ausinimo sistemos bedos. Gal radiatorius uzsikises.Reikia ziuret kat temperatura pakilus ar jis karstas. Kaip iejimas isejimas is jo.
    na bus matyt jau labai greitai. jei niekas nesikeis siandien atiduodu ardymui. papasakosiu kas kaip kai bus aisku.

  7. #97
    Kristis
    Svečias


    taigi... auto jau pas mane ir testavimo rezime kolkas. kiauras radiatorius buvo ir pasimate tada kai pakeiciau susikraipiusi bakelio kamsti. tada jis sukele slegi ir pasimate kad bega per radiatoriu. radiatorius visas uzsikises buvo raudona kose. istatytas Nissens naujas radiatorius. ziuresim kaip bus dabar. kolkas miestas nesportuojant - ok, trasa 140 km/h - ok. skystis nedingsta.
    nezinau galit mane vadinti pedantu ir panasiai bet vaziuojant tarkim ramiai autopilotu vesu vakara 70 km/h nu man niekaip idealiai rodykle nestovi per viduri. yra arba mazdaug tarp vidurio dvigubos padalos ir viena zemiau arba pora mm zemiau vidurio padalos. ar pas dauguma cia taip ar pas mane tik? kas reikstu tada kad dar ne idealiai su ausinimo sistema. pries tai turetu mercedes ir bmw markes automobiliuose tokiu fokusu nebudavo. galedavau vaziuoti diena ar nakti vasara ar ziema 100 ar 200 km/h bet jei paeme darbine temperatura tai ir stovi per viduri rodykle.

  8. #98
    ziuras
    Svečias


    Kiek skaičiau rusiškus forumus (kalba apie dyzelius, pas banzus gal but tas pats) tai rodykle stovi puse mažosios padalos žemiau vidurio.

  9. #99
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    mažeikiai
    Įrašai
    202
    Images
    2
    Reputacija
    1


    Rodykle darbinej temperaturoj yra apie pora mm zemiau vidurines padalos
    2004. 2,8crd lx ne viskas grazu, kas i papus panasu

  10. #100
    Kristis
    Svečias


    na tada panasu jog kaip ir viskas tvarkoj kolkas. dabar reikes patikrinti kas vyksta agresyviau vaziuojant. iki kiek uzkils.

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •