Puslapis 5 iš 7 PirmasPirmas ... 34567 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 41 iki 50 iš 65

Gija: Kas pakeis AD tepalus?

  1. #41
    Giedrioks
    Svečias


    Na, jei rankinis, tai yra kojinis laiko, tai nenuriedės Kadangi parašei, kad "geriau P " padėtyje, tai išeitų, kad nieko blogo jei tikrinau lygį dapylinėdamas "N" padėtyje , ar visgi griežtai negalima ?
    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    matuoti reikia esant užvestam ir šiltam varikliui.Geriau matuoti "P" padėtyje,nes,esant "N",kol matuosi,dar į kokį griovį nuriedės...

  2. #42
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Taigi,blin,tą ir turėjau omeny,kad "P" ir "N" yra vienas ir tas pats,tik,kad esant "P",dėžė užfiksuoja ratus,kad automobilis neriedėtų.Beje,prieš matuojant,reikia visas pavaras trumpam įjungti,kad tepalai suvaikščiotų.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  3. #43
    Giedrioks
    Svečias


    Supratau, dėkui
    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Taigi,blin,tą ir turėjau omeny,kad "P" ir "N" yra vienas ir tas pats,tik,kad esant "P",dėžė užfiksuoja ratus,kad automobilis neriedėtų.Beje,prieš matuojant,reikia visas pavaras trumpam įjungti,kad tepalai suvaikščiotų.

  4. #44
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Taigi,blin,tą ir turėjau omeny,kad "P" ir "N" yra vienas ir tas pats,tik,kad esant "P",dėžė užfiksuoja ratus,kad automobilis neriedėtų.Beje,prieš matuojant,reikia visas pavaras trumpam įjungti,kad tepalai suvaikščiotų.
    netas pats nemaisyk.

  5. #45
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Sveiki, kolektyvas....
    Taigi su "nauja" grand vonia per vėlines nuvažiuota virš 400 km. Šeima liko sužavėta komfortu...Ypač uošvė...
    Viskas kaip ir gerai...Kaip toj dainelėj , ...kur sudegė jūsų namai, puikioji markize,..... bet šiaip viskas gerai...

    ...praleidimas iš radiatoriaus...Viršutinėj daly, dapilu iki pilno - išvarva iki skylutės ir nustoja. Skysčio lygis vistiek išlieka virš galvų, tad mataras nekaista, dujų reduktorius iš salonas nešąla. Manau teks spręsti radiatoriaus pakeitimo būdu...
    Bet čia ne viskas. Pavarų dėžės karteris šlapias...Kabo raudonas lašelis pastoviai, fig suprasi per kur, panašu kad sunkiasi per visą tarpinės perimetrą...Šlangutės į aušintuvą irgi šlapios..Pats aušintuvas tabaluojasi ant vieno kronšteino - viršutinis "atsikniedijęs"...kol kas užfiksavau porolono gabalais.
    O dabar klausimas, dėl kurio pakėliau temą.
    Skysčio kaip ir pakankamai, spalva graži, degėsiais nesmirdi. O užkabory gale, kur domkratas ..radau apytuštį litrinį butelį nuo ATF kroon oil SP-2012. Nėr abejonių, iš jo buvo dapylinėjama dėžėn....Pažiūrėjau kron oilo saite, kraisleriui jie siūlo kitą - "SP matic 4026" o SP-2012 - opeliams ir fordams...Ar reikia labai susirūpinti dėl tokio "mikso" ir skubiai keist...ar galima ramiai pasivažinėt iki kompleksinio problemų sprendimo? Pasikeist manau sugebėsiu, ypač po to kai peržiūrėjau šioj temoj paveiksliukų galeriją... Opeliui kažkada pasikeičiau...
    Ir prie to pačio - gal kas žinot kur ieškot vilniuj to teisingo Mopar skystimo ir kokios kainos šiemet?

  6. #46
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Kiek girdėjau ir domejausi tai jei dedama kamstinė karterio tarpine ją skystis pragraužia ir ima sunktis. Šiaip nusipirkus auto visada reikia pasikeisti visus skysčius. ATF skystymo yra Autoterpeje, nepigus, litras, tiksliau 0,946 litro kainavo 15 eurų, cia buvo pries pora menesiu. Gal dabar dar brangiau, nes dolerio kursas dar pakilo. Tai tiek mano skurdžių ziniu

  7. #47
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Filtrą aš jau nusipirkau šiandien Autoaibėj...Ten komplekte guminė tarpinė...O koks ten ten skystimas toj autoterpėj ? Mopar? O tai autoaibėj tokio negirdėjo,...siūlė kažkokį addinol....tipo yra chrysler parašyta specifikacijoj tai ir gerai...

  8. #48
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Taip, Mopar Autoterpeje. Tai aš mačiau Norfoj tepala automatams, kainuoja kazkur 3 eurus, irgi rašo, kad tinka amerikietiškiems auto O vietoj tarpinės kažkokį hermetika tepa, sako taip patikimiausia.

  9. #49
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    236
    Reputacija
    1


    Hermetizavimui as tai naudoju http://autoplikis.lt/prekes/1143-sil...1414-10--70-ml
    kol kas kiek kur naudojau visur laiko gerai. O ta tarpine kur duoda prie filtro nepatariu naudot prades sunktis.

  10. #50
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    BOSAI...čia tamstos citata iš seno forumo:
    /////Nesikankink Kron oil'as dar gamina pagal Chryslerio sertifikatus tepala. Kas tinka chrysleriams ant ty buna parasyta kad gaminti pagal ta ir ta ir atitinka MS9602////

    Vansi, šitą galima imt ? http://www.kroon-oil.com/en/catalogu...atic-2052/586/

    Ba ten parašyta:
    SP Matic 2052 has been specially developed for automatic transmissions by Chrysler and
    Jeep that require the DC 9602 (ATF +4) specification. SP Matic 2052 can also be used
    for Chrysler and Jeep models that require ATF +, ATF +2 or ATF +3 specifications.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •