Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 33

Gija: Kuro sanaudos

  1. #21
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Taip kas liecia siu senu dyzeliu sanaudas galiu drasiai pasakyti kad po suremontuotu purkstuku ir sureguliuoto variklio jie naudoja apie 7,1 - 7,5 Ltr.

    Ta pacia informacija gauname ir is savo klientu.
    Paruoseme savo darbini auto Chrysler voyager 2,5 TD ir jis kiekviena diena vazineja kaune ir jokiu trasu nemato. Vairuoju si chrysleri ne as. Taigi kazkokiais ipatingais taupumais vaziuojant niekas neuzsiimineja.
    taigi su 44 Ltr dyzelio sis auto nuvaziuoja mieste 580 km.
    kai kada ir 600 km.

    Visi sie rezultatai yra pasiekiami tik kaip minejau po to kai atremontuojame purkstukus. Kol buvo pasiekti tokie rezultatai teko tikrai daug vargti ir t.t..

    Veliau pateiksiu daugiau info gal ir video padarysiu kaip sie automobiliai vziuoja.
    pagaliau po pilno purkštukų remonto "Aukščiausios Pavaros" kolektyve galiu ir aš preliminarius skaičius pateikti:

    prieš remontą, jei gerai atsimenu vienas purkštukas pilnai pylė kurą, kiti esant didesniems sūkiams irgi prastai dozuodavo. Esant tokiai situacijai sąnaudos buvo apie 10l/100km.

    po remonto, prelimenariai galiu teigti, kad BOSAS nemeluoja ir sąnaudos tikrai panašėja į 8l/100km. Važiuota mišriai - miestas, greitkelis. Tuščias ir pilnas ekipažas. Vietomis ir laikant 120km/h ir dar daugiau tekdavo pasukti lenkimo metu. Tiesa, kuras irgi pusiau rusiškas

    Taigi jau dabar sakau "Ačiū" ir tikiuosi ateityje galėsiu pasidalinti tikslesniais skaičiavimais.
    Born in USSR

  2. #22
    liustra
    Svečias


    Na va, po įsigijimo ir maniškis jau prabėgo apie 2500 km. Sąnaudos labai maloniai nudžiugino: laisvai telpu iki 7l kuro (nedrąsu rašyt mažiau) , bet trasoj daugiau 90 nelaikau. Ciklas maždaug 30 proc. mieste (kiek tos Utenos) +70 užmiestis ( į Vilnių, Kauną, kaimo žvyrekeliai ir šunkeliai (grybai, uogos)). Kuras ne iš degalinės. Tad lieka ir

  3. #23
    Rolandas
    Svečias


    Na va. Su savo Grand'u praeitą savaitę buvau nukeliavęs iki Čekijos.
    Nuvažiuota - 3200km
    Suvartota dyzelino - 214ltr
    Skaičiuojam:
    214 : 32 = 6.6875ltr/100km vid.
    Geriau jau nenoriu kaip iš '97 metų dyzelio.

  4. #24
    mongol
    Svečias


    gal kas vilniuj uzsiema siais dalykais?nes maniskis grandas valgo apie 10l/100km mieste ir tuscias.grandas 99metu su 2.5td varikliuku.ir labai idomu,mazadaug kokia suma tureciau paplonint pinigine ir kiek laiko tas remontas trunka

  5. #25
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Dar negirdejau, kad vilniuje butu tokiu Chryslerio fanatiku kaip kaune.

  6. #26
    mongol
    Svečias


    o tai kiek toks remontas kaune kainuotu?gal man apsimoketu ten nuvaziuot?

  7. #27
    Rolandas
    Svečias


    Nepatvirtintais duomenimis, remontas Kaune kainuos pigiau nei remontas Vilniuje ( jei remontas ne smulkmenos ) įskaičiuojant ir kelionę.
    Citata Autorius mongol Žiūrėti skelbimus
    o tai kiek toks remontas kaune kainuotu?gal man apsimoketu ten nuvaziuot?

  8. #28
    mongol
    Svečias


    siaip as naujokas su voyageriu,tai net remonto kainu nezinau.noreciau zinot nors apitikslia kaina,kad neatvaziuot su permaza pinigine.gal is jusu kas siais dalykais uzsiema?

  9. #29
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Kolegos dėl konkrečių darbų tarkitės per PM nes čia truputi ne į temą gaunasi.
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  10. #30
    mongol
    Svečias


    siaip kreipciausi asmeniskai i zmogu,kuris galetu man pagelbet,bet,kadangi esu cia naujokas,tai nezinau i ka man kreiptis

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •