Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius petrasl Žiūrėti skelbimus
    Važuodamas namo panadžiau tyčia:
    80 - 1500
    100 - 1800

    Jei tai turi įtakos tai:
    padangos 215X65X16
    Panasu kad tavo tachometras vejo greiti rodo.

  2. #2
    petrasl
    Svečias


    Bosai, ar yra metodai tai patikrinti, ar kažkokį testą paleist. Tas visiškai gyvent netrukdo, tiesiog dabar įdomu pasidarė ar tachometras ar spidometras grybauja. Žinoma, greitį pasitikrint galima su kokiu GPS, bet reik kur į autostradą iššokt.

  3. #3
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius petrasl Žiūrėti skelbimus
    Bosai, ar yra metodai tai patikrinti, ar kažkokį testą paleist. Tas visiškai gyvent netrukdo, tiesiog dabar įdomu pasidarė ar tachometras ar spidometras grybauja. Žinoma, greitį pasitikrint galima su kokiu GPS, bet reik kur į autostradą iššokt.
    Kaip tau gerai, Petrai, kad netrukdo. Ne vienus metus važinėjau ir rodė tą patį, ką ir pas tave. Va tada ir man netrukdė O dabar reik išsiaiškint tiesą, kur čia šuo pakastas, nes nežinojimas trukdo gyvent ir be to pasiutiškai erzina

  4. #4
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius petrasl Žiūrėti skelbimus
    Bosai, ar yra metodai tai patikrinti, ar kažkokį testą paleist. Tas visiškai gyvent netrukdo, tiesiog dabar įdomu pasidarė ar tachometras ar spidometras grybauja. Žinoma, greitį pasitikrint galima su kokiu GPS, bet reik kur į autostradą iššokt.
    Pajungus i OBD diagnostinį skenerį gali pamatyti relius apsisukimus ir sulyginti, tirai esu neviena radęs grybą pjaunant, ypatingai tachometrus

  5. #5
    Makena
    Svečias


    Su 35,71 litru dujų, nuvažiuota 205 km. 100km/17,42 ltr. Pagal kompą, važiuota 5 val ir 20 min. Vidutinis greitis -39 km/h. Stebuklingas kompas rodo, jog naudoja 9,2/100 km per tą laiką. Iki 20% ( kaip kažkur anksčiau buvo minėta, jog duju rodys 20 procentų mažiau negu ima) - net nepanašu. Realiau tai, kad rodo du kart mažiau. Šitokia nesamonė, po Miko reguliavimo. Daugiau neleisiu niekam kišt nagų. Dabar nusireguliavau pats - parašysiu, kai išvažinėsiu.

  6. #6
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Su 35,71 litru dujų, nuvažiuota 205 km. 100km/17,42 ltr. Pagal kompą, važiuota 5 val ir 20 min. Vidutinis greitis -39 km/h. Stebuklingas kompas rodo, jog naudoja 9,2/100 km per tą laiką. Iki 20% ( kaip kažkur anksčiau buvo minėta, jog duju rodys 20 procentų mažiau negu ima) - net nepanašu. Realiau tai, kad rodo du kart mažiau. Šitokia nesamonė, po Miko reguliavimo. Daugiau neleisiu niekam kišt nagų. Dabar nusireguliavau pats - parašysiu, kai išvažinėsiu.
    Na, kad jau pats save pradėjau cituot, tai jau laikas padaryt atatinkamas išvadas, manau...
    Išvažinėjau nusireguliavęs kaip man patinka. Pilta dviejuose kolonėlėse, vidutinis greitis pagal kompo skaičiavimus -42 km/h, maršrutai tie patys, kolonėlės irgi. Dujų sąnaudos 100 km- 13,61 litro. (13,60778). Aš patenkintas

  7. #7
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Hmmm, gražu. Man mažiau 14-15l/100km nelabai gaunasi:


  8. #8
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    Hmmm, gražu. Man mažiau 14-15l/100km nelabai gaunasi:

    Šiai dienai tai gražu. Dabar nieko nejudinsiu ir dar porą kartų paskaičiuosiu pravažiavęs, tada vidurkis bus tikslesnis skaičius. Velniškai trasoj išbandyt norėtūs, bet artimiausiu metu nepavyks matyt.

  9. #9
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Na, kad jau pats save pradėjau cituot, tai jau laikas padaryt atatinkamas išvadas, manau...
    Išvažinėjau nusireguliavęs kaip man patinka. Pilta dviejuose kolonėlėse, vidutinis greitis pagal kompo skaičiavimus -42 km/h, maršrutai tie patys, kolonėlės irgi. Dujų sąnaudos 100 km- 13,61 litro. (13,60778). Aš patenkintas
    Na ir padirbejai
    Bet garantuoju, kad tavo marsrute nebuvo kalnu ir prie sankryzu pasirinkai nestoveti, jei mieste sugebejai i tokias sanaudas ulysti.
    Ir beje koks pas tave kompas kad vidutini greiti rodo?

  10. #10
    Makena
    Svečias


    Kompas? Skaičiavimo mašinėlė. Tas, kur palubėj, rodo tik laiką( kiek užvesta būna), km, sąnaudas, temperatūrą, na juk žinai puikiai.
    O, BOSAS, patikėk. Du kalnai. Tikrai ne prastesni, nei Aleksoto. Ir ne kokie kalneliai. Ir sankryžos ir normalus miestas. Tiesa, tokių kamščių, kaip ryte Aklųjų sankryžoj būna - tai ne, aplenkiu tokias. Bet, tos, normalios, Vilijampolė, Šilainiai, Savanoriai, Bazė pvz. Ir 70 greičiu 8-9 km.
    Ir jei suvažinėjęs dabar, gausiu tą patį, tai atlėksiu, užpilsim į tuščią ir pasivažinėsim kol baigsis.
    Paskutinį kartą taisė Makena : 2011.05.10, 20:47

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •