Puslapis 15 iš 26 PirmasPirmas ... 5131415161725 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 141 iki 150 iš 259

Gija: Diagnostikos kodai RU,EN,LT

  1. #141
    zize33
    Svečias


    senden praskanavau ir pamacau bairi nors viskas kaip ir veke. P0579-reserved for cruise control codes.tik nesuprantiu ka isai griba ima :-O: -?: D

  2. #142
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Papuole cia I akirati toks OBD kodu puslapiukas

    http://engine-codes.com/

    Lyg ir nemates jo buvau.... Gal kam prireiks.

  3. #143
    rrenaldas
    Svečias


    Raktelio pasukimu pasitikrinau klaidas tai va ką parodė:

    1. P0522 Engine Oil Pressure Sensor/Switch Low Voltage---nupirkus auto kartais užsidegdavo tepalo spaudimo lemputė, pakeitus tepalo slėgio daviklį problema dingo tai kiek suprantu tik klaida ištrinti reikia ir čia viskas aišku.

    2. P0406 EGR SENSOR A CIRCUIT HIGH Сигнал датчика «А» имеет высокий уровень---per dvi savaites mano važinėjimo nuo auto pirkimo buvo vieną kartą Check lemputė kokioms penkioms minutėms užsidegus bet paskui pati ir užgeso. Variklis dirba gražiai, trauka nedingo. Kiek skaičiau internete tai pradžiai reiktu EGR nusiimti ir pravalyti. Būtu įdomu sužinoti ar garažo sąlygomis be kažkokių spec. įrankių įmanoma nuimti EGR nes kiek žiūrėjau turbūt sunkiausia bus prie apatinio varžto (kuris yra prie generatoriaus) prieiti. O iš kitos pusės ar ši klaida turi įtakos variklio darbui jei nedega Check ir variklis dirba sklandžiai. Bei ar užtenka atjungti akumą, kad išsitrintu klaidos ar reikia jungti kompą
    Ačiū

  4. #144
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Viskas imanoma, o klaidoms istrinti pakaks atjungti bent 1 min akumuliatoriu.

  5. #145
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Tik pries prijunginejant akuma isimk mygig saugikli. Prisiskaitinejau USA forumuose kad dažnai nunoksta mygig prijungimo metu jei kibirkštis buna ( ipac akcentuojama REN mygigai). Po to kai prijungi akuma idek saugikli.

  6. #146
    rrenaldas
    Svečias


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Tik pries prijunginejant akuma isimk mygig saugikli. Prisiskaitinejau USA forumuose kad dažnai nunoksta mygig prijungimo metu jei kibirkštis buna ( ipac akcentuojama REN mygigai). Po to kai prijungi akuma idek saugikli.
    Čia šis saugiklis bus:
    F6 20 Amp Yellow
    12 Volt Out Ignition or
    Battery

    Ačiū

  7. #147
    rolas
    Svečias


    sveiki gal kam teko susidurti su klaida p0115 ten tipo temperaturinis daviklis bet kur jo ieskot pas mane motoras 2.5crd nuo turbinos puses bloke pakeiciau vistiek meta klaida o n nuo pakaitinimo zvakiu puses kur variklio galvoi isukta ten prietaisu skydelio daviklis.tai kur dar gali buti? aciu uz atsakymus.

  8. #148

  9. #149
    rolas
    Svečias


    Bet tada ar mestu (engine coolant temperature circuit malfunction) tokia klaida.

  10. #150
    DeltaBravo
    Svečias


    o tai suremontavus gedimą klaida iš pati turėtų išsitrinti??? Gal ją kompu reik ištrint ir jei gedimo nebeliko, tai ir klaida neturėtų vėl išlyst

    Citata Autorius rolas Žiūrėti skelbimus
    sveiki gal kam teko susidurti su klaida p0115 ten tipo temperaturinis daviklis bet kur jo ieskot pas mane motoras 2.5crd nuo turbinos puses bloke pakeiciau vistiek meta klaida o n nuo pakaitinimo zvakiu puses kur variklio galvoi isukta ten prietaisu skydelio daviklis.tai kur dar gali buti? aciu uz atsakymus.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •