Puslapis 15 iš 55 PirmasPirmas ... 5131415161725 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 141 iki 150 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

  1. #141
    crysleris
    Svečias


    aš tai sumąsčiau naują benzo taupymo būdą aišku, daug nesutaupysi, bet.... kadangi pastebėjau, kad crysleriai labai gerai rieda vos ne savieiga (gal tai aišku duoda automatinė dėžė)... tai mieste daug kur praktiškai riedu savieiga..i įsibėgėju iki 60 km/val. ir iki tikslo riedu... prajktiškai mažiau 45 km/val nenukrenta (o tokio greičio man pilnai užtenka, nors su kitom savo mašinom, tai keikdavausi jei tokiu greičiu tekdavo važiuoti), o jei nėra įkalnės, tai net mažiau 50 km/val nekrenta. o kuro sunaudojimą rodo 2-4 l/100 km. Aišku, didmiesty taip nepagudrausi, bet kai kur taip galima, jei atstumai ne per didžiausi ir nėra didelių kalnų.

  2. #142
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kuro taupymu jau neblogai.
    tik riedek ne savo eiga o palaikyk 1400 1500 apsuku ir taupysi ir vaziuosi greiciau nei 45 km/h

  3. #143
    wongas
    Svečias


    Jei jau taip pradedat žaisti, gal laikas kokį Golfą pirkti ?

  4. #144
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    nelabai suprantu ką čia taupyt, vid.15l/100km dujų tokiam autobusui manai yra normaliai, nematau tikslo kažką labiau taupyt, Mieste visur stengiuosi palaikyt ~60, užmiestį ~120, tokios kuro sąnaudos mane pilnai tenkina. Hau

  5. #145
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius wongas Žiūrėti skelbimus
    Jei jau taip pradedat žaisti, gal laikas kokį Golfą pirkti ?
    Kas nori golfo tas ji ir perka.
    Kas nori pataupyt tas pataupo ir su chrysleriu. Nematau nieko cia smerktino.

  6. #146
    wongas
    Svečias


    Jei ką tai nebuvo smerkimas, tai paprastas pasiūlymas.

  7. #147
    crysleris
    Svečias


    Turiu ir sena kibiruką bet tai po cryslerio nebesinori sėsti į tą geldą... aišku, daug benzo paryja, bet už komfortą tenka mokėti... o jei galima pataupyti ko nepataupyti, juk ne milijonierė, sąskaitoj ir taip nulis pastovus.

  8. #148
    algelis
    Svečias


    Pagazavimas ir riedejimas ir vel tas pats per ta pati,tai nezinau kaip pavadint.nu cia tai ziauriai,mini gaza ir vaziuoji,kas cia dar per tampymas kiek supratau tai raso moteris,todel nuo tolimesniu komentaru susilaikysiu.

  9. #149
    AndriusA
    Svečias


    Mano manymų yra taupiau, kai greiciau pasieki norima greiti ir važiuoji tada pastovių greičių.

  10. #150
    algelis
    Svečias


    tai tikrai panasiau i taupu vaziavima,o nea gazavimas ir riedejimas.dar geriau isvis maziau apie tai galvot,tada ir gyvent smagiau

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •