Puslapis 4 iš 13 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 121

Gija: Webasto Dyzeliniams automobiliams

  1. #31
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    sunkvežimiui nauja webasto su sumontavimu 2000 + pvm

  2. #32
    dainius22
    Svečias


    Dyzeliuose (bent jau crd) standartinė įranga. Visa kita tikrai įmanoma, bet išlieka kainos klausimas (vis tik komforto įranga).

  3. #33
    zee
    Svečias


    Citata Autorius dainius22 Žiūrėti skelbimus
    Dyzeliuose (bent jau crd) standartinė įranga. Visa kita tikrai įmanoma, bet išlieka kainos klausimas (vis tik komforto įranga).
    Ar nebutu pigiau ir racionaliau benzininiuose variantuose detis peidzerine signalizacija su uzvedimo funkcija

  4. #34
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Citata Autorius zee Žiūrėti skelbimus
    Ar nebutu pigiau ir racionaliau benzininiuose variantuose detis peidzerine signalizacija su uzvedimo funkcija
    butu

  5. #35
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    man iskilo keletas klausimeliu:
    1.kiek laiko uztruktu perdaryti webasto isijungima nuo atskiro pultelio? pas mane dabar isijungia nuo sildymo sklendes padeties ties maximum. siganlizacija adaptyvi, tad laisvo mygtuko nera webastui. ir kokia mazdaug maximali suma butu uz toki perdaryma
    2.ar gali del webasto ilgiau silti variklis, kai webastas neijungtas, nei kad jis nebutu? nes kiek suprantu antifryzo sistemoje kazkiek daugiau atsiranda irengus webasto.

  6. #36
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    0 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    man iskilo keletas klausimeliu:
    1.kiek laiko uztruktu perdaryti webasto isijungima nuo atskiro pultelio? pas mane dabar isijungia nuo sildymo sklendes padeties ties maximum. siganlizacija adaptyvi, tad laisvo mygtuko nera webastui. ir kokia mazdaug maximali suma butu uz toki perdaryma
    2.ar gali del webasto ilgiau silti variklis, kai webastas neijungtas, nei kad jis nebutu? nes kiek suprantu antifryzo sistemoje kazkiek daugiau atsiranda irengus webasto.
    perskaityk tema nuo pradžios ir į viską joje yra atsakymai rtfm.gif

  7. #37
    Barzdyla
    Svečias


    Beje y rankas pateko BEZININE Webasto. Su orginaliu Webasto pulteliu (traukia iki 1 km). Zavesys jos tame, kad ji yra dirbusi tik 49 valandas! Isimta is RAW4. Yra visi montavimo dokumentai ir taip toliau. Tiesa kaina 1100 Lt. Kaina galutine, yrenginys ne mano.

  8. #38
    Trioškis
    Svečias


    Autorius zee
    Ar nebutu pigiau ir racionaliau benzininiuose variantuose detis peidzerine signalizacija su uzvedimo funkcija
    Citata Autorius liutukas Žiūrėti skelbimus
    butu

    Dar senojoje svetainėje rašiau, kad pasidariau tą "malonumą". Jau naudojuosi kokius 4 metus (įpatingai žiemą). Vienareikšmiškai - sekančiame auto, (tikiuosi kad tai bus tik T&C), taip pat montuosiu šitą "gėrį".

    P.S. Mano auto signalizacija "Sheriff" peidžerinė be nuotolinio užvedimo funkcijos , kadangi buvo mano paties montuota gana seniai, (kada peidžerinės su užvedimo galimybe kainavo ~ 1200lt. be montavimo), yra "sukergta" su papildomu užvedimo moduliu, kurį padėjo įsigyti Mindas 112, už manau labai palankią sumą ~120 lt.
    Paskutinį kartą taisė Trioškis : 2012.12.01, 07:08

  9. #39
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mikana Žiūrėti skelbimus
    perskaityk tema nuo pradžios ir į viską joje yra atsakymai rtfm.gif
    nu pipec, nereikia cia manes durninti pats perskaityk tema nuo pradziu ir rask atsakymus i mano klausimus
    1. nera maximalios sumos uz darbus ir medziagas, net nera viduriuko ar minimalios sumos, tik kiek sunkvezimiui webastas kainuoja ir kiek perdarymas i pilna autonomke. manes tokie atsakymai netenkina. 2000lt tikrai nekysiu i webasto, o nuvaziaves su 250lt nieko man tas zmogus nepadarys, tik pasiulys galva persisviesti, nes uz tokias kapeikas nieko nepadarys man. nuvarysiu iki darbo pabaigos likus 2 valandom, masinos negalesiu palikti, o jis gal puse ar visa diena krapstysis su mano masina.
    2.kur buvo pamineta apie pakitusi sildyma? net nebuvo toks klausimas uzduotas.
    pirmiau pats gal perskaityk visa tema pries bandydamas pasirodyti protingu
    Paskutinį kartą taisė Mindas112 : 2012.12.01, 11:52

  10. #40
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Džiugesiukas už keiksmažodį gauna įspėjimą.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •